Connect with Us

All posts tagged "karma"

Politikë 22:29 - 6 Mars, 2020

“Po paguani karmën e asaj që keni bërë”/ Analisti ia plas në sy Vasilit

Ish kreu i LSI-së, Petrit Vasili është i ftuar mbrëmjen e sotmë në emsionin “Zonë e Lirë”. Përballë analistit Arjan Çuri, Vasili ka komentuar përplasjen Rama-Meta....

Lajme 18:42 - 30 Dhjetor, 2019

Astrologjia e karmës/ 2020 parashikon atë çfarë meritoni

Keni dëgjuar ndonjëherë për astrologjinë “karmike”? Atrologjia karmike është një nga disa llojet e astrologjisë. Edhe pse kjo nuk është një degë shumë e njohur në...

karma dhe kater ligjet qe do t'ju ndyshojne
Aktualitet 23:20 - 1 Mars, 2019

Karma/Bota portokall dhe  katër  ligjet që do t’ju ndryshojnë jetën

Ligji i madh i karmës Ligji i parë i karmës thotë që çdo veprim i yni vjen me pasoja. Ata që sillen mirë do të gjejnë...

Aktualitet 20:40 - 10 Janar, 2019

Karma/Zbatimi  tipik i ligjit shkak-pasojë

“Kur zogu jeton, ha insektet, kur zogu ngordh, insektet e hanë zogun.” Koha dhe rrethanat mund të ndryshojnë në çdo moment, mos harro të bësh mirë,...

Life Style 11:33 - 13 Nentor, 2018

I besoni?! Këto janë 10 nga ligjet e Karma-s dhe duhet t’i lexoni

1-Ata që të lënduan, do të kalojnë në po të njëjtin lëndim dhe nëse je me fat, ke për t’i parë edhe të vuajnë. 2-Parimet e...

Aktualitet 15:34 - 3 Gusht, 2017

Pritja përfundoi! Flori Mumajesi dhe Threedots i vënë “vulën” hiteve verore të këtij me “Karma”!

Nëse ditët e fundit keni vënë re që në rrjetet sociale të pjesëtarëve të label-it Threedots po shfaqet kudo, “Karma”… mos u shqetësoni sepse tashmë e...