Connect with Us

All posts tagged "kamez"

Kronika 11:55 - 11 Shkurt, 2020

Sherr me thika në Kamëz/ Plagoset 25 vjeçari, arrestohet autori

Policia e Kamzës ka arrestuar një person pasi plagosi me thikë një 25 vjeçar. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 5 Kamzë,...

Kronika 10:46 - 7 Shkurt, 2020

Grabiti banesën nën kërcënimin e thikës/ Arrestohet i riu në Tiranë

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 5, pas njoftimit të marrë se në Bathore, në rrugën “Bërzhitë”, rreth orës 10:50 të paradites...

Kronika 13:41 - 5 Shkurt, 2020

Përgatisin lëndë narkotike në shtëpi dhe e shisnin nëpër gjimnaze/ Pranga 2 të rinjve në Kamëz

Goditet nga Komisariati i Policisë Nr. 5 Kamëz, në bashkëpunim me Seksionin për Hetimin e Narkotikëve një rast i shpërndarjes së lëndëve narkotike në doza të...

Kronika 22:24 - 29 Janar, 2020

Pengmarrja në Kamëz/ Artan Hoxha zbërthen lidhjet politike të mafiozit Altin Hajri

Gazetari Artan Hoxha, ka zbardhur detaje të reja nga pengamarrja dhe më pas vrasja e 49-vjecarit Jan Prenga. Ndërsa policia ka arrestuar 5 pjestarë të familjes...

Kronika 16:41 - 29 Janar, 2020

“Më tha dua të provoj nëse je e virgjër”/ Zbardhet dëshmia tronditëse e të miturës që u përdhunua në Kamëz

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Kamëz ku një e mitur është abuzuar seksualisht nga një 22-vjeçar, i identifikuar si Ardit Domi....

Kronika 14:42 - 29 Janar, 2020

E rëndë në Kamëz/ 22 vjeçari abuzon seksualisht me vajzën e mitur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kamëz ku një 22 vjeçar dyshohet se ka abuzuar seksualisht me një vajzë të mitur. Ngjarja ka ndodhur pasditen...

Kronika 09:37 - 29 Janar, 2020

Pengmarrja dhe vrasja e Jan Prengës/ Shkon në 5 numri i të arrestuarve

Shkon në 5 numri i të arrestuarve në lidhje me pengmarrjen, me pasojë vdekjen e shtetasit Jan Pregës. Sektori për Krimet e Rënda në Drejtorinë Vendore...

Kronika 11:28 - 28 Janar, 2020

Misteri i pengmarrjes në Kamëz/ Policia zbardh ngjarjen: Jan Prenga ka humbur jetën

Në vijim të punës nga grupi i posaçëm hetimor i ngritur për zbardhjen e ngjarjes së ndodhur më datë 17.01.2020, në rrugën “London”, Kamzë, ku disa...

Kronika 09:50 - 28 Janar, 2020

Tre të arrestuar dhe 7 në kërkim për pengmarrjen në Kamëz/ Mister fati i 49-vjeçarit

Tre persona janë arrestuar pas operacionit të djeshëm në Shijak për gjetjen e 49-vjeçarit Jan Prenga të marrë peng prej 11 ditësh. Policia ka arrestuar shtetasit...

Kronika 17:06 - 27 Janar, 2020

Pengmarrja në Kamëz/ Arrestohen dy persona, një tjetër shpallet në kërkim

Një person është arrestuar ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim nga Frocat RENEA për pengmarrjen e Jan Prengës në Kamëz. I arrestuari është Leonard Hajri,...

Kronika 17:47 - 20 Janar, 2020

Pengmarrja e 49-vjeçarit në Kamëz/ Zbardhen të tjera detaje

Jak Prenga u mor peng mesditen e 17 janarit në rrugën “New York”, në Kamëz, teksa shkonte të banesat e vëllezërve të tij. Por teksa kanë...

Kronika 12:03 - 19 Janar, 2020

Gjendet i djegur një “Range Rover” në Durrës/ Dyshimet e para

Një automjet ‘Range Rover’ është gjetur i djegur në Shkallnur të Durrësit. Paraprakisht dyshohet se kjo makinë mund të jetë ajo që u përdor për pengmarrjen...

Kronika 14:34 - 17 Janar, 2020

Shenja gjaku dhe të plagosur nga konflikti/ Detaje të reja nga pengmarrja në Kamëz

Detaje të reja kanë dalë lidhur me pengmarrjen e një personi në Kamëz, medistën e sotme. Mësohet se para pengmarrjes ka pasur një konflikt me sende...

Kronika 13:32 - 17 Janar, 2020

Pengmarrja në Kamëz/ Policia jep detaje për ngjarjen

Policia e Tiranës ka dhënë detaje në lidhje me ngjarjen e mesditës së sotme në Kamëz ku një person u mor peng Sipas policisë, dyshohet se...

Kronika 13:08 - 17 Janar, 2020

Sherr për makinën/ Merret peng një preson në Kamëz

Një person është marrë peng paraditen e sotme në Kamëz. Raportohet se disa persona pasi janë konfliktuar me njëri-tjetrin, kanë futur një prej tyre me forcë...

Kronika 16:54 - 5 Janar, 2020

Automjeti përplaset me urbanin/ “Benz-i” përfundon në kanal

Një aksident rrugor është regjistruar pasditen e sotme. Mësohet se një automjet tip “Benz” është përplasur me një urban të linjës Kamëz- Valias. Aksidenti ka ndodhur...

zjarrefikset neutralizojne zjarrin
Kronika 17:43 - 4 Janar, 2020

Përfshihet nga flakët një apartament në Kamëz

Një apartament është përfshirë nga flakët mesditën e sotme në Kamëz. Sipas informacioneve paraprake, në apartament nuk jetonte njeri, ndërsa mbeten të paqarta rrethanat e rënies...

Lajme 12:57 - 20 Dhjetor, 2019

Banorët e Kamzës në panik/ Fabrika e plasmasit lëshon tym kancerogjen

Fabrika e riciklimit të plasmasit që ndodhet në rrugën “Argjinatura” në Kamëz, duket se është shndërruar në problem për ata që banojnë pranë saj. Kjo fabrikë...

Kronika 14:33 - 15 Dhjetor, 2019

Plagosi rëndë një person në Babrru/ Arrestohet pas një viti autori

Një person ka rënë në prangat e policisë në Kamëz, pasi ishte shpallur në kërkim për plagosjen e një personi rreth një vit më parë. Blutë...

Kronika 09:37 - 13 Dhjetor, 2019

Bënin “namin” me vjedhje/ Arrestohet 16 vjeçari, procedohen 2 të mitur të tjerë

Policia e Kamzës ka arrestuar një 16 vjeçar dhe procedoi në gjendje të lirë dy të tjerë pasi vodhën një automjet. Specialistët e Seksionit për Hetimin...

Kronika 09:13 - 4 Dhjetor, 2019

Vodhën 2 milionë lekë në banesën e kushëririt/ Prangoset 25-vjeçari, nën hetim dhe dy të mitur

Në kuadër të operacionit policor të koduar “Cousins” është bërë e mundur zbardhja e vjedhjes së ndodhur më datë 06 nëntor 2019, ku në banesën e...

Kronika 10:12 - 21 Nentor, 2019

Lëvizte me armë me vete/ Arrestohet 41 vjeçari në Kamëz

Finalizohet operacioni policor i koduar “Ekol”. Në vijim të punës për kapjen e personave që qarkullojnë me armë zjarri, efektivët e Policisë të Komisariatit Nr. 5...

Kronika 11:06 - 8 Nentor, 2019

Kërcënon punonjësit e Bashkisë/ Parandalohet tragjedia në Kamëz

Finalizohet operacioni policor i koduar “Valiasi”. Në kuadër të këtij operacioni u vu në pranga shtetasi: R. S., 61 vjeç, banues në Valias i ri, në...