Connect with Us

All posts tagged "kercenim"

Aktualitet 17:06 - 25 Mars, 2019

Skafisti rehabiliton Balilin/ “Më kërcënuan në Greqi”

Petro Dalanaj, skafisti i kapur me 700 kilogramë kanabis për të cilën akuzohet Klement Balili, gjatë intervistës në “Report TV”, me gazetarin Artan Hoxha, ka mohur...

Aktualitet 18:48 - 16 Mars, 2019

Video/ Kryetari i PD-së kërcënon policët

Menjëherë pas protestës së opozitës Policia e shtetit nisi shoqërimin e personave që ushtruan dhunë në protestë. Mes personave të shoqëruar ishte edhe djali i kryetarit...

Kryesore Show Biz 11:25 - 16 Mars, 2019

E kërcënuan me jetë për shkak të detyrës, reagon moderatorja Fiori Dardha

Ditën e djeshme, lajmi që moderatores Fiori Dardha i kishte ardhur një mesazh kërcënues për shkak të detyrës, pushtoi të gjitha mediat. Kërcënimi thuhej se ishte...

balliu paralajmeron ramen
Aktualitet 19:05 - 14 Mars, 2019

Çuni i Fahriut kërcënon Ramën/ Me 16 Mars do mësosh vallen e Napolonit

Ish deputeti i listës Basha, Klevis Balliu, ka qenë prezent, si gjithmonë, në protestën e banorëve të Astirit, ku foli me tone kërcënuese ndaj kryeministrit Edi...

Aktualitet 20:44 - 13 Mars, 2019

Padia e policisë ndaj gjyqtarit të Fierit/ Alibeaj: Kërcënim për drejtësinë

Ish-deputeti Enkelejd Alibeaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka komentuar deklaratën e Policisë së Shtetit, për lirimin e protestuesit, i cili goditi me gur një...

punonjesi i prokurorise kercenon drejtorin e shkolles
Aktualitet 22:14 - 5 Mars, 2019

Video-“STOP” publikon skandalin/ Punonjësi i Prokurorisë kërcënon drejtorin e shkollës

Një konflikt verbal, që ka përfunduar në dyert e drejtësisë, është konsumuar në shkollën e mesme “Gramoz Palushi” në Babrru. Drejtori i shkollës, Abaz Hoxha, brenda...

nard ndoka ultimatum edi rames
Aktualitet 19:23 - 4 Mars, 2019

Nard Ndoka ultimatum Edi Ramës/ “Dorëzohu, je i rrethuar”

Aleati i Lulzim Bashës, Nard Ndoka, në një postim në rrjetet sociale ka paralajmëruar kryeministrin Edi Rama në lidhje me protestën që do të mbahet ditën...

haradinaj kushte serbise
Aktualitet 16:25 - 2 Mars, 2019

SHBA kërcënoi Kosovën/ Reagon Haradinaj

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë një takimi të zhvilluar në qytetin e Deçanit ka reaguar pas deklaratave të bëra nga ambasada e SHBA-së në Kosovë...

balliu paralajmeron ramen
Aktualitet 18:47 - 25 Shkurt, 2019

Unaza e Madhe/ Çuni i Fahriut kërcënon Ramën

Ish deputeti i PD-së, Klevis Balliu, i cili prej më se 115 ditësh mbështet protestën e banorëve të Astirit, duke qenë pjesëmarrës dhe duke mbajtur fjalën...

Aktualitet 11:43 - 8 Shkurt, 2019

Nuk ndalet Kryemadhi/ Kërcënon hapur ministren Gjonaj

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka zhvilluar sot një takim me ambasadorët që ndodhen në Tiranë. Pas këtij takimi, Kryemadh ka thënë se...

djali i kryebashkiakut te vaut te dejes, edjon hila
Aktualitet 14:13 - 3 Shkurt, 2019

Akuzat për kërcënim ndaj sekretarit të PS/ Reagon djali i kryebashkiakut

Edjon Hila, djali i kryebashkiakut të Vaut të Dejës, Zef Hilës ka reaguar pas denoncimit të Sekretarit për Mediat dhe Çështjet Sociale i Partisë Socialiste në...

Aktualitet 10:30 - 3 Shkurt, 2019

“Nuk do të ekzistosh në këtë botë”/ Kërcënohet sekretari i PS-së

Sekretari për mediat dhe çështjet sociale i Partisë Socialiste, në Vaun e Dejës Agron Ceka është kërcënuar me jetë. Mësohet se shtetasi Agron Ceka është kërcënuar...

Kryesore Show Biz 11:25 - 28 Janar, 2019

“Do ju rraf me shpulla!” Luana kërcënon të motrat dhe kush mund t’i vërë faj

Mbrëmjen e djeshme moderatorja e njohur Luana Vjollca kishte dalë për të darkuar me motrën e saj të madhe Lira dhe nuk ngurroi të ndante edhe...

Aktualitet 17:29 - 26 Janar, 2019

“Unaza e re”/ Banorët kërcënojnë me zjarr qeverinë

Banorët  e “Unazën së Re” protestojnë sot në ditën e 84. Kërkesat e tyre janë të njëjta pa ndryshuar. Ato kanë bërë thirrje serish për të...

Protesta e banoreve te astirit
Aktualitet 17:47 - 25 Janar, 2019

Protesta e Astirit/ Banorët kërcënojnë Ramën

Në ditën e 83-të të protestës banorët e Astirit nuk heqin dorë nga kërkesat e tyre për dëmshpërblim me vlerën e tregut 100% dhe anulimin e...

avokati altin goxhaj Basha i sherben Sorosit
Aktualitet 12:54 - 20 Janar, 2019

Denoncim/ Veliaj kërcënon avokatin Altin Goxhaj

Avokati Altin Goxhaj ka bërë publik foton e një personi që sipas tij është dërguar për ta kërcënuar. Ky kërcënim sipas Goxhajt vjen pasi ai kishte...

Aktualitet 13:40 - 10 Janar, 2019

Zbulohet skandali/ “Rama po kërcënon me jetë studentët”

Ish-kryeministri Sali Berisha në një postim në rrjetet ka shkruar se kryeministri Edi Rama po kërcënon studentët. Në shkrimin e tij, Berisha thekson se Rama ka...

Aktualitet 14:36 - 27 Dhjetor, 2018

Gjici i kundërpëgjigjet PD-së/ Kërcënon me padi

Ish-kandidati i Partisë Socialiste për Kamzën, Safet Gjici i ka cilësuar mashtrime deklaratat e deputetit të Partisë Demokratike, Dorian Telitit, në lidhje me përfitimin e 1.5...

deputeti i PD, Klevis Balliu
Aktualitet 19:40 - 11 Dhjetor, 2018

Çuni Fahriut kërcënon Ramën/ Do të nxjerrim nga zyra

Deputeti i Partisë Demokratike Klevis Balliu është shprehur se nëse kryeministri Edi Rama nuk plotëson kërkesat e studentëve do ta nxjerrin nga zyra. Ai kërkon nga...

Kryesore Show Biz 15:25 - 10 Dhjetor, 2018

Foto/Kërcënohet me vdekje sepse… ka gjoksin e madh!

Jessica Gonzalez Garcia ka mbi 223 000 ndjekës në Instagram që i ka fituar me format e saj që bien në sy menjëherë. Por, edhe pse...

Aktualitet 13:17 - 10 Dhjetor, 2018

Protestat/ Kërcënohen studentët e Korçës

Protestave të studentëve për plotësimin e kërkesave nga Ministria e Arsimit prej ditësh i janë bashkuar edhe ata të qytetit të Korçës. Në një prononcim për...

Akuza edi rames per nepotizmin ne administrate
Aktualitet 09:38 - 9 Dhjetor, 2018

Skandal/ Zbulohet se si Rama mori hak ndaj të riu që protestoi para ministrisë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari në rrjetet sociale. Në denoncimin e qytetarit digjital shkruhet, se kryeministri Edi Rama po hakmerret ndaj të...

Aktualitet 17:53 - 3 Dhjetor, 2018

”Banorët po kërcënohen”/ Deputeti demokrat kërkon llogari

Si çdo ditë tjetër edhe sot deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu, ndodhet pranë banorëve të Astirit, të cilët janë duke protestuar për mbrojtjen e banesave...