Connect with Us

All posts tagged "kengetare"

Showbizz 12:24 - 31 Tetor, 2020

“Lotoj sa herë e dëgjoj”/ Klea Huta tregon momentin emocionues që ka përjetuar gjatë shtatzënisë

Këngëtarja dhe moderatorja Klea Huta është një nga personazhet më aktive në rrjetet sociale. Ajo nuk ndalet së publikuari momentet që ndan me djalin e aj...

“Si dreqin më ka shpëtuar kjo”/ Adelina Ismaili pozicionohet në “sherrin” mes Dafinës dhe Taynës
Showbizz 16:48 - 30 Tetor, 2020

“Si dreqin më ka shpëtuar kjo”/ Adelina Ismaili pozicionohet në “sherrin” mes Dafinës dhe Taynës

Prishja e miqësisë mes dy këngëtareve Dafina Zeqiri dhe Tayna është kthyer në qendër të vëmendjes. Dy këngëtaret e kanë thumbuar njëra-tjetrën në rrjetet sociale duke...

“Aq shumë e dua sa e bëra tatuazh”/ Fifi zbulon si e thërret me përkëdheli të dashurin
Showbizz 10:02 - 25 Tetor, 2020

“Aq shumë e dua sa e bëra tatuazh”/ Fifi zbulon si e thërret me përkëdheli të dashurin

Këngëtarja Fifi, tashmë nuk e fsheh dashurinë e saj as nga mediat rozë. Këngëtarja e ftuar në emisionin “Shiko kush Luan” ka zbuluar se është në...

Kida “gdhend” në trupin e saj tatuazhin më të ri/ Domethënia e tij është një “diss”, por për kë?
Showbizz 10:45 - 23 Tetor, 2020

Kida “gdhend” në trupin e saj tatuazhin më të ri/ Domethënia e tij është një “diss”, por për kë?

Kida është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe të pëlqyera të momentit. Së fundi bukuroshja nga Kosova ka treguar tatuazhin më të ri që ka...

Showbizz 13:30 - 21 Tetor, 2020

Në përvjetorin e ndarjes nga jeta/ Rita Ora kujton gjyshin e saj të ndjerë

Ditën e djeshme ka qenë shumë e rëndësishme për këngëtaren Rita Ora. Në të njëjtën ditë ajo ka festuar ditëlindjen e të motrës dhe përvjetorin e...

Soni Malaj e pranon publikisht/ "Kjo këngëtare është konkurrentja ime më e madhe"
Showbizz 12:55 - 21 Tetor, 2020

Soni Malaj e pranon publikisht/ “Kjo këngëtare është konkurrentja ime më e madhe”

Soni Malaj është një nga këngëtaret më të pëlqyera të showbizit shqiptar. E ftuar në një intervistë në emisionin “1 kafe me Labin”, Soni ka folur...

Showbizz 10:52 - 21 Tetor, 2020

“Pse shpërfytyrohesh”/ Ndjekësja e akuzon se ka bërë buzët, Vesa i kthen përgjigjen epike

Këngëtarja Vesa Luma është një nga të paktat personazhe të famshme që ka vendosur të ruajë pamjen e saj natyrale. Por si çdo personazh, nuk mund...

“Mu mbushën sytë me lot”/ Ronela Hajati emocionohet, publikon videon e 17 viteve më parë
Showbizz 11:25 - 20 Tetor, 2020

“Mu mbushën sytë me lot”/ Ronela Hajati emocionohet, publikon videon e 17 viteve më parë

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe të komentuara të showbizit. Ajo është një nga këngëtaret që kur ishte në moshë të vogël...

“Dh*pi ma i fort i bon 25”/ Brenda festës së çmendur të Enca Haxhias
Showbizz 09:51 - 19 Tetor, 2020

“Dh*pi ma i fort i bon 25”/ Brenda festës së çmendur të Enca Haxhias

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia sot feston 25 vjetorin e saj të lindjes. Këngëtarja ka organizuar një super festë të çmendur dhe videot i ka ndarë...

U ndërprenë xhirimet e klipit se theu rregullat e Covid-19/ Dua Lipa sqaron të vërtetën
Showbizz 12:56 - 17 Tetor, 2020

U ndërprenë xhirimet e klipit se theu rregullat e Covid-19/ Dua Lipa sqaron të vërtetën

Vetëm një ditë më parë, mediat britanike raportuan se xhirimit e klipit më të ri të këngëtares Dua Lipa ishin ndaluar nga policia për shkak të...

“Unë thashë po”/ Fjolla Morina merr propozimin për martesë nga biznesmeni
Showbizz 10:54 - 17 Tetor, 2020

“Unë thashë po”/ Fjolla Morina merr propozimin për martesë nga biznesmeni

Këngëtarja Fjolla Morina , ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale surprizën që ka marrë nga partneri i saj Fisnik Syla. Në...

Showbizz 12:36 - 16 Tetor, 2020

FOTOT- Si rrallëherë/ Dua Lipa pozon topless

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa si asnjëherë më parë ka ndezur rrjetin me komente. Këngëtarja ka publikuar së fundi në rrjetet sociale një foto ku...

“Ku e ke barkun?”/ 5 muajshe shtatzënë, Afërdita Dreshaj po çmend ndjekësit me format
Showbizz 11:48 - 16 Tetor, 2020

“Ku e ke barkun?”/ 5 muajshe shtatzënë, Afërdita Dreshaj po çmend ndjekësit me format

Vetëm pak ditë më parë, Afërdita Dreshaj zbuloi se ishte në pritje të ëmbël dhe se së shpejti ajo dhe bashkëshorti i saj do të bëhen...

“Adoleshente përjetë”/ Aurela Gaçe i bën vetes dedikimin special për ditëlindje
Showbizz 10:32 - 16 Tetor, 2020

“Adoleshente përjetë”/ Aurela Gaçe i bën vetes dedikimin special për ditëlindje

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Aurela Gaçe feston ditën e sotme ditëlindjen. Artistja ka zbuluar se sot mbush 46 vjeç por në shpirt do të...

“Promovohen tekstet vulgare”/ Mariza Ikonomi flet për muzikën e ditëve të sotme: Të vjen keq…
Showbizz 12:56 - 14 Tetor, 2020

“Promovohen tekstet vulgare”/ Mariza Ikonomi flet për muzikën e ditëve të sotme: Të vjen keq…

Këngëtarja Mariza Ikonomi, ka folur për një eksperiencë ndryshe në jetën e saj pasi ka vendosur të rikthehet në radio me një emision të sajin, “Mariza...

Bëhuni gati!/ Selena Gomez po përgatit rikthimin e saj në kinematografi si asnjëherë më parë
Showbizz 12:15 - 14 Tetor, 2020

Bëhuni gati!/ Selena Gomez po përgatit rikthimin e saj në kinematografi si asnjëherë më parë

Këngëtarja dhe aktorja Selena Gomez duket se do të rikthehet fuqishëm në kinematografi. Sipas ‘Variety’, këngëtarja tani është në bisedime për të realizuar një film horror...

I dhanë fund lidhjes dy muaj pas fejesës/ Ish partneri i këngëtares e përjeton, kapet duke qarë
Showbizz 13:49 - 13 Tetor, 2020

I dhanë fund lidhjes dy muaj pas fejesës/ Ish partneri i këngëtares e përjeton, kapet duke qarë

Këngëtarja e famshme Demi Lovato dhe ish i fejuari i saj Max Ehrich kanë qenë në qendër të vëmendjes përsa i përket lidhjes së tyre të...

49 ditë e mbyllur në shtëpi/ Enca tregon arsyen që e detyroi të “vetëkarantinohej”
Showbizz 16:48 - 12 Tetor, 2020

Katër javë pas operacionit/ Enca paralajmëron fansat: Bëhuni gati

Këngëtarja Enca Haxhia katër javë më parë pësoi një incident, që e detyroi të kryente një operacion. Tashmë këngëtarja duket se është rekuperuar falë trajtimit dhe...

Bashkëjetojnë prej 8 vitesh/ Rozana Radi flet për herë të parë për partnerin
Showbizz 15:58 - 12 Tetor, 2020

Bashkëjetojnë prej 8 vitesh/ Rozana Radi flet për herë të parë për partnerin

Rozana Radi është një nga këngëtaret më të përfolura në mediat rozë përsa i përket jetës private. Së fundi këngëtarja ka treguar më shumë për partnerin...

Një tjetër sukses i madh për këngëtaren shqiptare/ Ava Max, artistja e tretë femër me albumin më të transmetuar për këtë vit
Showbizz 16:08 - 10 Tetor, 2020

Një tjetër sukses i madh për këngëtaren shqiptare/ Ava Max, artistja e tretë femër me albumin më të transmetuar për këtë vit

Këngëtaret shqiptare me famë botërore duket se po i ngjesin shkallët e suksesit me shumë shpejtësi. Emrat si Dua Lipa, Bebe Rexha, Rita Ora apo Ava...

Nuk përmbahet Rita Ora!/ Pozon pa reçipeta
Showbizz 14:13 - 9 Tetor, 2020

Nuk përmbahet Rita Ora!/ Pozon pa reçipeta

Rita Ora është një nga këngëtaret që gjithnjë është komentuar nga stilistët më të mëdhenj për veshjet e saj. Bukuroshja shqiptare i ka lënë pak vend...

Prej kohësh e ka mbajtur të fshehtë/ Këngëtarja shqiptare në pritje të ëmbël
Showbizz 12:51 - 9 Tetor, 2020

Prej kohësh e ka mbajtur të fshehtë/ Këngëtarja shqiptare në pritje të ëmbël

Këngëtarja shumë e dashur e muzikës popullore dhe moderne, Shkurte Gashi është shtatzënë për herë të parë. Prej kohësh nuk ka qenë aktive në muzikë dhe...

Duhet të prisni edhe pak/ Zbulohet se kur do të nisë festivali “Kënga Magjike”
Showbizz 15:02 - 7 Tetor, 2020

Duhet të prisni edhe pak/ Zbulohet se kur do të nisë festivali “Kënga Magjike”

Kënga Magjike prej vitesh është një nga festivalet më të ndjekura. Këtë herë ndryshe nga të tjerat, Ardit Gjebrea ka zbuluar se Kënga Magjike do të...