Connect with Us

All posts tagged "juriste"

Aktualitet 11:25 - 10 Qershor, 2019

“Të gjithë e duam luksin”/ Juristja seksi shqiptare rrëfen për shifrat e majme që i ofrohen

Ajo njihet si një prej juristëve më seksi në Shqipëri e cila ka shumë ndjekës në rrjetet sociale. Redona Koçi krahas profesionit të saj , vazhdon...

redona koci
Kryesore Show Biz 13:10 - 21 Janar, 2019

Kjo është juristja më tërheqëse në Shqipëri që po i çmend të gjithë me format e saj

Redona Koçi është një prej vajzave shqiptare më tërheqëse në rrjetet sociale. Ajo është cilësuar si “juristja më seksi në Shqipëri” dhe ka mijëra ndjekës në Instagram....

Aktualitet 19:31 - 16 Nentor, 2018

Dorëheqja nga posti i zëvendës ministrit/ Juristja-Mukës: O palo intelektuali b***ësh

Juristja Bruzida Gjikondi ka reaguar, pas dorëheqjes së zëvendës ministrit të Arsimit Taulant Mukës. Në një postim në rrjetet sociale Gjikondi ka shkruar se Muka ditët...