Connect with Us

All posts tagged "jonida maliqi"

Lajme 13:07 - 1 Janar, 2020

Videoja intime me Florin/ Jonida Maliqi flet për herë të parë: Jam beqare

Vetëm pak ditë më parë rrjeti i trazua nga një video e këngëtares Jonida Maliqi ku fërkonte nga të pasmet kantautorin Flori Mumajesi. Videoja ishte regjistruar...

Aktualitet 20:06 - 7 Korrik, 2019

Romeo Veshaj tregon planet për martesë/ Ja ku do t’i kalojë pushimet me Jonida Maliqin

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj prej ditësh janë bërë kryefjala e çdo portali. Pas zbulimit të lidhjes së tyre, aktori dhe këngëtarja nuk i fshihen më...

Kryesore Show Biz 23:01 - 2 Korrik, 2019

Nuk e fshehin më/ Romeo Veshaj puth Jonida Maliqin në emision

Prej ditësh rrjeti po “zien” nga lajmi se Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë në një romancë dashurie. Pak ditë më parë në një intervistë Jonida...

Aktualitet 21:11 - 26 Qershor, 2019

U kap në krahët e aktorit të njohur/ Jonida Maliqi flet për herë të parë për “Romeon” e saj

Vetëm para disa ditësh në mediat online qarkulloi një video ku këngëtarja Jonida Maliqi u pa në krahët e aktorit të humorit Romeo Veshaj. Dyshja përflitej...

Aktualitet 21:16 - 18 Maj, 2019

Nis finalja e madhe e Eurovizionit/ Shqipëria garon në gjysmën e parë

Sapo ka startuar nata finale e Eurovizion ku priten të performojnë 26 shtete, ku Shqipëria do të performojë e dyta. Jonida Maliqi do të konkurojë me...

Aktualitet 16:15 - 18 Maj, 2019

“Të vrasin natën e të qajnë ditën”/ Drejtori i festivalit iu përgjigjet atyre që “kryqëzuan” Jonida Maliqin

Sonte është nata finale e festivalit Eurovizion ku pritet të performojnë 26 shtete dhe të shpallet fituesi. Në këtë natë do të këndojë Jonida Maliqi këngën...

Aktualitet 20:07 - 17 Maj, 2019

Shqipëria në finalen e Eurovizion/ Zbulohet kur do të këndojë Jonida Maliqi

Këngëtarja Jonida Maliqi ka dhënë një performancë të shkëlqyer mbrëmjen e kaluar në Eurovizion dhe ka arritur të kalojë në finale. Kënga “Ktheju Tokës” ka patur...

Aktualitet 15:41 - 17 Maj, 2019

Jonida Maliqi kalon në finalen e madhe/ Adelina Tahiri zhgënjen të gjithë shqiptarët

Këngëtarja Jonida Maliqi ka kaluar gjysmëfinalen e Eurovizionit duke u bërë pjesë e finales së madhe. Të gjithë shqiptarët e mbështetën këngëtaren e cila na emocionoi...

Kryesore Show Biz 17:38 - 16 Maj, 2019

“Jemi bashkë në këtë sfidë”/ Jonida Maliqi jep mesazhin për shqiptarët

Sonte në gjysmëfinalen e dytë të Eurovizion do të performojë këngëtarja Jonida Maliqi e cila përfaqëson Shqipërinë në këtë festival. Vetëm pak orë para performancës Jonida...

Kryesore Show Biz 14:14 - 16 Maj, 2019

“Ktheju mendjes”/ Ish-banorja e Big Brother mbron Jonida Maliqin pas gafës

Jonida Maliqi u bë “objekt tallës” në rrjetet sociale për shkak të një gafe gjatë intervistës në Eurosong. Videot u shpërndanë menjëherë dhe reagimet ishin të...

Aktualitet 13:41 - 16 Maj, 2019

Nata e dytë e Eurosong/ Vlerësimi i jurisë për Jonida Maliqin pak para finales

Jonida Maliqi do të performojë ditën e sotme në Eurovizion me këngën “Ktheju Tokës”. Ajo do të performojë e 14 dhe në fund të natës dë...

Aktualitet 17:09 - 10 Maj, 2019

Të huajt “marrosen” pas këngës së Jonida Maliqit/ Këndohet nga izraelitët për ditën e pavarësisë

Jonida Maliqi pritet të performojë më 16 Maj në skenën e madhe të Eurovizion. Kënga “Ktheju tokës” ka patur një impakt shumë të mirë tek të...

Kryesore Show Biz 15:17 - 3 Maj, 2018

Jonida Maliqi i rikthehet muzikës pas ndarjes nga bashkëshorti

Jonida Maliqi prej disa kohësh në media është përfolur vetëm për ndarjen e saj nga bashkëshorti dhe  nuk ka realizuar projekte të reja në muzikë. Së...

Kryesore Show Biz 23:30 - 19 Shkurt, 2018

Foto/ Gripi prek këngëtaren shqiptare pas shumë vitesh

Sezoni i gripit, ku virozat janë aktive më shumë se në çdo stinë tjetër ka prekur edhe këngëtaren e njohur, Jonida Maliqi. Ajo ka postuar një...

Fashion 23:30 - 14 Shkurt, 2018

Estela Ujka dhe Jonida Maliqi bëjnë “xing” me të njëjtin fustan 

Blogerja e njohur Estela Ujka na mahniti dje me disa foto të reja në Instagram, e veshur me një fustan saten në ngjyrë portokalli. Estela është...

Kryesore Show Biz 15:54 - 29 Gusht, 2017

Si reagoi djali i Jonida Maliqit pas shiut në Tiranë/ Pafajësi fëmije

Shiu i rrëmbyeshëm në Tiranë ka qenë i papritur për shumë njerëz. Pas ditëve shumë të nxehta të kësaj vere të gjithë nxituan të postonin video...

Kryesore Show Biz 19:00 - 31 Korrik, 2017

Pas ndarjes nga bashkëshorti, Jonida Maliqi merr një merr tjetër vendim drastik

E teksa të gjithë nisin një dietë para se të nis vera, këngëtarja Jonida Maliqi ka vendour të nis zyrtarisht dietën 31 korrik 2017. Në një...

Kryesore Show Biz 12:30 - 13 Korrik, 2017

Një foto të tillë të Jonida Maliqit me djalin nuk e kishim parë kurrë

Është shumë e ‘kursyer’ për jetën e saj private, edhe pse Instagrami i saj është i tej mbushur me foto të shumta. Por kësaj radhe bukuroshja...

Showbizz 01:00 - 23 Maj, 2017

Faqja turke vjedh privatësinë e Jonida Maliqit/Ky është reagimi i këngëtares

Jonida Maliqi është një ndër blogeret më të preferuara dhe duket se stili i saj i veçantë ka tërhequr edhe turkët. Ka qenë një faqe turke...

Kryesore Show Biz 19:00 - 22 Maj, 2017

Faqja turke vjedh privatësinë e Jonida Maliqit/Ky është reagimi i këngëtares

Jonida Maliqi është një ndër blogeret më të preferuara dhe duket se stili i saj i veçantë ka tërhequr edhe turkët. Ka qenë një faqe turke...

Showbizz 00:30 - 5 Maj, 2017

Reagon Jonida Maliqi/Ja si u mbyll gojën atyre që e urrejnë

Jonida Maliqi  ka krijuar jetën që shumë femra e kanë zili. Ajo ka një familje të lumtur, një biznes personal që po i ecën shumë mbarë...

Kryesore Show Biz 17:00 - 4 Maj, 2017

Reagon Jonida Maliqi/Ja si u mbyll gojën atyre që e urrejnë

Jonida Maliqi  ka krijuar jetën që shumë femra e kanë zili. Ajo ka një familje të lumtur, një biznes personal që po i ecën shumë mbarë...

Kryesore Show Biz 15:50 - 26 Mars, 2017

Jonida Maliqi një biznesmene e zonja/ La këngën për këpucët

Jonida Maliqi e ka shprehur gjithmonë dashurinë e saj për modën, që për hir të së vërtetës është kthyer në profesionin e saj aktual. Kemi kohë...