Connect with Us

All posts tagged "kengetarja"

Showbizz 11:38 - 24 Shkurt, 2021

“Isha e tmerruar”/ Enca tregon momentin më të vështirë të jetës së saj

Këngëtarja Enca Haxhia pak kohë më parë bëri një ndërhyrje shumë të vështirë në këmbë pasi e kishte thyer. Ajo ka treguar se ka qëndruar për...

Showbizz 12:38 - 11 Gusht, 2020

Këngëtarja shqiptare bën testin e Covid-19/ Tregon procedurën dhe zbulon përgjigjen

Këngëtarja shqiptare, Morena Taraku ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj pamjet teksa ka kryer testin e Covid-19. Pamjet janë  publikuar në Tik Tok, ndërsa...

Showbizz 12:06 - 29 Prill, 2020

FOTOT-“A ka nevojë për konfirmim?”/ Me një foto topless këngëtarja tregon unazën e fejesës

Këngëtarja e famshme Lilly Allen ka konfirmuar fejesën e saj me David Harbour në mënyrën më të vecantë. Teksa shfaqet para pasqyrës topless, në gishtin e...

Kronika 15:21 - 9 Janar, 2020

Dalin përgjimet e reja të “Zogut të Tiranës”/ Kush është këngëtarja e përfshirë në rrjetin e prostitucionit

Dalin të tjera përgjime nga dosja e Prokurorisë, ku i përfshirë ishte Hermes Nikaj. Në përgjime dëgjohet “Zogu i Tiranës” në komunikime me femra, teksa lë...

Kryesore Show Biz 10:53 - 28 Maj, 2019

“12 vite më i ri”/Këngëtarja e njohur nuk e mohon që ka kaluar natën me Zac Efron

Këngëtarja Mel B njihet për këngët e saj të famshme me grupin “Spice Girls”. Së fundmi ajo deklaroi që refuzon ta përkufizojë seksualitetin e saj, por...

abort- rrefehet kengetarja
Aktualitet 12:45 - 28 Mars, 2019

Kam abortuar tre herë/ Rrëfehet këngëtarja e famshme

Halsey, këngëtarja e famshme amerikane, ka treguar publikisht se lufton çdo ditë me një sëmundje mjaft të rrezikshme të quajtur endometriozë. Kjo e fundit është një patologji...

Kryesore Show Biz 23:30 - 12 Shkurt, 2018

Çifti i njohur feston plot “zjarr” 5 vjetorin e dashurisë/ ‘Dhurata më e bukur që më dha Zoti’

Ata tashmë kanë fituar zemrat e fansave dhe cilësohen si një ndër çiftet më të dashur të showbiz-it shqiptar. Sot është një ditë shumë e veçantë për...

Kryesore Show Biz 23:10 - 12 Shkurt, 2018

E dini përse Elvana e titulloi albumin e saj “3EP”?!

Elvana Gjata rrëfeu disa detaje të veçanta nga jeta e saj, gjatë dokumentarit kushtuar sferës personale dhe profesionale. Ajo tregoi se miqtë më të mirë e...

Kryesore Show Biz 22:50 - 12 Shkurt, 2018

Historia e shtatzënisë së Xhensila Myrtezajt si ajo e Kylie Jenner?

“Thashethemet” për shtatzëninë e të famshmëve shqiptarë apo të huaja, kanë dalë shpesh të vërteta. Por ndoshta ky nuk është rasti i Xhensila Myrtezaj ose do të...

Aktualitet 23:00 - 9 Shkurt, 2018

‘Duke u bërë gati për verën!’ / Çfarë ka në mendje Britney Spears?

Kohët e fundit ajo zbuloi se ajo po linte pas aktivitetin fizik për të kaluar kohë me fëmijët e saj. Por të enjten, Britney Spears ndau...

Aktualitet 00:00 - 8 Shkurt, 2018

Për pak sa desh theu turinjtë/ Rita pengohet në premirën e ’50 Shades Freed’

Rita Ora u pengua në veshjen e saj në premierën Fifty Shades Freed në Paris mbrëmë. Asaj iu bashkua në tapetin e kuq një nga yjet...

Aktualitet 23:50 - 7 Shkurt, 2018

Maskë me pirunj? / Madonna tregon sekretin e rinisë së saj

Madonna ka shpërndarë një video për ndjekësit e saj ku tregon masat ekstreme që ajo merr për të mbajtur shkëlqimin e saj rinor. 59-vjeçarja është parë...

Aktualitet 23:40 - 7 Shkurt, 2018

Britney Spears tërbon fansat/ Pozon me të brendshmet e kuqe

Britney Spears ka çmendur ndjekësit e saj në një foto të nxehtë me të brendshme të kuqe, përpara se të provonte një theks britanik në një...

Aktualitet 22:40 - 5 Shkurt, 2018

Kush është i dashuri biznesmen i Laura Nezhës? /Çifti, bashkë në publik

Këngëtarja Laura Nezha ka qenë gjithnjë e rezervuar përsa i përket jetës së saj private, duke mos publikuar asnjë foto me partnerin, të cilin e ka...

Aktualitet 22:20 - 4 Shkurt, 2018

Kujt ia ka kopjuar xhupin 1400 euro Nora Istrefi? 

Fotot e fundit profesionale të Nora Istrefit, kanë ngjallur kuriozitet të madh në media, për vetë çmimet e kripura që kanë veshjet e saj. Këngëtarja nga...

Aktualitet 23:40 - 3 Shkurt, 2018

Urimin e parë për ditëlindje Elvanës ia dha… 

Një urim të veçantë i ka bërë Elvanës për ditëlindje, reperi Mc Kresha i cili me të arritur mesnata ka vendosur ta ndezi krejt atmosferën ne club-in...

Aktualitet 23:25 - 3 Shkurt, 2018

Pas krahut të Dua Lipës, fansat merren me qimet e barkut të këngëtares

Qimet kanë hapur shpesh debate mes fansave! Kujtojmë rastin e Dua Lipës, e cila u shfaq me krahët e padepiluar dhe ndjekësit e rrjeteve sociale harruan...

Aktualitet 22:20 - 3 Shkurt, 2018

Këngëtarja anulon 10 koncerte/ “Vuaj nga dhimbjet”

Lady Gaga ka anuluar 10 koncerte së fundi. Këngëtarja po vuan prej sëmundjes së Fibromyalgias, e cila prek muskujt dhe indet e buta. Simptomat përfshijnë dhimbje...

Aktualitet 18:00 - 2 Shkurt, 2018

Elvana Gjata rikthehet në Shqipëri jo vetëm për koncert por…  

Elvana Gjata është rikthyer në Tiranë dhe po përgatitet për një nga ditët më të veçanta, koncertin që pritet të mbahet nesër më 3 shkurt. Kjo...

Aktualitet 23:30 - 1 Shkurt, 2018

Greta Koçi bën ndërhyrjen e radhës në fytyrën e saj, ja se si duket 

Greta Koçi është një ndër këngëtaret shqiptare,e  cila është përfolur se ka kryer operacione estetike në fytyrën e saj, megjithëse ajo nuk i pranon. Të vetmin...

Aktualitet 00:15 - 30 Janar, 2018

Si një mbretëreshë e vërtetë/ Veshja e Rihanës në çmimet Grammy e qëndisur me 275 mijë kristale

Ajo nuk ka aspak frikë të eksperimentojë kur bëhet fjalë për modën. Rihanna provoi se ajo është mbretëresha më e guximshme e popit, teksa u shfaq...

Aktualitet 18:10 - 29 Janar, 2018

Video/ Këngëtarja ndalon intervistën për të shtrënguar gjoksin në tapetin e kuq të Grammy 

Camila Cabello ndërpreu një intervistë në tapetin e kuq të Grammy-it, për të shtrënguar gjoksin e saj pasi po i rrëshkiste fustani që kishte veshur. Ylli...

Aktualitet 17:50 - 29 Janar, 2018

Këngëtarja që u kthye në qendër të vëmendjes në Grammy/ Ja përse u përlotën të gjithë 

Ylli i popit Kesha ishte në qendër të vëmendjes pas një serie të “luftërave” ligjore në 2014-ën me ish producentin e saj Dr Luke, të cilin...

Me shume postime