Connect with Us

All posts tagged "keisi"

Showbizz 11:20 - 8 Gusht, 2020

Keisi zbulon planet për dasmën/ Tregon me cilin prej prindërve të Stresit shkon më mirë

Keisi dhe Stresi janë një nga çiftet më të përfolur të momentit në showbizin shqiptar. Çifti ka lënë pas çdo keqkuptim dhe tani jan mjaft të...

Showbizz 09:51 - 8 Korrik, 2020

Stresi i “vë vulën”/ Romanca me Keisin vazhdon, pozon krah vjehrrës

Reperi i njohur, Stresi i ka dhënë fund aludimeve për një ndarje të mundshme nga partnerja e tij, Keisi. Përmes një postimi në rrjetet sociale, reperi...

FOTOT-Stresi harron Keisin pas ndarjes/ Kapet mat në krahët e bjondinës seksi
Showbizz 13:24 - 5 Korrik, 2020

FOTOT-Stresi harron Keisin pas ndarjes/ Kapet mat në krahët e bjondinës seksi

Stresi është një nga reperët që është përfolur shumë për jetën e tij private.Ribashkimet dhe ndarjet me ish partneren e tij,Keisin, kanë qenë në fokus të...

Showbizz 21:01 - 28 Maj, 2020

Ndahen për shkak të tradhtisë çifti i njohur?/ Keisi i thotë të gjitha hapur

Partnerja e reperit Stresi, Keisi nëpërmjet një postimi në Instagram ka lënë të nënkuptohej se ata nuk janë më bashkë. “Nëse tradhton dikë që është i...

Kryesore Show Biz 15:40 - 1 Gusht, 2019

“Fati im i keq nuk ka fund”/ Keisi largohet nga Shqipëria, por i ndodh e papritura

Pas daljes së Stresit nga burgu është përfolur shumë për ndarjen e Keisit me Stresin. Akoma nuk është konfirmuar asgjë nga çifti edhe pse postimet e...

Aktualitet 14:40 - 15 Korrik, 2019

“Jepi mungesë atyre që nuk e vlerësojnë prezencën tënde”/ Keisi dhe Stresi i japin fund lidhjes?

Prej disa javësh , Arkimend Lushaj i njohur ndryshe me emrin e artit si Stresi, u lirua me kusht pas një hetimi disa mujor ndaj një grupi...

Aktualitet 19:08 - 28 Maj, 2019

Gjithmonë me vete/ Keisi gdhend në trup fjalët e Stresit

Prej disa muajsh reperi i njohur shqiptar Stresi ndodhet në burg për shkak të akuzave për pjesëmarrje në një grup kriminal. Së fundmi bashkëshortja e tij,...

Aktualitet 13:10 - 16 Prill, 2019

“A shkon mirë mami me vjehrrën tënde?”/Keisi flet për marrëdhënien me familjen e Stresit

Bashkëshortja e reperit Stresi i cili tashmë ndodhet në burg, ndjek studimet e larta në Kanada.Gjatë këtyre muajve Kejsi ka mbajtur të informuar fansat e tij....

keisi dhe stresi
Kryesore Show Biz 10:53 - 14 Prill, 2019

“Pse nuk nxjerr foto me motrën?”/Keisi rrëfen sekretet e familjes

Keisi shpesh ka deklaruar se familja është gjëja më e shtrenjtë për të, duke iu referuar edhe martesës me reperin. është kthyer në një personazh të njohur...

Kryesore Show Biz 11:40 - 23 Mars, 2019

“Fëmijët tanë do të jenë të bekuar”/Keisi bën dedikimin romantik për Stresin

Bashkëshortja e reperit të njohur Stresi, Keisi Lushaj është mjaft aktive në llogarinë e saj në Instagram, prej ku herë pas here publikon foto të reperit...

Kryesore Show Biz 13:25 - 18 Mars, 2019

“100 vjet do jem me ty”/Keisi bën dedikimin prekës për Stresin

Prej  6 muajsh reperi i njohur shqiptar Stresi ndodhet në qeli. Ndonëse ende nuk dihet se kur do të dal, familjarët e tij, bashkëshortja Keisi dhe...

Kryesore Show Biz 10:25 - 22 Shkurt, 2019

Keisi tregon kuptimin e 4 unazave që mban në duar: “Nuk i heq kurrë”

Keisi është vendosur shpesh në qendër të vëmendjes për romancën me reperin Stresi, i cili ndodhet në burg prej tetorit të vitit të kaluar. Ajo është...

keisi dhe stresi
Kryesore Show Biz 12:40 - 19 Janar, 2019

Nga papuçet për beba te “sa herë e takon Stresin”, Keisi na dha dy lajme super të mira

Keisi dhe dhe Arkimed Lushaj janë çifti më i përfolur në media që pas fejesës së tyre, por dyshja ka në plan edhe një dasmë që...

kejsi dhe seldi
Kryesore Show Biz 12:40 - 18 Janar, 2019

Keisi Medini flet për lidhjen me Seldi Qalliun dhe gjërat nuk qenkan aspak siç mendonim!

Ka vetëm pak kohë që Keisi Medini, më në fund doli me një këngë e videoklip së bashku me Seldi Qalliun.  Kishte kohë që e ëndërronte...

Kryesore Show Biz 10:25 - 13 Nentor, 2018

Keisi, nuse që ndjek zakonet shqiptare: Zbulon vendimin e rëndësishëm pas martesës

Stresi vijon të jetë pas hekurave, që prej momentit kur u arrestua në Linzë mbrëmjen e 17 tetorit. Shumë kilometra larg, nga Kanadaja, partnerja e tij...

Kryesore Show Biz 13:25 - 17 Tetor, 2018

“Theu rrjetin”/ Vajza e Sabianit ngre temperaturat me bikini super të ngushta: Më mungon…

Kejsi Medini vajza e këngëtarit të njohur Sabian është vënë shpesh në qendër të vëmendjes nga mediat rozë për shkak të pamjes së saj dhe fotove provokuese që poston....