Connect with Us

All posts tagged "kejvina"

Kronika 20:12 - 10 Nentor, 2019

“Ia nxorri rrobat poshtë pallatit”/ Fqinjët zbulojnë bashkëjetesën e Kejvinës me Redjan Rrajën

Modelja e njohur Kejvina Kthella, ka qenë në qendër të vëmendjen ditët e fundit. Kjo për shkak të përfshirjes së saj në atentatin ndaj Prokurorit Arjan...

Kronika 20:45 - 7 Nentor, 2019

Arrestimi i Redjan Rrahjës/ Thirret në Prokurori Kejvina Kthella

Detaje të reja janë zbuluar nga hetimet për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja ku mbeti i plagosur Landi Muharremi dhe ndërroi jetë shoferi i tij, Andi Maloku....

Aktualitet 10:40 - 20 Korrik, 2019

Kejvina apo Belinda? / Ermal Mamaqi zgjedh të preferuarën e tij

I ftuari special në episodin e dytë të emisionit “3shat” ka qënë moderatori Ermal Mamaqi i cili ka folur për një nga figurat më të bujshme të...

Aktualitet 13:46 - 24 Qershor, 2019

“Me fustanin tim të nusërisë”/ Kejvina Kthella “çmend” rrjetin me fotot seksi

Për shkak të formave të saj shumë seksi, modelja Kejvina Kthella është shumë e komentuar në rrjetet sociale ku fillmisht u bë e njohur nga pjesmarrja...

Aktualitet 12:25 - 2 Qershor, 2019

Foto/Kejvina Kthella feston ditëlindjen, ja urimet e veçanta nga shoqet e saj

Ish velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella feston sot ditëlindjen e saj të 24-të dhe ka marrë shumë urime speciale nga të afërmit dhe komentuesit...

Aktualitet 11:10 - 28 Maj, 2019

“Energji ëngjëlli”/ Kejvina gdhend dy tatuazhe shumë domethënëse në trupin e saj

Pas largimit nga emisioni “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella u shndërrua në një nga personazhet më të komentuar e të përfolur në mediat shqiptare. Ditën e...

Aktualitet 13:42 - 24 Maj, 2019

“Po kopjon Oriola Marashin”/Komentuesit “masakrojnë” Kejvina Kthellën me pyetjet

Në fotot e fundit modelja Kejvina Kthella ka pozuar për një nga markat shume prestigjioze në botë, “Guess”. Ajo shfaqet me të brendshme dhe i ka...

Aktualitet 10:10 - 24 Maj, 2019

“Pse e le Ermalin?”/ Komentuesit “çmendin” Kejvina Kthellën me pyetjet, ja çfarë thotë ajo

Kejvina Kthella, e njohur si ish-velina e emisionit “Xing me Ermalin” pak kohë më parë u largua nga ky emision duke thënë se Kejvina Kthella  një...

Aktualitet 11:53 - 15 Maj, 2019

“Jeni bisha pa zemër”/Kejvina Kthella “revoltohet” me njerëzit e shtirur

Ish velina e “Xing me Ermalin” pak kohë më parë tha se do të largohej nga Shqipëria për një projekt të rëndësishëm në Itali. Kejvina Kthella...

Aktualitet 11:53 - 3 Maj, 2019

“Gjynah, do përfundosh me qerosin me lekë”/Kejvina Kthella i kthen përgjigjen epike komentuesit

Ish-velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella, tërheq vazhdimisht vëmendjen me postimet e saj  në rrjetet sociale. Ajo ka pyetur fansat në Instastory se cila ishte...

Kryesore Show Biz 14:12 - 22 Prill, 2019

“Na gënjeve?”/Kejvina Kthella “gozhdohet” nga pyetjet e komentuesve

Më 9 mars Kejvina Kthella njoftoi në “Xing me Ermalin” se nuk do të ishte më velina e emisionit dhe moderatori i emisionit Ermal Mamaqi tha...

Kryesore Show Biz 10:26 - 4 Prill, 2019

“Sot do e kisha emrin Prena”/Kejvina Kthella habit ndjekësit me historinë e saj

A e imagjinoni dot Prena e “Xing me Ermalin”? Të gjithë e njohim sot si Kejvina Kthella, bukuroshen bjonde që ishte pjesë e programit të humorit,...

Kryesore Show Biz 11:53 - 26 Mars, 2019

“Si ta gjejmë një të dashur që të na blejë rroba të shtrenjta?”/Kejvina i përgjigjet ndjekëses

Kejvina Kthella  kujdeset shumë për look-un duke qenë se është një nga vajzat më të njohura të ekranit. Dhe pikërisht për veshjet e saj luksoze është...

Aktualitet 10:10 - 24 Mars, 2019

U zëvendësua nga velina bukuroshe në “Xing”/Reagon Kejvina Kthella

Pas largimit të Kejvinës nga emisioni “Xing me Ermalin” një tjetër velinë është përzgjedhur për ta zëvendësuar atë. Siç edhe shumica prej jush mund ta kenë...

Kryesore Show Biz 13:32 - 11 Mars, 2019

“Vetëm ky mund të më zëvëndësojë”/Kejvina reagon pas largimit nga Xing me Ermalin

Velina Kejvina Kthella njoftoi publikun në puntatën e kësaj të shtune në “Xing me Ermalin”, se do të largohej nga emisioni në mes të sezonit, pasi...

Kryesore Show Biz 11:40 - 9 Mars, 2019

“Tragjedia ka ndodhur”/Kejvina shpërthen në lot gjatë emisionit

Prej ditësh largimi i Kejvina Kthellës nga emisioni “Xing me Ermalin” është lajmi më i përfolur. Ndërsa burime thanë për “Xing.al” që shkak për largimin e...

kejvina le me gisht ne goje ermalin
Aktualitet 15:38 - 7 Mars, 2019

Kejvina lë me gisht në gojë Ermalin/ Braktis emisionin në pikun e sezonit

Kejvina Kthella, vajza që u shfaq  në  ekran krah Ermal Mamaqit-it, fillimisht në vitin 2017, që nga kjo javë nuk do të jetë më pjesë e emisionit...

kejvina bekim
Kryesore Show Biz 11:40 - 22 Janar, 2019

Një tjetër “mbase”! Kejvina thuajse konfirmon lidhjen me futbollistin e Kombëtares

Pak ditë më parë, disa foto të realizuara në një nga club-et e Tiranës, ku shfaqej Kejvina Kthella me futbollistin Bekim Balaj, i bënë të gjithë...

Kryesore Show Biz 13:25 - 8 Janar, 2019

U fol se ishte në një lidhje me futbollistin e Kombëtares, reagon Kejvina Kthella

Kejvina Kthella, e cilësuar si një nga femrat më të bukura të showbiz-it shqiptar është kapur mat në momente “të nxeheta” me një nga futbollistët, më...

Aktualitet 10:10 - 16 Dhjetor, 2018

Kejvina Kthella ka një kërkesë për të dashurin e saj: “Gatuaj ti se nga unë do hash bukë thatë!”

Një ndër të ftuarat e kësaj jave në emisionin Thumb me Aulonën dhe Fatmën ka qenë Kejvina Kthella. Modelja ka dhënë një intervistë ndryshe nga herët...

Kryesore Show Biz 13:40 - 21 Nentor, 2018

Kejvina flet për planet për t’u bërë nënë: Dua 4 fëmijë

Kejvina Kthella është kthyer në vajzën më të komentuar në media e rrjete sociale dhe çdo e re rreth saj përbën kuriozitet për publikun i cili...

Kryesore Show Biz 12:10 - 21 Nentor, 2018

E pyesin për gabimet drejtshkrimore, Kejvina Kthjella ka përgjigjen perfekte për ndjekësin

Velina e “Xing me Ermalit” Kejvina Kthjella ka qënë shumë e sinqertë, që prej ditës së parë që iu bashkua ekranit, teksa u shpreh se nuk...

Aktualitet 10:41 - 5 Nentor, 2018

Pas ofendimeve dhe komenteve negative, reagon Kejvina: ‘Qetësohuni, unë s’vras njerëz!’

Programi i ‘Xing me Ermalin’ këtë të shtunë nisi krejt normalisht, por mori përmasa të paparashikueshme kur Kejvina Kthella i drejtoi blogger-it arabo-izraelit  Nas Daily një...