Connect with Us

All posts tagged "kastriot cipi"

“Si nuk të skuqet faqja fare!”/ Kastriot Çipi “shpërthen” ndaj Bashës: Kurrë nuk e votoj këtë bastard!
Politikë 21:01 - 2 Nentor, 2020

“Si nuk të skuqet faqja fare!”/ Kastriot Çipi “shpërthen” ndaj Bashës: Kurrë nuk e votoj këtë bastard!

Ish-drejtuesi i Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit Kastriot Çipi ka mbetur i zhgënjyer nga kreu i PD Lulzim Basha. Përmes  një postimi në rrjetet sociale, ai...

Politikë 14:49 - 28 Prill, 2020

“Shpërthen” regjisori i njohur/ “Më mirë qen në Itali, se njeri në Shqipëri. Rrini ju idiotë e votoni Ramën”

Regjistori Kastriot Çipi është shprehur mjaft kritik në lidhje me masat e marra për nga qeveria, kundër përhapjes së koronavirusit. Në një postim në rrjetet sociale,...

Sociale 16:06 - 7 Dhjetor, 2019

Kastriot Çipi pranon përçarjen mes aktivistëve të “Aleancës për Tetarin”

Pas lajmit të publikuar dje se, një përplasje e fortë verbale që ka shkuar deri në përplasje fizike ndodhi mes aktivistëve të  “Aleancës për Tetarin”, ka...

haradinaj ngushellon familjen e dacit
Aktualitet 20:55 - 17 Shkurt, 2019

“Na duhet një kryeministër si Haradinaj”

Regjizori Kastriot Çipi në një postim në rrjetet sociale shkruan se Shqipërisë i duhet një kryeministër si Ramush Haradinaj. Sipas tij, ne nuk kemi ku ta...

Aktualitet 09:52 - 6 Gusht, 2018

Regjisori jep alarmin/ Bashkia po zbraz Teatrin Kombëtar (Foto)

Bashkia e Tiranës ka nisur aksionin për zbrasjen e Teatrit Kombëtar. Ky fakt është bërë i ditur nga regjisori Kastriot Çipi, i cili përmes fotove të...

Kryeparlamentari Ruci dhe kryeministri Rama ne sallen e Kuvendit
Aktualitet 10:59 - 30 Maj, 2018

Teatri Kombëtar/ Ruçi i kundërvihet Ramës

Kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi ka pritur në një takim ditën e djeshme përfaqësinë e Sindikatave të Artistëve (SPAK dhe SASE), të cilët prej më së...

Kronika 21:05 - 14 Mars, 2018

Teatari Kombëtar/ Çipi: Mashtrim i qeverisë

Aktori Kastriot Çipi i ftuar në rubrikën “Opinion” në News24, teksa ka komentuar hapat e qeverisë për ndërtimin e Teatrit  Kombëtar dhe projektin e tij, ka...