Connect with Us

All posts tagged "julian"

Kryesore Show Biz 20:42 - 30 Korrik, 2019

Era Istrefi me të dashurin në pushime luksoze/ Tregon “hallin” e madh që e ka zënë

Pak kohë më parë këngëtarja shqiptare Era Istrefi u përfol për një lidhje dashurie me muzikantin britanik Julian Perreta. Së fundi dyshja ka dalë hapur pasi...

Kryesore Show Biz 11:25 - 10 Prill, 2019

“Jam me fat që të kam”/Julian Deda i bën dedikimin special bashkëshortes

Aktori i humorit Julian Deda është tepër aktiv në llogarinë e tij në Instagram dhe herë pas here ndan momente të rëndësishme nga jeta e tij...

Aktualitet 11:07 - 8 Mars, 2019

“Një gruaje mos i dhuro lule sot, nëse…”/Julian Deda jep mesazhin e vyer për 8 Mars

Sot festohet dita e 8 Marsit, dita e gruas dhe shumë personazhe kanë zgjedhur të postojnë foto ose thënie në rrjetet sociale. Aktori i njohur Julian...

Aktualitet 22:09 - 21 Nentor, 2018

Julian Deda nxjerrë bllof Bashën/ I dashur kryetar nuk ke asnjë artist në PD

Aktori Julian Deda ka nxjerrë bllof kreu e Partisë Demokratike Lulzim Bashën. Deda në një postim në rrjetet sociale ka shkruar se Basha nuk ka asnjë...