Connect with Us

All posts tagged "kanal"

Kronika 17:36 - 11 Maj, 2020

Drejtohej nga 15-vjeçari/ Makina përfundon në kanal në Durrës

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në ish-Kënetë të Durrësit. Mësohet se një automjet i cili drejtohej nga një adoleshent 15-vjeçar ka dalë nga rruga...

Teknologji 12:56 - 4 Maj, 2020

Publikonte informacione të rreme në lidhje me pandeminë/ Youtube mbyll kanalin e teoricienit David Icke

Youtube ka fshirë kanalin zyrtar të teoricienti David Icke nga platforma e tij. Shërbimi i videoklipeve në pronësi të Google veproi pasi paralajmëroi vazhdimisht z. Icke...

Kronika 19:23 - 20 Mars, 2020

60-vjeçari gjendet i pajetë në një kanal/ Mister shkaqet e vdekjes

Një person është gjetur i pajetë pasditen e sotme në një kanal në fshatin Rraboshtë të Lezhës. Trupi i pajetë është pikasur nga kalimtarët që kanë...

Politikë 20:46 - 17 Dhjetor, 2019

Rama nuk heq dorë/ Tjetër porosi për Veliajn: Nesër rregullo kanalin!

Gjatë vizitës së tij në familjen e Rifat Agës në Vishnje, kryeministri Edi Rama i ka dhënë një tjetër porosi kryebashkiakut Erion Veliaj. Teksa shkonin afër...

Kronika 10:07 - 30 Tetor, 2019

Vrau dhe hodhi në kanal 34 vjeçari/ Identifikohet dhe shpallet në kërkim autori

Identifikohet autori i vrasjes së Eri Zefit i cili u gjet i pajetë në një kanal në Mirditë në 3 tetor tëkëtij viti. Mësohet se policia...

Kronika 16:06 - 24 Gusht, 2019

Ecte me shpejtësi skëterrë/ Përfundon në kanal një automjet

Një tjetër aksident është shënuar pasditen e sotme në Elbasan. Mësohet se një automjet i cili po qarkullonte me shpejtësi të lartë ka dalë nga rruga...

Kronika 07:50 - 12 Gusht, 2019

Horror në Fier/ 23 vjeçari theret dhe hidhet në kanal

Një trup i pajetë është gjetur në një kanal në fshatin Sulaj të Fierit. Viktima është identifikuar si 23 vjeçari me inicialet F.S. Pranë rrugës është...

Kronika 15:23 - 10 Gusht, 2019

Makina del nga rruga dhe bie në kanal/ Plagoset rëndë shoferi

Një aksident me një të plagosur është shënuar në aksin Gjirokastër- Kakavijë. Automjeti tip “Ford” me drejtues 27 vjeçarin N.S., në afërsi të fshatit Vrisara, ka...

Aktualitet 18:13 - 20 Maj, 2019

Makina përfundon në kanal/ Plagosen dy gra

Një aksident ka ndopdhur pak çaste më parë në aksin Fier-Patos. Mësohet se nga aksidenti janë plagosur dy gra të cilat janë jashtë rrezikut për jetën....

Aktualitet 11:13 - 12 Prill, 2019

Automjeti përfundon në kanal/ Plagosen rëndë dy persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak caste më parë në fshatin Bilaj të Fushë-Krujës. Mësohet se nga aksidenti janë plagosur rëndë dy persona. Drejtuesi i...

Aktualitet 22:26 - 25 Shkurt, 2019

Makina përfundon në kanal/ Plagosen katër persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Fratar të Fierit. Automjeti ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanalin anësor ku...

Aktualitet 22:09 - 27 Janar, 2019

Ngjarja e rëndë/ Gjendet i pajetë në kanal 22 vjeçari

Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e sotme në qytetin e Fierit. Trupi i përket një 22 vjeçari me inicialet A.XH. Ai u gjet nga...

Aktualitet 13:42 - 2 Dhjetor, 2018

Akident/ Makina përfundon në kanal në Durrës

Një aksident rrugor është regjistruar mëngjesin e sotëm në qytetin e Durrësit. Nga ky aksident një makinë, e cila drejtohej nga një i ri, ka përfunduar...

Aktualitet 19:51 - 6 Nentor, 2018

Kamionit i bllokohet timoni/ Përfundon në kanal

Një aksident është regjistrua mbrëmjen e sotme në në hyrje të autostradës Fier- Vlorë, në afërsi të Levanit. Një kamion që transportonte lule dhe pemë dekorative...

Aktualitet 13:43 - 1 Tetor, 2018

Aksident në Vlorë/ Makina përfundon në kanal

Një aksident ka ndodhur në Babicë të Vlorës, në të cilin dy makina janë përplasur me njëra tjetrën. “Fax News” raporton se gjatë aksidentit dyshohet për...

Aktualitet 09:55 - 10 Shtator, 2018

E rëndë/ Gjendet një trup i pajetë në kanal

Një trup i pajetë i gjinisë mashkull, është gjetur në një kanal në fshatin Gjoc në Kavajë. Trupi i viktimës, i cili mendohet të jetë rreth...

Aktualitet 19:12 - 30 Gusht, 2018

Humbi kontrollin e mjetit/ Makina përfundon në kanal

Një mjet tip Opel, ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal. Ngjarja është regjistruar ditën e sotme në Himarë. Siç raporton BW, shoferi ndodhet...

Aktualitet 13:36 - 13 Gusht, 2018

Rrëzohet në kanalin vaditës/ Ndërron jetë 50-vjeçari

Një 50-vjeçar në Peqin ka ndërruar jetë, pasi ka rënë aksidentalisht në një kanal vaditës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Lazarenj, ndërsa policia po...

Aktualitet 19:18 - 1 Korrik, 2018

U zhduk prej 15 ditësh/ Gjendet trupi i pajetë i një burri

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Librazhd, ku një i zhdukur prej 15 ditësh është gjetur i vdekur. Sipas policisë së Librazhdit pas...

Aktualitet 19:41 - 26 Maj, 2018

Aksident/ Makina del nga kontrolli dhe përfundon në kanal

Një aksident rrugor raportohet të ketë ndodhur pasditen e sotmë në aksin rrugor Varibob-Fier, mësohet se një mjet tip ‘Land Rover’ ka humbur kontrollin dhe ka...

Kronika 08:42 - 22 Mars, 2018

Ishte zhdukur prej disa ditësh/ I moshuari gjendet i mbytur në kanal

Një i moshuar është gjetur i mbytur në kanal pasditen e djeshme në Bulqizë. Mësohet se viktima është V.S, 80 vjeç, i cili prej disa ditësh...

Aktualitet 22:55 - 21 Mars, 2018

Gjendet në kanal trupi i pajetë i një burri

Një 80-vjeçar është gjetur i pajetë në vendin e quajtur “Gurët e Skënderbeut” në Bulqizë, nda bashkëshortja e tij shtetasja me inicialet F.S. 64 vjeçe. Sipas...

Aktualitet 18:14 - 21 Janar, 2018

Aksident në aksin Elbasan-Peqin/ Makina fluturon në kanal

Një aksident raportohet të ketë ndodhur në aksin Elbasan-Peqin pasditen e sotme. Nga të dhënat e para, mësohet se një makinë tip “Renault” ka humbur kontrollin...