Connect with Us

All posts tagged "juriste"

redona koci
Kryesore Show Biz 13:10 - 21 Janar, 2019

Kjo është juristja më tërheqëse në Shqipëri që po i çmend të gjithë me format e saj

Redona Koçi është një prej vajzave shqiptare më tërheqëse në rrjetet sociale. Ajo është cilësuar si “juristja më seksi në Shqipëri” dhe ka mijëra ndjekës në Instagram....

Aktualitet 19:31 - 16 Nentor, 2018

Dorëheqja nga posti i zëvendës ministrit/ Juristja-Mukës: O palo intelektuali b***ësh

Juristja Bruzida Gjikondi ka reaguar, pas dorëheqjes së zëvendës ministrit të Arsimit Taulant Mukës. Në një postim në rrjetet sociale Gjikondi ka shkruar se Muka ditët...