Connect with Us

All posts tagged "karagjoz"

Lajm i Rekomanduar 13:27 - 11 Gusht, 2019

Veliaj si karagjoz/ Shqiptarët reagojnë, Lali justifikohet

Memoriali turk i vendosur në kodrat e Liqenit në Tiranë, ka shkaktuar reagime të shumta. Një gjë e tillë është quajtur e turpshme dhe skandaloze, për...

Aktualitet 22:34 - 19 Prill, 2019

“Maskara, shpifës, karagjoz…”/  Degjeneron debati mes Kokëdhimës dhe Currit

Debati mes Koço Kokëdhimës dhe Arjan Currit, në studion e emisionit “Zonë e Lirë”, ka vijuar me akuza dhe ofendime nga kreu i “Zgjidhjes” ndaj analistit...

Aktualitet 21:17 - 12 Janar, 2019

Akuza e deputetit/ Studentët kanë arritur ta grisin imazhin karagjoz te Kryeministrit

Deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi në një postim në rrjetet sociale ka reaguar për dhunën e kryer nga Policia ndaj studentëve në ambientet e Fakultetit...

edi rama
Aktualitet 19:04 - 5 Janar, 2019

Akuza e deputetit/ Edi Rama grabitës me maskë kllouni

Deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi në një postim në rrjetet sociale e ka quajtur kryeministrin Edi Rama, grabitës me maskë kllouni. “Grabitesi me maske kllouni‎...