Connect with Us

All posts tagged "kader"

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Ejlyl e përjeton shumë keq ndarjen nga Aliu
Life Style 10:56 - 26 Shkurt, 2021

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Ejlyl e përjeton shumë keq ndarjen nga Aliu

Ajo u jep vajzave shtëpinë e saj. Toprak i thotë Aliut të qëndrojë larg shtëpisë së tij dhe të ndahet nga Ejlyli. Ali ndahet mes lotësh...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Serkan bëhet xheloz për Xhemrenë
Life Style 10:55 - 23 Shkurt, 2021

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Serkan bëhet xheloz për Xhemrenë

Serkan e gjen Xhemrenë në kafe me djalin që ka punësuar Nazan. Kur i sheh bashkë ai bëhet xheloz. Serkan i mban qëndrim Xhemresë dhe nuk...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Vajzat mësojnë se Meral është në spital
Life Style 10:51 - 13 Shkurt, 2021

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Vajzat mësojnë se Meral është në spital

Ezhder i dhuron një makinë të shtrenjtë Kaderit por çfarë fshihet pas veprimit të tij. Xhemre, Songyl dhe Ejlyl rimodelojnë rrobat e Zehrës dhe vendosin t’i...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Meral rrezikon jetën në burg
Life Style 10:57 - 12 Shkurt, 2021

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Meral rrezikon jetën në burg

Kader kujton mes lotësh të shkuarën e saj dhe sa shumë ka kërkuar për familjen. Ajo del në rrugë dhe u tregon të panjohurve se ajo...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Meral e kalon natën në rrugë
Life Style 10:32 - 10 Shkurt, 2021

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Meral e kalon natën në rrugë

Songyl paralajmëron Kaderin se po bën gabim duke pranuar Zehrën në shtëpi. Meral përfundon rrugëve dhe nuk pranon të jetojë në shtëpinë e Songylit edhe pse...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Meral i kërkon ndihmë Songyl për tu strehuar në shtëpinë e saj
Life Style 10:30 - 9 Shkurt, 2021

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Meral i kërkon ndihmë Songyl për tu strehuar në shtëpinë e saj

Meral e mbetur mes rrugëve dhe pa asnjë shpresë shkon të kërkojë ndihmën e Songylit për t’u strehuar në shtëpinë e saj. Songyl nuk mund ta...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kader mëson se Neriman është e afërmja e saj
Life Style 10:15 - 5 Shkurt, 2021

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kader mëson se Neriman është e afërmja e saj

Selen dyshon se Songyl është shtatzënë dhe e kërcënon se Gynej do ta lërë. Songyl bëhet gati t’i tregojë Gynejit lajmin e ëmbël dhe i përgatit...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kader zbulon fotografinë e Banusë me Ezhderin
Life Style 10:47 - 26 Janar, 2021

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kader zbulon fotografinë e Banusë me Ezhderin

Kader zbulon fotografitë e Banusë pëkrah Ezhderit dhe babait të saj të vërtetë. Meral përpiqet të fshehë të vërtetën ndërsa Kader kërkon të mësojë më shumë...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kader është shumë pranë të vërtetës
Life Style 10:12 - 25 Janar, 2021

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kader është shumë pranë të vërtetës

Kader gjen foton e nënës së saj në shtëpinë e Meralit. Ajo vendos të zbulojë kush është babai i saj ndërsa Meral bën gjithçka për ta...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kader shpëton Meralin nga burgu
Life Style 10:08 - 23 Janar, 2021

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kader shpëton Meralin nga burgu

Kader arrin të arratiset dhe shkon në polici. Maxhide ndihmoi Kaderin pasi zbuloi se Ezhder kërkon ta marrë të gjithë pasurinë për vete. Kader arrin të...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Maxhide ndihmon Kaderin, Meral arrestohet
Life Style 10:19 - 22 Janar, 2021

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Maxhide ndihmon Kaderin, Meral arrestohet

Maxhide shkon në vendin ku Ezhder mban Kaderin dhe e zgjidh nga litarët. Meral takohet me Zehrën dhe i tregon që do të arratiset. Zehra i...

Këtë javë në serialin  “Lule të vetmuara”/ A do të mund të shpëtojë Kaderi nga Ezhderi?
Life Style 10:20 - 18 Janar, 2021

Këtë javë në serialin  “Lule të vetmuara”/ A do të mund të shpëtojë Kaderi nga Ezhderi?

Vajzat mësojnë se Kader është gjallë por nuk dinë vendndodhjen e saj. Edhe pse mësojnë që Kader ndodhet në Shile ato sërish nuk e gjejnë mikeshën...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Meral mëson se Kader është gjallë
Life Style 10:14 - 16 Janar, 2021

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Meral mëson se Kader është gjallë

Meral shkon të ballafaqohet me Songylin dhe e prekur i bërtet që ajo nuk e besoi.  Songyl më në fund e beson Meralin dhe së bashku...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Ezhder bën planin e tmerrshëm ndaj Meralit dhe Kaderit
Life Style 10:38 - 13 Janar, 2021

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Ezhder bën planin e tmerrshëm ndaj Meralit dhe Kaderit

Nazan mëson se kunati i saj ka vdekur dhe u ka lënë një trashëgimi të madhe. Ajo e Defne gëzojnë për këtë lajm dhe janë të...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kader mëson të vërtetën për Meralin
Life Style 10:12 - 12 Janar, 2021

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kader mëson të vërtetën për Meralin

Kader e mendon më gjatë ofertën që i bëri Meral dhe ndërron mendje. Meral i kërkon Nerimanit ta përzë Kaderin nga konvikti që ajo të pranojë...

Këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”/ Meral vendos t’i tregojë të vërtetën Kaderit
Life Style 10:46 - 4 Janar, 2021

Këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”/ Meral vendos t’i tregojë të vërtetën Kaderit

Serkan përpiqet ta mbajë të fshehtë sëmundjen e tij teksa përballet me një periudhë shumë të vështirë. Kader nuk mund t’ia falë Meralit atë që i...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Meral dhe Kader bëjnë sherr në mes të shkollës
Life Style 08:20 - 2 Janar, 2021

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Meral dhe Kader bëjnë sherr në mes të shkollës

Meral përpiqet t’i kërkojë ndjesë Kaderit por kjo e fundit nuk e fal dot pas asaj që bëri. Dy vajzat debatojnë në mes të shkollës dhe...

Life Style 09:56 - 25 Dhjetor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Banu plagos Kaderin, Meral e fsheh ende të vërtetën

Banu në gjendje të rëndë psikologjike i vë flakën dhomës së vajzave. Vajzat të tmerruara kërkojnë ndihmë. Bashkë me to ndodhet edhe Meral e cila bie...

Këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”/ Vajzat e jetimores janë në rrezik
Life Style 10:44 - 14 Dhjetor, 2020

Këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”/ Vajzat e jetimores janë në rrezik

Meral nis një jetë të re në vilë por e rëndon ndjenja e fajit ndaj Kaderit. Defne nga ana tjetër mendon se gruaja që po e...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Meral dhe Kader bëjnë sherr në mes të shkollës
Life Style 10:10 - 12 Dhjetor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Meral i fsheh të vërtetën Kaderit

Meral nuk i tregon gjyshit që në sendet e babit të saj gjeti një letër. Zehra nuk i lë rehat vajzat dhe Gynejin të studiojnë për...

Meral mëson se mbesa e Sadriut është Kader/ A do t’ia tregojë të vërtetën shoqes së saj?
Life Style 09:44 - 11 Dhjetor, 2020

Meral mëson se mbesa e Sadriut është Kader/ A do t’ia tregojë të vërtetën shoqes së saj?

Meral blen fustane për mikeshat e saj dhe i fton në festën e ditëlindjes. Defne vazhdon të jetë në kërkim të prindërve biologjikë ndërsa Serkan nuk...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Byshra arrin të shpëtojë, Ejlyl dhe Kader bien në dorë të Kemalit
Life Style 10:01 - 20 Nentor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Byshra arrin të shpëtojë, Ejlyl dhe Kader bien në dorë të Kemalit

Kemal telefonon Ejlylin por telefonin e kap Serkan. Ejlyl humb shansin për t’i folur Kemalit e për të shpëtuar Byshrën dhe qorton Serkanin. Ejlyl përzë Serkanin...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kader pëson traumë pasi gjen motrën e saj pa jetë
Life Style 09:47 - 9 Shtator, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kader pëson traumë pasi gjen motrën e saj pa jetë

Ejlyl bëhet xheloze për Serkanin dhe thyen xhamin e shtëpisë së tij. Ajo i shpreh dashurinë Serkanit dhe e ndalon të shoqërohet me Merven. Sadullahun e...

Me shume postime