Connect with Us

All posts tagged "kapje"

Aktualitet 11:08 - 15 Nentor, 2018

Kryemadhi merr në mbrojtje Metën/ Ministrinë e Brendshme e drejton Rama

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi gjatë një deklarate për gazetarët është shprehur se institucioni i Ministrisë së Brendshme është i kapur nga kryeministri Edi Rama. “Institucioni...

Aktualitet 10:49 - 15 Nentor, 2018

E rrallë/ Kapet peshkaqeni 400 kilogramë në brigjet shqiptare

Një peshkaqen 3.85 metra i gjatë dhe rreth 400 kilogramë ka rënë në rrjetat e peshkatarëve në Durrës. Mësohet se peshkaqeni u kap nga anija “Nesimi”...

Aktualitet 19:27 - 9 Nentor, 2018

Skandal-Paralajmërimi i frikshëm i Goxhajt për Bashën/ CNA.al e vërteton

Partia Demokratike nuk është në ditët e saja më të mira, por përkundrazi Lulzim Basha çdo ditë e më shumë po e çon atë drejt greminës....

Aktualitet 12:19 - 9 Tetor, 2018

Gjendje e frikshme/ Bandat kriminale “pushtojnë” Shqipërinë

Kreu aktual i Partisë Demokratike, Lulzim Basha  në një bashkëbisedim me gazetarët është shprehur, se vendi është plotësisht nën kontrollin e bandave kriminale. “Bandat kriminale kontrollojnë...

Aktualitet 19:20 - 9 Shtator, 2018

Goxhaj ‘dush të ftohtë’ Ramës/ Tregon të keqen e madhe që ideoi bashkë me Sorosin

Avokati  Altin Goxhaj në një intervistë në “Fax News” ka folur për çështjen e korigjimit të kufirit midis Kosovës dhe Serbisë. Sipas Goxhaj tashmë marrëveshja për...

Showbizz 09:00 - 19 Mars, 2017

Ja cfarë ka rezervuar Bieber/ Kapet “matt” duke xhiruar

Adoleshenti i suksesshëm që rëmbeu zemrat e femrave dikur, tashmë është rritur. Bukuroshi Justin Bieber ka mbushur 23 vjec këtë vit, ndërsa ylli me origjinë kanadeze...

Femra 17:30 - 27 Janar, 2017

Jeni lodhur me flokët e gjatë ? Vjen zgjidhja e modelit ideal të kapjeve

Të rregullosh  flokët ditë për ditë para se të dalësh nga shtëpia mund të shndërrohet në një stres të vërtetë. Nuk të qëndrojnë mirë, i ke...

Femra 17:30 - 24 Dhjetor, 2016

Përse të mos i kap?

Kjo është pyetja që do të ishte mirë tja bënit vetes suaj. Nëse jeni lodhur nga stili i flokve të gjatë, ju sugjerojmë të bëni një...