Connect with Us

All posts tagged "Jennifer Garner"

“S’jam dhe s’do jem kurrë”/ Aktorja e famshme habit me përgjigjen mbi shtatzëninë
Showbizz 15:24 - 11 Shtator, 2020

“S’jam dhe s’do jem kurrë”/ Aktorja e famshme habit me përgjigjen mbi shtatzëninë

Aktorja Jennifer Garner ka mohuar se është në pritje të ëmbël. Dyshimet se ajo është shtatzënë nisën kur 48-vjeçarja postoi një video në “Instagram” nga ferma...

Showbizz 11:00 - 3 Mars, 2017

Çfarë po kurdisin aktorja Jennifer Garner me regjizorin e saj

Jennifer Garner ka takuar këtë mëngjes shumë e lumtur kolegun e saj Ron Howard. Aktorja e mirënjohur dukej shumë e lumtur ndërsa takonte 63 vjecarin me...

Showbizz 12:19 - 10 Janar, 2016

Kujdes ku kalon Jennifer Garner

Ajo është mjaft e ngarkuar si nënë e tre fëmijëve dhe gati në promovimin e saj të ri, kështu që Jennifer Garner nuk ka kohë të...

Showbizz 17:40 - 6 Janar, 2016

Kush e bën Jennifer Garner të buzëqeshë?

Ka qënë paksa e pakuptueshme këto muajt e fundit, pasi i dha fund martesës me Ben Affleck. Por duket se dikush e ka bërë Jennifer Garner...

Showbizz 12:40 - 24 Nentor, 2015

Ben Affleck dhe Jennifer Garner rikthehen bashkë

Ben Affleck dhe Jennifer Garner kanë vendosur të rikthehen përsëri bashkë dhe po planifikojnë të birësojnë dy fëmijë. Ben dhe Jenn, të dy 43-vjeç, kanë vendosur...