Connect with Us

All posts tagged "kercenim"

Këngëtarja shqiptare rrëfen tmerrin që përjetoi në koncert/ “Një fans i armatosur më kërcënoi”
Showbizz 15:59 - 5 Dhjetor, 2020

Këngëtarja shqiptare rrëfen tmerrin që përjetoi në koncert/ “Një fans i armatosur më kërcënoi”

Këngëtarja shqiptare, Rovena Stefa, ka rrëfyer një nga ngjarjet më të frikshme që ka përjetuar teksa ka qenë në një koncert në Suedi. Ajo është shprehur...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal rikthehet dhe kërcënon vajzat e jetimores
Life Style 09:47 - 4 Dhjetor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal rikthehet dhe kërcënon vajzat e jetimores

Serkan dhe Gynej mësojnë gjithashtu se Ejlyl është gjallë. Të gjithë janë të çoroditur me rikthimin e saj. Feride dhe Toprak vendosin të bëhen familja mbrojtëse...

Iu gjetën drogë, armë dhe vjedhje/ Arrestohen 3 persona dhe shpallen në kërkim tre të tjerë në Durrës
Kronika 20:24 - 2 Dhjetor, 2020

Në kërkim prej shtatorit/ Arrestohet 36-vjeçari “i rrezikshëm” nga Hasi

Një 36-vjeçar nga Golaj i Hasit është arrestuar pasi prej më shumë se dy muajsh ishte në kërkim nga Policia. Gjykata e Kukësit kishte caktuar arrest...

Kërcënoi me vrasje një polic/ Arrestohet 24 vjeçari në Kavajë
Kronika 09:13 - 24 Nentor, 2020

Kërcënoi me vrasje një polic/ Arrestohet 24 vjeçari në Kavajë

Në vijim të punës për parandalimin, hetimin dhe zbardhjen e krimeve kibernetike, nga Njësia C për Hetimin e Krimeve Kibernetike në Departamentin e Policisë Kriminale në...

Barr: Progres i konsiderueshëm në luftën kundër kërcënimit që paraqet Kina
Bota 19:02 - 17 Nentor, 2020

Barr: Progres i konsiderueshëm në luftën kundër kërcënimit që paraqet Kina

Departamenti i Drejtësisë po i bën jehonë suksesit të tij me “Nismën Kineze”, duke thënë se ka shënuar “progres të konsiderueshëm” në kundërpërgjigjen dhe parandalimin e...

Të hënën në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal vijon të kërcënojë Ejlylin
Life Style 09:38 - 8 Nentor, 2020

Të hënën në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal vijon të kërcënojë Ejlylin

Ejlyl merr një telefonatë nga Kemal që do e tmerrojë. Ajo mëson se Ejlyl e ka në vëzhgim shtëpinë e tyre. Ejlyl u tregon policëve e...

“Po na kërcënojnë në telefon”/ Naftëtarët e Balllshit të vendosura: Nuk dalim nga greva
Politikë 10:21 - 5 Nentor, 2020

“Po na kërcënojnë në telefon”/ Naftëtaret e Ballshit të vendosura: Nuk dalim nga greva

Naftëtaret e Ballshit kanë hyrë në ditën e 22 të grevës së urisë. Ato shprehen të vendosura se nuk do ta dalin nga greva ndërsa i...

Bota 09:36 - 5 Nentor, 2020

Europa vazhdon të jetë e kërcënuar nga terrori i xhihadistëve

Sulmi i përgjakshëm në Vjenë tregon, se jo vetëm Franca është e kërcënuar prej xhihadistëve, por edhe vende të tjera europiane. Sa konkret është rreziku? Ç’mund...

Sulmi islamik në Nicë/ Franca paralajmëron qytetarët në të gjithë botën: Kërcënimi është kudo
Bota 12:30 - 31 Tetor, 2020

Sulmi islamik/ Franca paralajmëron qytetarët në të gjithë botën: Kërcënimi është kudo

Pas sulmit islamik në Nicë i cili shkaktoi tre të vdekur, Franca ka paralajmëruar qytetarët e saj në të gjithë botën për sulme të mundshme ndaj tyre:...

Akuzohet për vjedhje/ Arrestohet 34-vjeçari i shpallur në kërkim kombëtar
Kronika 15:20 - 27 Tetor, 2020

Ushtroi dhunë mbi familjarët dhe i kanosi me thikë/ Arrestohet 21-vjeçari

Parandalohet përshkallëzimi i mëtejshëm i konfliktit në një familje. Shërbimet e Policisë Kurbin dhe forca e posaçme “Shqiponja” në DVP Lezhë, pasi kanë marrë njoftimin se...

Rreziqet dhe reagimi i trupit/ Çfarë duhet të dini për temperaturën
Blog 16:04 - 11 Tetor, 2020

Rreziqet dhe reagimi i trupit/ Çfarë duhet të dini për temperaturën

Si e rregullon trupi temperaturën e tij? Kur zgjidhni se çfarë të vishni për të dalë jashtë, ju zakonisht mund përdorni telefonin, televizorin ose dritaren më...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Nazan shpëton Defnen nga duart e maniakut
Life Style 10:03 - 9 Tetor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Nazan shpëton Defnen nga duart e maniakut

Nëna e Mertit nën kërcënim i kërkon Meralit të tërheq çështjen nga gjykata. Kader bëhet sërish mikeshë me Xhenkun. Meral nga frika se mos përfundon në...

Artan Hoxha zbulon emrin/ Ja kush është personi që i shkoi në zyrë Azem Hajdarit dhe i tha që është në rrezik
Kronika 16:16 - 1 Tetor, 2020

Artan Hoxha zbulon emrin/ Kush është personi që i shkoi në zyrë Azem Hajdarit dhe i tha që është në rrezik

Pak ditë më parë, ish-kryeministri Sali Berisha foli për ezekutimin e Azem Hajdarit dhe deklaroi se një person i kishte shkuar në zyrë dhe i kishte...

Kronika 11:06 - 28 Shtator, 2020

Kërcënuan me thikë dhe i morën lekët 18-vjeçarit/ Arrestohet i riu, në kërkim një tjetër

Policia e Lushnjes ka arrestuar në flagrancë një shtetas dhe ka shpallur në kërkim një tjetër, pasi nën kërcënimin e një mjeti prerës i kanë vjedhur...

I masakroi nënën/ Marjus Xhepa kërcënon në gjyq xhaxhain: Po u dënove do shpëtosh
Kronika 17:04 - 23 Shtator, 2020

I masakroi nënën/ Marjus Xhepa kërcënon në gjyq xhaxhain: Po u dënove do shpëtosh, nëse lirohesh ke punë me mua

Lirie Xhepa, nënë e katër fëmijëve, u gjet në 13 shkurt të 2019-ës e masakruar në pranë bregut të liqenit të Sharrës në Tiranë. Për vrasjen...

Vidhet marketi/ Menaxheri ia mban paratë kasieres dhe e kërcënon me padi
Denoncim 22:00 - 21 Shtator, 2020

Vidhet marketi/ Menaxheri ia mban paratë kasieres dhe e kërcënon me padi

Kohët e fundit në internet kanë qarkulluar video dhe foto, ku shihet një djalë i moshës 12-13 vjeç, duke vjedhur disa objekte në kryeqytet. Pre e...

Intervista/ Si e kërcënojnë shoqërinë teoritë e konspiracionit
Blog 15:16 - 20 Shtator, 2020

Intervista/ Si e kërcënojnë shoqërinë teoritë e konspiracionit

Pandemia e koronavirusit, u ka siguruar një armë shumë të vlefshme teoricienëve të konspiracionit të të gjitha llojeve. “Der Spiegel” bisedoi me ekspertin e teorisë së...

Partia Agrare Ambientaliste: Mos-votimi i njëanshëm i ndryshimeve në Kodin Zgjedhor është një hap pozitiv
Sociale 10:24 - 14 Shtator, 2020

PAA: Kthimi i fëmijëve në shkollë është detyrim, qeveria nuk duhet të kërcënojë!

Partia Agrare Ambientaliste, përmes një deklarate për mediat, thotë se kthimi i fëmijëve në shkollë është detyrim dhe përgjegjësi. Sipas PAA, “Qeveria nuk duhet thjesht të...

Rama doli në mbrojtje të Gonxhes/ Zhupa: E promovoi si modelin e babëzisë dhe korrupsionit
Politikë 19:50 - 8 Shtator, 2020

Zhupa i përvishet sërish bashkisë së Tiranës/ Po përdor zyrat e shtetit për të kërcënuar qytetarët

Zëdhësja e Partisë Demokratike Ina Zhupa, ka reaguar sërish pas videos së Nik Prendit, i cili deklaronte se kishte marrë bonus qiraje nga Bashkia e Tiranës...

Kryemadhi zbulon të pathënat/ “Bashën e kanë kërcënuar”
Politikë 22:43 - 7 Shtator, 2020

Kryemadhi zbulon të pathënat/ “Bashën e kanë kërcënuar”

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme. Teksa u pyet nëse i frikësohet një afrimi mes Edi Ramës dhe...

Rihapet dosja e grabitjes së tokave në Dhërmi/ Blushi intimidon prokurorin?
Lajme 14:02 - 6 Shtator, 2020

Ben Blushi si kuçedra/ Lë Dardhën pa uje dhe përleshet me banorët e fshatit

Ben Blushi kthehet në kuçedrën e Dardhës duke lënë banorët pa ujë dhe më pas konfliktohet me ta. Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar një tjetër skandal...

Takimi në Uashington/ Vuçiç: Hoti po më bën presion të njoh kosovën
Kosova & Rajoni 15:32 - 26 Korrik, 2020

Vuçiç “kërcënon” Kosovën/ “Nëse tenton anëtarësimin në organizata, nuk i njohim pavarësinë”

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç ka “kërcënuar” Kosovën ditën e sotme, teksa po fliste për forcat serbe. pas vizitës batalionit serb të tankeve në Mitrovicën e...

Kronika 13:48 - 7 Korrik, 2020

Kërcënonte 54 vjeçarin për t’i marrë lekë/ Arrestohet e reja në Tiranë

Policia e Tiranës ka njoftuar se ka arrestuar një 25 vjeçare në Tiranë, e cila kërcënonte një 54 vjeçar për t’i marrë lekë. Bëhet me dije...