Connect with Us

All posts tagged "Kane"

Aktualitet 15:26 - 26 Maj, 2019

Plas sherri në festivalin e Kanës/ Ulërima dhe të qara mes çiftit të famshëm

Djali i Victoria dhe David Beckham ka patur një zënkë të fortë me të dashurën e tij Hanna Cross. Dyshja u shfaq shumë me klas gjatë...

Aktualitet 13:25 - 26 Maj, 2019

Foto+18/Njihuni me veshjet më të guximshme dhe skandaloze në tapetin e kuq në Festivalin e Kanës

Nga Brigitte Bardot, Monica Belluci, Bella Hadid deri tek Emily Ratajkowski kanë “nxehur” tapetin e kuq të festivalit të filmit në Kanë duke ekspozuar linjat e...

Aktualitet 12:53 - 26 Maj, 2019

Festivali i Filmit në Kanë/Cili fitoi dhe kush rrëmbeu “Palme d’Or”?

Në Festivalin e Filmit në Kanë për vitin 2019 çmimi më i rëndësishëm Palme d’Or shkoi për filmin thriller-komedi “Parasite” të regjisorit nga Koreja e Jugut,...

Aktualitet 16:16 - 25 Maj, 2019

Propozimi që “çmendi” Kanën/ Zbulohet çifti misterioz

Të shumtë kanë qenë personazhet e famshëm që kanë parakaluar në tapetin e kuq në Kanë, por vëmendjen e paparacëve dhe mediave e vodhi një çift....

Aktualitet 14:25 - 20 Maj, 2019

Pretenduan se ishin në festivalin e Kanës/Zbulohet “mashtrimi” i Ermal Mamaqit dhe Elvana Gjatës

Prej dy ditësh Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata kanë informuar publikun se ndodhen në festivalin e Kanës për të promovuar filmin e tyre “Dy gisht Mjaltë”....

Fashion 12:10 - 15 Maj, 2019

Festivali i Kanës/Yjet e kinemasë i lënë të gjithë pa fjalë me veshjet e tyre mahnitëse në tapetin e kuq

Festivali i 72-të i Kanës është hapur ditën e djeshme dhe sic e do tradita në tapetin e kuq parakaluan disa nga yjet e njohur të...

Aktualitet 15:10 - 22 Prill, 2019

“Jemi krenarë, po vijmë”/Cilët janë shqiptarët e parë që marrin pjesë në Festivalin e Filmit në Kanë?

Festivali i 72 i filmit në Kanë do të mbahet në datat 14 dhe 15 maj. Për herë të parë këtë vit do të marrin pjesë...

Aktualitet 22:05 - 28 Dhjetor, 2018

Ja se çfarë na kanë mësuar diktatorët

Sigurisht që diktatorët  janë pjesë e njerëzve të tmerrshëm, ajo që mund të konsiderohet si interesante është dhe fakti që ata janë dhe shkrimtarë të tmerrshëm....

Aktualitet 22:20 - 15 Dhjetor, 2018

Këto shenja horoskopi nuk kanë pikën e lidhjes me njëra-tjetrën

Shenjat më të papërputhshme janë ato që përgjithësisht kanë të kundërta me njëra-tjetrën. Çdo shenjë ka disa karakteristika të veçanta dhe këto ndonjëherë nuk përputhen me...

Aktualitet 21:15 - 11 Nentor, 2018

Dua Lipa dhe Bebe Rexha, shkëlqejnë në tapetin e kuq të Kanës: Si u veshën vajzat shqiptare

Eventi i njohur i muzikës “NRJ Music Awards” që është mbajtur dje në Kanë të Francës, ka bërë bashkë dy shqiptaret Dua Lipa dhe Bebe Rexha....

Kryesore Show Biz 22:50 - 18 Maj, 2018

Supermodelja aksidentohet në Kanë/ Ja gjendja e saj tani

Kendall Jenner thuhet se u përfshi në një aksident me makinë ditën e diele në Festivalin e Filmit në Kanë. Sipas burimeve të “Page Six”, modelja...

Kryesore Show Biz 23:00 - 15 Maj, 2018

Aktorja heq takat në tapetin e kuq të Kanës/ Tregon se çfarë heqin femrat

Kristen Stewart shkëlqeu në Festivalin e Kanës 2018. Mesa duket aktorja e njohur është lodhur nga daljet e shumta ditë pas dite në tapetin e kuq,...

Kryesore Show Biz 23:10 - 14 Maj, 2018

Foto/ ‘Harbohen’ modelet në Francë!

Festivali i Filmit në Kanë ka mirëpritur shumë yje të showbizit. Prej ditësh modelet më në zë janë duke shijuar Francën. Së fundmi, ishte radha e...

Kryesore Show Biz 23:00 - 12 Maj, 2018

Modelja i lë të gjithë me gojë hapur në Festivalin e Filmit në Kanë

Jemi mësuar ta shohim të shkëlqejë në pasarela, por modelja Bella Hadid e pranishme në Festivalin e Filmit në Kanë i la të gjithë me gojën...

Kryesore Show Biz 20:00 - 26 Maj, 2017

“Maniaku “ i seksit vazhdon aksionin/Kjo është skena “hot” me femrën e radhës

Qendrimi i Scott Disicik në Kanë ka qenë i mbushur plot me momente intime gjatë pushimeve, por e bukura qendron në faktin që çdo ditë ai...

Fashion 19:30 - 25 Maj, 2017

3 fustane brenda një dite/Këto janë veshjet më të bukura të artistes

Vetëm disa orë pasi i la të gjitë më gojë hapur me fustanin e verdhë nga Versace, Irina Shayek solli edhe dy veshje të tjera të...

Uncategorized 17:30 - 25 Maj, 2017

Artistja shqiptare do shfaqet me fustan nuse në Kanë/Pamja është e mrekullueshme

Tashmë kanë kaluar disa ditë që nga momenti kur Aurela Hoxha ju bashkua Festivalit të Flmit në Kanë. Nga dita e parë e qendrimit atje dhe...

Showbizz 01:00 - 24 Maj, 2017

E pabesueshme por e vërtetë/Ja çfarë bëjnë vipat shqiptarë kur shkojnë në Kanë

Shumë vipa shqiptarë ndajnë me fansat  momente nga përgatitjet për të shkuar në evente ndërkombëtare. Shumica prej tyre, sidomos artistet femra, përpiqen që duken sa më...

Kryesore Show Biz 22:30 - 23 Maj, 2017

Një tjetër moderatore shkon në Kanë/Nuk bën foto, por…..

Nga dita në ditë, po shtohen artistën shqiptarë që po shkojnë në Festivalin e Filmit në Kanë. Mbrëmjen e kaluar i është bashkuar eventit ndërkombëtar edhe moderatorja...

Showbizz 01:00 - 22 Maj, 2017

Çfarë fshihet poshtë fustan-çarçafit të artistes së njohur?

Festivali i Filmit në Kanë këtë vit ka qenë një pasarelë mode, ku yjet hollivudianë kanë sjellë tendencat më të fundit të modës. Në një luftë për...

Showbizz 19:00 - 9 Qershor, 2015

Silvstedt pushime në Kanë

  Pavarësisht axhendës së ngarkuar ajo e gjen gjithmonë kohën për relaks dhe qetësi. 40 vjecarja, Victoria Silvstedt, tregoi linjat e saj bombastike teksa pushonte në...

Showbizz 12:00 - 23 Maj, 2015

Princesha Minogue në Kanë

  Si një princeshë e vërtetë u shfaq para pak orësh bukuroshja Kylie Minogue. 46 vjecarja princesha e popit dukej e lumtur nën shoqërinë e bashkëshortit...

Showbizz 11:00 - 23 Maj, 2015

Jenner në lila në Kanë

  Episodi i 22 –të i amfAR Gala në Francë ftoi në tapetin e kuq shumë personazhe të mirënjohur të botës së showbiznesit, dhe një prej...