Connect with Us

All posts tagged "kengetar"

Këngëtari i famshëm shpreh dëshirën për të patur fëmijë: Dua të bëhem mami
Showbizz 11:14 - 27 Tetor, 2020

Këngëtari i famshëm shpreh dëshirën për të patur fëmijë: Dua të bëhem mami

Këngëtari me famë botërore, Sam Smith ka ndarë me të gjithë dëshirën e tij për tu bërë me fëmijë. Gjatë një interviste ai është shprehur se...

Tentuan të hynin në shtëpinë e tij/ Justin Bieber shpërthen ndaj fansave: Ky nuk është hotel
Showbizz 15:23 - 17 Tetor, 2020

Tentuan të hynin në shtëpinë e tij/ Justin Bieber shpërthen ndaj fansave: Ky nuk është hotel

Këngëtari i famshëm Justin Bieber është shprehur i revoltuar ndaj fansave që kanë tentuar të shkelin privatësinë e tij. Nëpërmjet një postimi në Instastoryn  e tij...

Showbizz 16:43 - 16 Tetor, 2020

“Tani e ke ti radhën”/ Ardian Bujupi zbulon “fiksimin” e jetës

Këngëtari i hitit “Panorama”, Ardian Bujupi, ka patur mjaft sukses në karrierën e tij muzikore. Jo vetëm në Shqipëri, por ai është i suksesshëm edhe jashtë...

Këngëtari i famshëm italian flet për të shkuarën e errët: Ja pse u bëra gay
Showbizz 14:16 - 16 Tetor, 2020

Këngëtari i famshëm italian flet për të shkuarën e errët: Ja pse u bëra gay

Tiziano Ferro është një nga këngëtarët më të famshëm italian. Kohë më parë ai shokoi fansat teksa deklaroi se ishte gay. Së fundi këngëtari ka realizuar...

FOTO-Ermal Fejzullahu prezanton publikisht “të dashurën”
Showbizz 11:23 - 9 Tetor, 2020

FOTO-Ermal Fejzullahu prezanton publikisht “të dashurën”

Ermal Fejzullahu dhe Ariana janë një nga çiftet më të pëlqyera të showbizit shqiptar. Dyshja janë të martuar prej disa vitesh dhe kanë bashkë katër fëmijë....

Showbizz 15:35 - 30 Shtator, 2020

“Po më shkatërronte marrëdhëniet me njerëzit që doja”/ Kastro Zizo tregon kush e “detyroi” të hiqte dorë nga alkooli

Kastro Zizo është një nga personazhet që gjithnjë është evidentuar për natyrën e tij të drejtëpërdrejtë. Së fundi këngëtari ka folur hapur për “anën e errët”...

Butrint Imeri publikon foton nga shtrati me një femër/ Kush është vajza që po e shoqëron këngëtarin?
Showbizz 10:40 - 28 Shtator, 2020

Butrint Imeri publikon foton nga shtrati me një femër/ Kush është vajza që po e shoqëron këngëtarin?

Këngëtari Butrint Imeri ka qenë shumë i përfolur në mediat rozë përsa i përket jetës private. Prej shumë kohësh është akuduar se ka qenë në një...

“U bëra shumë keq”/ Blero tregon si e kuptoi se ishte infektuar me Covid-19
Showbizz 11:54 - 25 Shtator, 2020

“U bëra shumë keq”/ Blero tregon si e kuptoi se ishte infektuar me Covid-19

Pak javë më parë këngëtari Blero Muharremi tregoi se ka kaluar Covid-19. I ftuar te emisioni “Rudina” ai zbuloi se në qershor ka bërë një analizë...

Robert Berisha nostalgji për adoleshencën/ Ja si dukej këngëtari 26 vite më parë
Showbizz 11:20 - 12 Shtator, 2020

Robert Berisha nostalgji për adoleshencën/ Ja si dukej këngëtari 26 vite më parë

Robert Berisha është cilësuar si nga meshkujt më seksi të shoëbizit. Këngëtari është bërë paksa nostalgjik dhe ka ndarë me ndjekëist një foto të rrallë të...

Showbizz 15:24 - 26 Gusht, 2020

“Çfarë duan gratë”/ Klajdi Haruni i përgjigjet pyetjes shekullore

Për shumë meshkuj gruaja është një natyrë komplekse dhe duhet shumë punë për të zbërthyer dëshirat dhe mendimet e saj. Pyetjes shekullore “Çfarë duan gratë”, këngëtari...

Showbizz 13:21 - 26 Gusht, 2020

Jo vetëm këngëtar/ Robert Berisha realizon ëndrrën e tij më të madhe

Këngëtari Robert Berisha është një nga personazhet më të komentuar të showbizit shqiptar. Së fundi Roberti ka zbuluar se nuk do ta shohim vetëm si një...

“Kanë përvoja sa mosha e Feros”/ Robert Berisha këshillon reperin: Mos u shtyj me të vjetrit
Showbizz 15:17 - 21 Gusht, 2020

“Kanë përvojë sa mosha e Feros”/ Robert Berisha këshillon reperin: Mos u shtyj me të vjetrit

Reperi Fero, pak ditë më parë ironizoi në rrjetet sociale këngëtarin Robert Berisha duke u tallur me pagesën që merr nëpër koncerte. Nëpërmjet një statusi, Fero...

Showbizz 15:37 - 18 Gusht, 2020

Sabri Fejzullahu humb njeriun e shtrenjtë: “Do të më mungosh shumë”

Dita e sotme ka qenë shumë e trishtë për këngëtarin Sabri Fejzullahu. Ai ka humbur vëllain e tij, Shefki Fejzullahu dhe lajmin e hidhur e ka...

Çifti më i ri në showbiz/ Aktorja “kapet mat” me këngëtarin e njohur
Showbizz 17:01 - 27 Qershor, 2020

Çifti më i ri në showbiz/ Aktorja “kapet mat” me këngëtarin e njohur

Aktorja turke Farah Zeynep Abdullah është bërë shumë e njohur për publikun shqiptar më rolin e saj si Sura në serialin “Kurt Seit ve Sura”. Gjithashtu...

Showbizz 11:26 - 16 Qershor, 2020

E ndaloi bashkëshorten të merrej me muzikë/ Sabri Fejzullahu zbulon arsyen

Bashkëshortja e Sabri Fejzullahut, Nera, ka një pasion të madh për muzikën dhe kjo jo pse bashkëshorti i saj dhe djali merren me muzikë por që...

Showbizz 15:15 - 22 Maj, 2020

Robert Berisha thotë hapur pretendimin e tij: “S’ka koronavirus”

Këngëtari Robert Berisha është një ndër personazhet që komentohet shpesh për deklaratat e tij në mediat rozë Ditën e sotme ai ka thënë mendimin e tij...

Showbizz 15:39 - 10 Maj, 2020

“Me mall nga larg”/ Ermal Meta uron tri gratë më të rëndësishme të jetës së tij

Këngëtari Ermal Meta ka bërë një urim shumë të përzemërt për tri gratë më të rëndësishme në jetën e tij. Me rastin e Ditës së nënës,...

Showbizz 12:36 - 6 Maj, 2020

VIDEO-Karantina luksoze e yllit latin/ Maluma tregon pamjet nga vila e tij në Kolumbi dhe është perfekte

Këngëtari i famshëm latin, Maluma po e shijon karantinën në shtëpinë e tij luksoze në Medellin në Kolumbi. Ylli i muzikës latine ka publikuar një video...

Showbizz 11:55 - 3 Maj, 2020

Përplasja e Labinot Tahirit me Leonora Jakupin/ “Shyqyr që paskan bërë lajm për ty”

Labinot Tahiri ka bërë një deklaratë në rrjetet sociale dhe kjo është bërë shkak për një debat mes tij dhe këngëtares Leonora Jakupi. Këngëtari u shpreh...

Showbizz 10:30 - 3 Maj, 2020

Seksi dhe puthja në kohë pandemie/ Klajdi Haruni tregon nëse do t’i thyente rregullat e karantinës për dashurinë

Këngëtari shumë i dashur shqiptar Klajdi Haruni ka zbular më shumë detaje rreth qëndrimit të tij në karantinë. Gjatë një interviste për Prive.al ai është shprehur...

Kryesore Show Biz 21:49 - 26 Korrik, 2019

“Më ka ngacmuar nusja në dasmë”/ Këngëtari i njohur tregon eksperiencën që i habiti të gjithë

Këngëtari shumë i dashur për publikun Erik Lloshi ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin “Trokit”, ku ka treguar për publikun eksperienca nga dasmat në...

Kryesore Show Biz 22:05 - 15 Korrik, 2019

Kërkohet nga shtëpitë më të mëdha diskografike/ Këngëtari shqiptar promovon Shqipërinë në klipin e tij

Këngëtari shqiptaro-amerikan Big Cruz është një nga emrat më të rinj të tregut muzikor. Edhe pse që në moshë të vogël ka emigruar jashtë Shqipërisë, nuk...

Aktualitet 10:53 - 15 Korrik, 2019

“Shqiptar lind, nuk bëhesh”/ Pasi bëri shqiponjën, komentuesit “masakrojnë” këngëtarin

Dy ditë më parë Luana Vjollca dhe Faydee publikuan bashkëpunimin e tyre të quajtur “Yalla Habibi” i cili është pritur shumë mirë dhe ka arritur në...