Connect with Us

All posts tagged "jolief koco"

Sociale 17:28 - 25 Mars, 2020

Parashikimi i astrologut shqiptar/ Ja kur do ta fitojmë betejën me COVID-19 dhe kur do përfundojë izolimi

Astrologu i njohur shqiptar Jofiel Koço ka bërë një parashikim me detaje të situatës aktuale në Shqipëri, ku koronavirusi ka prekur 146 persona dhe i ka...

Politikë 22:19 - 8 Mars, 2020

Astrologu shqiptar habit me deklaratën/ “Koronavirusi u krijua nga amerikanët”

Astrologu shqiptar, Jofiel Koço, ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme, lidhur me koronavirusin, i cili është përhapur me shpejtësi, fillimisht në Kinë dhe...