Connect with Us

All posts tagged "jeta private"

Sociale 22:18 - 13 Gusht, 2019

Njeriu më i pasur në Shqipëri, rrëfen mbi rrugëtimin e tij

Samir Mane është një nga sipërmarrësit më të suksesshëm në Shqipëri. Pasditen e sotme Samir Mane ka qenë i ftuar në emisionin “Pushime On Top”, në...

Aktualitet 21:13 - 23 Qershor, 2019

“Vajzë apo djalë?”/ Moderatorja zbulon detaje nga jeta private me shefin e kuzhinës

Moderatorja shumë e dashur Fatma Methasani prej kohësh është në një marrëdhënie me shefin e kuzhinës, Alfio Rrotani. Çifti është tejet aktivë në rrjetet sociale dhe...

Aktualitet 09:30 - 6 Prill, 2017

Për herë të parë, Vladimir Putini zbulon detaje nga jeta e tij private

Presidenti rus Vladimir Putin konsiderohet si njëri nga liderët botërorë që më së paku flet për jetën e tij private, por ai më në fund duket...

Aktualitet 17:50 - 19 Korrik, 2016

Jeta private e Adolf Hitlerit/Foto

Për jetën private të Adolf Hitler pak dihet.  Madje ka shumë pak regjistrime të zërit të tij duke folur normalisht, pa thirrjet e fuqishme në sheshe...