Connect with Us

All posts tagged "khloe kardashian"

Aktualitet 19:35 - 19 Korrik, 2019

Nuk dinë të ndalen/ Motrat Kardashian “ndezin” Instagramin me pozat seksi

Familja Kardashian ka vajzat më të famshme dhe të komentuara në botë. Yjet e serialit “Keeping up with Kardashians” nuk ndalen me pozat e tyre seksi...

Aktualitet 15:16 - 24 Qershor, 2019

“Do të vras veten”/ Ylli i Kardashian zbulon reagimin e basketbollitsit pas tradhtisë

Episodi përmbyllës i këtij edicioni të “Keeping With Kardashians” ishte një ndër më të ndjekurit. Në këtë pjesë shfaqet gjithçka ka ndodhur pasi kanë marrë vesh...

Aktualitet 23:00 - 1 Qershor, 2019

Po “gjuan” ish-partnerin e motrës/ Ylli amerikan iu mbyll gojën të gjthëve

Khloe Kardashian është përfolur nga mediat për një marrëdhënie me ish-partnerin e të motrës Kourtney Kardashian, Scott Disick. 36-vjeçari është parë shumë herë pranë familjes Kardashian,...

Aktualitet 20:09 - 20 Maj, 2019

“Jam gati të lidhem”/ Modelja “hedh pas krahëve” tradhtinë e partnerit

Modelja e njohur Khloe Kardashian ka vendosur të hedhë pas krahëve tradhtinë e partnerit të saj Tristan Thompson. Në episodin e rradhës të “Keeping up with...

Aktualitet 23:50 - 21 Tetor, 2018

I shkreti Tristan! Fansat e Khloe Kardashian e “kryqëzojnë” në “Instagram” pasi postoi KËTË foto

Ju kujtohet kur menduam se fansat e Khloe Kardashian e kishin harruar tradhëtinë e Tristan Thompson dhe kishin ecur përpara me jetën? Epo, ja kemi futur...

Aktualitet 23:35 - 8 Tetor, 2018

Si është tani marrëdhënia e Khloe Kardashian me bashkëshortin tradhtar?

Një ndër lajmet që ka marrë vëmendje maksimale mediatike dhe që është komentuar shumë është tradhëtia e Tristan Thompson që i bëri bashkëshortes së tij Khloe...

Kryesore Show Biz 23:30 - 20 Shtator, 2018

Fal tradhtinë e të dashurit/ Khloe Kardashian rikthehet në shtëpinë e tij

Pasi e kaloi verën në Los Angeles me vajzën True dhe të dashurin Tristan Thompson, Khloe Kardashian ka vendosur që e gjithë familja të zhvendoset në...

Kryesore Show Biz 23:40 - 18 Qershor, 2018

Khloe Kardashian kthehet në shtëpi/ Familja nuk e fal të dashurin e saj

Pasi lindi vajzën Khloe qëndroi në Cleveland për ca kohë. Të gjithë ishin kundër kësaj zgjedhjeje, për shkak të tradhëtisë që Tristian i bëri me më...

Kryesore Show Biz 23:20 - 2 Qershor, 2018

Kanye West këngë për skandalin e tradhëtisë së Tristan: Nëse nuk do të ishe basketbollist i mirë, Khloe…

Reperi dhe bashkëshorti i Kim Kardashian, Kanye West ka lançuar dje albumin e tij më të ri ‘ye’. Ky album është i teti në repertorin e...

Kryesore Show Biz 23:40 - 11 Maj, 2018

Khloe feston një mujorin e vajzës/ Fansat i kujtojnë datën e saktë

Khloe Kardashian postoi në Twitter të enjten për një mujorin e vajzës së saj True. Gjithçka ishte shumë e bukur deri në momentin që fansat i...

Kryesore Show Biz 22:40 - 5 Maj, 2018

Vendosi!/ Khloe merr zyrtarisht një vendim pas tradhëtisë së bashkëshortit

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson janë kthyer zyrtarisht së bashku. Ylli i “Keeping up with the Kardashians”, e cili lindi vajzën e saj True vetëm disa...

Kryesore Show Biz 22:40 - 4 Maj, 2018

Mamaja e Khloe flet për herë të parë pas tradhëtisë që ndodhi/ I mbushen sytë me lot

Mbrëmjen e djeshme Kris Jenner ishte e ftuar në emisionin “The Ellen Show ” nga Ellen DeGeneres, ku foli hapur për skandalin e tmerrshëm të tradhtisë...

Kryesore Show Biz 22:30 - 19 Prill, 2018

Khloe Kardashian tregon të vërtetën pas tradhëtisë së burrit

Vetëm sepse Khloe Kardashian vendosi që të qëndrojë në Cleverland me vajzën e saj për momentin, nuk do të thotë që marrëdhënia e saj me Tristan...

Kryesore Show Biz 22:30 - 17 Prill, 2018

Khloe Kardashian tregon emrin e vajzës pas tradhëtisë që iu bë

Khloe Kardashian sapo bëri një lajmërim të madh. Të hënën, me 16 prill, ylli i ‘Keeping up with the Kardashians’, mori Instagramin për të treguar emrin...

Kryesore Show Biz 22:10 - 14 Prill, 2018

Kim qëndroi me Khloe gjatë gjithë kohës/ Ja gjesti që motra bëri për motrën

Khloe Kardashian është bërë nënë e një vajzë dy ditë më parë në një spital afër Cleveland. 33-vjeçarja lindi mes lajmeve të bujshme për tradhtinë e...

Kryesore Show Biz 22:50 - 13 Prill, 2018

Tristian largohet pas 12 orësh nga dhoma e spitalit/ Ka një justifikim për tradhtinë e shumëfishtë

Tristan Thompson është larguar pas 12 orëve nga dhoma e spitali ku po qëndron Khloe Kardashian pas lindjes së vajzës së tyre.  Ylli i Cleveland Cavaliers...

Kryesore Show Biz 23:40 - 5 Prill, 2018

Khloe Kardashian, një miliardere me një shtëpi modeste

Khloe Kardashian nga dita në ditë pret që të sjellë në jetë fëmijën e parë me Tristan Thompson. Gjatë pritjes së ëmbël, 33-vjeçarja po e kalon...

Kryesore Show Biz 10:05 - 5 Mars, 2018

Khloe merr vesh gjininë e fëmijës/ ‘Zoti është i madh’

Ishte mjaftueshëm rastësi që tre motrat Kardashian-Jenner prisnin fëmijë në të njëjtën kohë, por mesa duket paska pasur më. Porsi Kim Kardashian dhe Kylie Jenner, që...

Aktualitet 18:30 - 5 Shkurt, 2018

Dy motrat shtatzanë në të njëjtën kohë/ Postojnë foton e shumëkërkuar

Kylie Jenner konfirmoi shtatzaninë e saj në Instagram dhe Youtube me një video shumë të bukur për vajzën e saj, e cila ka lindur me 1...

Aktualitet 10:00 - 1 Shkurt, 2018

Khloe Kardashian humbet një pjestar të çmuar të familjes

Khloe Kardashian ka njohur fansat e saj me momentin e vështirë që po kalon. Bukuroshja ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram në të cilën...

Aktualitet 19:30 - 18 Dhjetor, 2017

Khloes i shpëton detaji/ Jastëku i shtatëzanisë reflektohet tek syzet e diellit

Ende pritet konfirmimi i shtatëzanisë, pas raporteve të para në shtator. Por Khloe Kardashian duket se ka zbuluar detajin më të rëndësishëm, teksa pozonte në një...

Aktualitet 01:00 - 14 Nentor, 2017

French Montana “sulmohet” gjatë performances në EMA

Performanca French Montana në MTV EMA u ndërpre nga një person i cili u hodh në skenë. 33-vjeçari po performonte me shumë energji në ceremoninë e...

Aktualitet 00:30 - 14 Nentor, 2017

Khloe Kardashian mashtrohet nga i dashuri ditën e ditëlindjes

Khloe Kardashian “u mashtrua” nga i dashuri e saj Tristan Thompson gjatë episodit të së dielës në Keeping Up With The Kardashians. Ylli i reality show...