Connect with Us

All posts tagged "katie price"

Showbizz 01:40 - 9 Maj, 2017

Aktorja e njohur dehet dhe lë një të panjohur t’i fusë duart

Katie Price është tashmë e njohur për bëmat e saj, por ngjarja e fundit ka dalë jashtë parashikimit të të gjithëve. Aktorja e njohur ka qenë...

Kryesore Show Biz 21:00 - 8 Maj, 2017

Aktorja e njohur dehet dhe lë një të panjohur t’i fusë duart

Katie Price është tashmë e njohur për bëmat e saj, por ngjarja e fundit ka dalë jashtë parashikimit të të gjithëve. Aktorja e njohur ka qenë...

Showbizz 17:00 - 19 Mars, 2017

Katie Price feston ditëlindjen e të dashurit

Katie Price vazhdon të duket shumë seksi dhe provokuese edhe pse është në moshën 38 vjecare. Modelja ka treguar linjat e saj trupore me një fund...

Showbizz 22:00 - 18 Janar, 2017

Nuk do ta besoni sa e dashuruar është Katie Price

Katie Price dhe bashkëshorti i saj Kieran Hayler po shijojnë dashurinë e tyre. Ylli ka ndarë një foto në profiling e saj në Instagram duke u...

Showbizz 20:00 - 29 Dhjetor, 2016

Ku do të jetë Katie Price këtë vit?

Anëtarja më e re e serialit të ndjekur britanik LOOSE Women  do të jetë Katie Price. Bukuroshja e ka bërë lajmin të ditur për mediat duke...

Showbizz 19:00 - 25 Dhjetor, 2016

Skandal/ Ja sa u pagua Katie Price që u zhvesh për menaxherin

I ka ofruar një shumë prej 10.000 eurosh që ta shihte të zhveshur dhe ajo nuk ka nguruar aspak. 38 vjecarja Katie Price është zhveshue e...

Showbizz 11:40 - 13 Janar, 2016

Katie Price, një selfie nudo në solar

37-vjeçarja ka shkruar në diçiturën e fotos: Solar para se të jem një grua e lirë nesër. Në fakt në foto duket vetëm trupi i saj,...

Fashion 10:45 - 2 Prill, 2015

E pacipa Katie Price…

“Sot ndihem e pacipë”, ka shkruar në Twitter Katie Price. Ajo ka qenë duke bërë banjo dielli dhe miqtë e saj i kanë shkrepur këtë foto,...

Fashion 15:45 - 7 Mars, 2015

Katie Price na tregon gjoksin natyral

Të gjithë u habitën kur Katie Price vendosi të hiqte dorë nga gjoksi i saj me silikon dhe ti rikthehej formave të saj të dikurshme natyrale....

Fashion 13:45 - 5 Mars, 2015

Katie Price selfie trupit të saj seksi

Modelja Katie Price, shprehet se është e dashuruar me trupin e saj seksi. Modelja e cila është bërë nënë, ka forma fantastike dhe për këtë ndihet...