Connect with Us

All posts tagged "kalim kufitar"

Kronika 14:44 - 15 Mars, 2020

Mbyllet pika e kalimit kufitar edhe në Kapshticë/ Policia: Asnjë person nuk hyn për në Greqi

Që prej orës 13.00 do të mbyllen të gjitha pikat e kalimit kufitar me Greqinë, konkretisht Kakavija, Qafë Bota dhe Kapshtica. Ky vendim është marrë si...

Aktualitet 15:12 - 5 Gusht, 2016

Doganat udhëzues të ri për kryerjen e procedurave të peshimit

Në vijim të zbatimit të planit të veprimeve të inicuar nga Ministria e Financave njofton se për thjeshtëzimin e procedurave doganore dhe tatimore, është miratuar dhe...