Connect with Us

All posts tagged "Jonida Vokshi"

Moslejimi i gazetarëve në Parlament/ Vokshi: Antikushtetuese dhe dhunon lirinë e medias
Politikë 15:00 - 6 Qershor, 2021

Moslejimi i gazetarëve në Parlament/ Vokshi: Antikushtetuese, dhunon lirinë e medias

Sot u hap konferenca dyditore për fushatën zgjedhore e organizuar nga Lidhja Demokratike Shqiptare. Nga atje, ish Kryetarja e Komisionit të Medias, Albana Vokshi e konsideroi...

Vogëlushja vë në siklet moderatoren/ ”Sa burra ke patur ti?”
Showbizz 13:29 - 5 Maj, 2021

Vogëlushja vë në siklet moderatoren/ ”Sa burra ke patur ti?”

Moderatorja Jonida Vokshi ka qenë e ftuar një ditë më parë në emisionin Në kurthin e Piter Pan. Vokshi është përballur me pyetjet pikante të vogëlushëve...

“Nuk e prisja fare”/ Jonida Vokshi tregon momentin kur i tha “Po” Besnikut
Showbizz 11:57 - 23 Janar, 2021

“Nuk e prisja fare”/ Jonida Vokshi tregon momentin kur i tha “Po” Besnikut

Jonida Vokshi dhe aktori Besnik krapi janë një nga çiftet më të pëlqyer të shoëbizit shqiptar. Ata janë prindër të një vajze të cilën e quajnë...

Showbizz 15:21 - 16 Janar, 2021

Moderatorja bën ndryshimin në pamje dhe se njeh as bashkëshorti: Kush është kjo?

Moderatorja e njohur e ekranit, Jonida Vokshi i është bashkuar trendit të momentit. Ajo ka prerë flokët me baluke dhe duket mjaft bukur me pamjen e...

“Kam qarë një orë në banjo”/ Jonida Vokshi zbulon momentin e ndjeshëm pas lindjes së vajzës
Showbizz 10:55 - 8 Dhjetor, 2020

“Kam qarë një orë në banjo”/ Jonida Vokshi zbulon momentin e ndjeshëm pas lindjes së vajzës

Aktorja dhe moderatorja Jonida Vokshi ka treguar detaje nga jeta e saj pas ardhjes në jetë të vajzës së saj, Emit. E ftuar në “Ftesë në...

Mbrëmjet e Jonida Vokshit/ Aktorja publikon foton e ëmbël me vajzën
Showbizz 22:05 - 27 Nentor, 2020

Mbrëmjet e Jonida Vokshit/ Aktorja publikon foton e ëmbël me vajzën

Jonida Vokshi është një ndër femrat më të komentuara dhe më të pëlqyera të ekranit. Kohët e fundit ajo ka qenë në qendër të vëmendjes për...

Zbulohen dy ermat që do të prezantojnë Festivalin e Këngës
Showbizz 14:08 - 6 Nentor, 2020

Zbulohen dy ermat që do të prezantojnë Festivalin e Këngës

Dy emrat që do të prezantojnë në Festivalin e 59 të Këngës do të jenë Blendi Salaj dhe Jonida Vokshi. Jonida e ka ndarë lajmin në...

Filmi shqiptar zgjidhet për çmimet “Oscars”/ Jonida Vokshi: Jam e lumtur
Showbizz 14:41 - 27 Tetor, 2020

Filmi shqiptar zgjidhet për çmimet “Oscars”/ Jonida Vokshi: Jam e lumtur

Filmi “Derë e Hapur”  është zgjedhur për të përfaqësuar Shqipërinë në edicionin e 93-të të çmimeve “Oscar”. Aktorja Jonida Vokshi, e ka bërë të ditur lajmin...

Trup perfekt / Jonida Vokshi zbulon si arriti të merrte vetëm 5 kilogramë gjatë shtatzënisë
Showbizz 12:40 - 6 Tetor, 2020

Trup perfekt / Jonida Vokshi zbulon si arriti të merrte vetëm 5 kilogramë gjatë shtatzënisë

Aktorja dhe moderatorja Jonida Vokshi i habiti të gjithë ku u shfaq me trupin perfekt  pak javë pas lindjes së vajzës., Emit. Teksa ka qenë e...

Showbizz 14:32 - 21 Shtator, 2020

Klea Huta prezanton “nusen” e djalit/ Bëhet fjalë për vajzën e moderatores së njohur

Klea Huta tashmë e ka gjetur nusen e djalit dhe na e prezantoi të gjithëve. Pas publikimit të fotos të moderatores Jonida Vokshi me të bijën...

Showbizz 16:06 - 9 Gusht, 2020

“E kanë vënë re të gjithë”/ Bashkëshorti i Jonidës i vë në dukje këtë fakt

Aktorja Jonida Vokshi dhe bashkëshorti i saj Besnik janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Dyshja kurorëzoi dashurinë e tyre në martesë në...

Showbizz 13:00 - 3 Gusht, 2020

FOTO-As burri nuk e njeh/ Jonida Vokshi tërbon dynjanë me format pas lindjes

Moderatorja dhe aktorja Jonida Vokshi vetëm pak javë u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë të cilën e quajti Emi....

WOW-Jonida Vokshi super në formë edhe pas lindjes/ Gentjan Zenelaj i bën komentin që do t’iu shkrijë së qeshuri
Showbizz 15:44 - 1 Korrik, 2020

WOW-Jonida Vokshi super në formë edhe pas lindjes/ Gentjan Zenelaj i bën komentin që do t’iu shkrijë së qeshuri

Moderatorja dhe aktorja Jonida Vokshi pak javë më parë solli në jetën fëmijën e saj të parë.Ajo dhe bashkëshortii saj Besniku u bekuan me një vajzë...

Showbizz 14:46 - 18 Qershor, 2020

Foto-Jonida Vokshi, nënë për herë të parë/ Mesazhi emocionues i bashkëshortit: Sot Zoti më ka takuar me…

Aktorja dhe moderatorja e njohur shqiptare Jonida Vokshi është bërë nënë për herë të parë! Lajmi është bërë i ditur nga vetë bashkëshorti i saj, Besnik...

Showbizz 14:07 - 31 Maj, 2020

“Hajde mos vono më”/ Jonida Vokshi tregon ndjesitë e mrekullueshme të të blerit gjëra për bebin

Aktorja Jonida Vokshi është në ditët e fundit të shtatzënisë dhe teksa bën përgatitjet e fundit për ardhjen në jetë të fëmijës ajo ka ndarë me...

Kryesore Show Biz 12:10 - 28 Korrik, 2019

“Nuk kam ëndërruar kurrë për një dasmë”/ Jonida Vokshi zbulon detaje të reja për ditën e martesës

Aktorja Jonida Vokshi pritet që në muajin shtator të kurorëzojë në martesë dashurinë e saj me aktorin Bensik Krapi. Bukuroshja ka treguar më shumë detaje rreth...

Kryesore Show Biz 17:26 - 8 Korrik, 2019

“Mos e lësho veten”/ Ermal Mamaqi zbulon “sekretin” e Jonida Vokshit

Moderatorja dhe aktorja shumë simpatike Jonida Vokshi pak kohë më parë e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” ka zbuluar se është e fejuar me aktorin...

Kryesore Show Biz 19:39 - 25 Maj, 2019

Së shpejti do të martohet/ Moderatorja ndan një tjetër lajm të bukur me ndjekësit

Të shtunën e kaluar moderatorja dhe aktorja Jonida Vokshi bëri publik lajmin se së shpejti do të martohet me aktorin Besnik Krapi. Ditën e sotme Jonida...

Mbrëmjet e Jonida Vokshit/ Aktorja publikon foton e ëmbël me vajzën
Aktualitet 22:48 - 18 Maj, 2019

Martesë në horizont/ Jonida Vokshi flet për herë të parë për dashurinë e saj

Ermal Mamaqi ka zbuluar një nga detajettë jetës private të Jonida Vokshit që aq shumë është përfolur në portale. Jonida Vokshi së shpejti do të martohet...

Aktualitet 22:12 - 18 Maj, 2019

Moderatorja tregon “sekretin”/ Nuk do ta besoni cili është profesioni i saj i parë

Jonida Vokshi është një moderatoret dhe aktoret më të pëlqyera të ekraneve shqiptare. Përveç si aktore dhe moderatore Jonida fillimet e saj në televizion i ka...

Aktualitet 22:19 - 29 Nentor, 2018

Dj Sardi në lidhje me moderatoren e njohur

Ishte tetor kur mësuam se DJ i njohur shqiptar, Sardi i kishte dhënë fund lidhjes me balerinën e televizionit “Klan” Jora Hodo. Në atë kohë u...

Kryesore Show Biz 22:20 - 25 Mars, 2018

Foto/ Moderatorja e njohur bëhet bjonde?

Teksa ka postuar në Instastory një foto me flokët biondë, Jonida ka kërkuar mendimin e ndjekësve të saj: “Të bëhem bionde?” – ka pyetur ajo. Në...

Kryesore Show Biz 18:16 - 25 Mars, 2017

FOTOT/ Jonida Vokshi në krahët e biznesmenit?

Prezantuesja e njohur shqiptare, Jonida Vokshi, e njëkohësisht aktorja seksi, kohë më parë u kthye në vëmëndjen e mediave rozë për lidhjen me Capital T. Të...