Connect with Us

All posts tagged "kembane alarmi"

Kryesore 09:17 - 25 Shkurt, 2018

Shpallja ‘non grata’ e Llallës/ Rama: Këmbanë alarmi nga SHBA, për parinë e Tiranës

Veprimtari shqiptar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Shenasi Rama, në një intervistë për “Shqiptarja.com” ka komentuar paralajmërimin e Departamentit Amerikan të Shtetit për izolimin e...

Aktualitet 21:53 - 22 Janar, 2018

Vrasja e Arielës/ Gazetarja Lala: Mjafton të bësh një fërshëllimë dhe…

Gazetarja e kronikës, Klodiana Lala, e ftuar në emisionin “Studio e Hapur”  në News24, teksa ka komentuar ngjarjen e ndodhur ditën e djeshme, ku Ariela Murati...

Aktualitet 21:43 - 6 Janar, 2018

Deputeti socialist reagon sërish: Statusi im një këmbanë alarmi për qeverinë

“..statusi është një këmbanë alarmi që vjen nga poshtë e duhet të dëgjohet më mirë për përmirësimin e qeverisjes së vendit!”, janë fjalët që deputeti socialist...

Aktualitet 19:19 - 19 Gusht, 2017

Hollanda kërkon kthimin e vizave/ Tabaku: Kjo është një këmbanë alarmi!

Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku ka reaguar në rrjetet sociale pas kërkesës së Hollandës për rikthimin e vizave për Shqipërinë. Ajo shkruan se kjo është...