Connect with Us

All posts tagged "javor"

Horoskopi 12:20 - 6 Qershor, 2020

Horoskopi për javën e ardhshme nga astrologu i famshëm Rob Brezsny/ Parashikimi për secilën shenjë të zodiakut

Dashi Astrologu i njohur ndërkombëtar Rob Brezsny ju sugjeron të përfitoni nga java e ardhshme për të qenë sa më shumë produktiv . Mundohuni të blini...

Shëndeti, dashuria, puna dhe financat/ Horoskopi mujor, Korrik 2020
Horoskopi 09:05 - 18 Maj, 2020

Dashuria dhe financat/ Horoskopi javor 18-24 Maj 2020

Dashi Jeta juaj në çift do marre një kthesë tjetër këtë jave. Hëna ka disa kohë që po ju bezdis dhe po ua bën gjërat të...

Aktualitet 09:50 - 14 Korrik, 2019

Horoskopi javor, 15 korrik deri në 21 korrik 2019/ Zbuloni surprizat e kësaj jave për 12 shenjat e zodiakut

Dashi: Mërkuri në pozicion të favorshëm do të ndikojë që të merrni lajme të mira, sidomos në aspektin profesional. E mërkura, e enjtja dhe e premtja...

Puna, financat dhe dashuria/ Horoskopi javor, 06-12 Korrik 2020
Life Style 22:41 - 30 Qershor, 2019

Horoskopi javor, 1 korrik deri në 7 korrik 2019

Dashi Kjo javë do të jetë e mrekullueshme falë eklipsit të Mërkurit. Përmes tij do të arrini të nisni një fillim të ri, i cili do...

Aktualitet 09:51 - 2 Qershor, 2019

Horoskopi javor , 3 qershor deri në 9 qershor 2019

Dashi Dashuria: Këtë javë marrëdhënia me partnerin premton të jetë shumë konfrontuese. Të enjten dhe të premten do të jenë ditë mjaft nervoze kur do të...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e dielë për ju
Aktualitet 10:10 - 19 Maj, 2019

Horoskopi javor, nga 20 maj deri në 26 maj 2019/Paolo Fox tregon çfarë do të ndodhë me ju këtë javë

Dashi: Marsi do të ndikojë më së shumti në jetën tuaj intime. Të lindurit në shenjën e Dashit janë zakonisht të rezervuar, por në ditët në...

Aktualitet 14:40 - 13 Maj, 2019

Horoskopi javor/Jorgo Pulla tregon si do jetë kjo javë për shenjat e zodiakut

DASHI Të përgjithshmet:Një javë speciale dhe intensive fillon pasi ardhja e sundimtarit tuaj Marsi në shenjën e Gaforres nuk është përkrahëse për planet tuaja.Ka mundësi që...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e dielë për ju
Aktualitet 10:10 - 13 Maj, 2019

Horoskopi javor/Paolo Fox tregon si do të jetë kjo javë për shenjat e zodiakut

Dashi: Venusi, i cili do të jetë në shenjën tuaj deri të mërkurën, do t’ju dhurojë rrezet e tij të fundit të pozitivitetit. Shfrytëzojini ato që...

Aktualitet 09:57 - 12 Maj, 2019

Horoskopi javor, nga 13 maj deri në 19 maj 2019

Dashi Dashuria: Dashuria këtë javë nuk do të ketë rezultate pozitive, por që nga e premtja ju mund të gjeni marrëveshjen me partnerin që gjatë ditëve...

Aktualitet 12:45 - 6 Maj, 2019

Horoskopi javor/Jorgo Pulla tregon çfarë do ndodhë me 12 shenjat e zodiakut

DASHI Të përgjithshmet: Merkuri largohet nga shenja juaj në 6/5 dhe kalon përmes shenjës së Demit të nënshkruajë një pozicion nga i cili ju fton të mendoni...

Aktualitet 11:01 - 5 Maj, 2019

Horoskopi javor, nga 6 maj deri në 12 maj 2019

Dashi Gjatë kësaj jave prania e Venusit në shenjën tuaj do ta komplikojë situatën e dashurisë, deri në pikën e krijimit të dallimeve me partnerin/en që...

horoskop- shenjat me spontane
Aktualitet 12:20 - 28 Prill, 2019

Horoskopi javor, nga 29 prill deri në 5 maj 2019

Dashi: Edhe për këtë javë do të jeni ju protagonistë të zodiakut. Venusi i kthyer nga shenja juaj vetëm sa ju bën më magjepsës e më tërheqës....

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e dielë për ju
Aktualitet 15:12 - 15 Prill, 2019

Horoskopi javor nga Paolo Fox/Si do të jetë kjo javë për 12 shenjat e zodiakut

DASHI Këto ditë ju doni të përjetoni emocione të bukura. Jeni ndër shenjat e preferuara në horoskopin javor dhe në klasifikimin e shenjave të Paolo Fox....

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e dielë për ju
Aktualitet 13:49 - 8 Prill, 2019

Horoskopi javor sipas Paolo Fox/Çfarë do të ndodhë me shenjat këtë javë?

Dashi: Mos u bëni të paduruar, nëse dëshirat apo objektivat tuaja po vonojnë të realizohen. Mos hiqni dorë nga asgjë, sepse është vetëm çështje kohe përpara...

Aktualitet 11:53 - 25 Shkurt, 2019

HOROSKOPI javor (25 shkurt-3 mars)/ Paolo Fox tregon çfarë do të ndodhë gjatë kësaj jave!

DASHI Ka ditë kur lodhja ndihet më shumë, por horoskopi i javës është pozitiv dhe nga e hëna 25 shkurt mund të mbështeteni në një energji...

Aktualitet 10:52 - 31 Dhjetor, 2018

HOROSKOPI javor/ Surpriza të mëdha ju presin javën e parë ndërrimit të viteve, zbuloni kush do jenë shenjat më me fat

Kjo javëdo të sjellë plot surpriza për të gjitha shenjat e Horoskopit, të cilat kanë për tu ndryshuar jetën. Astrologët ftojnë të gjitha shenjat që të...

Aktualitet 10:26 - 24 Dhjetor, 2018

Horoskopi javor nga 24 dhjetor deri 30 dhjetor 2018

Dashi Gjate kësaj jave mos e lini veten të drejtoheni nga të tjerët sepse keni për të pasur probleme shumë serioze. Nëse keni një lidhje ka...

Aktualitet 09:41 - 17 Dhjetor, 2018

Horoskopi javor nga 17 dhjetor deri 23 dhjetor 2018

Dashi-Marsi dhe Venusi do lëshojnë valë të mira këtë javë. Ata do ju ndihmojnë profesionalisht dhe do ju nxitin të tregoheni më të dashur. Asnjë planet...

Aktualitet 13:04 - 10 Dhjetor, 2018

Horoskopi javor/ ‘Do futeni në rrugë të gabuar’, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

“Hëna e re jep shpresa dhe ngjan si një ikonë e ndritshme. Kësaj rradhe do jetë e tonifikuar nga penele ëndërrrimtare dhe të flakta njëkohësisht. Ka mundësi...

Aktualitet 00:04 - 23 Tetor, 2017

Horoskopi javor 23 deri 29 tetor 2017

DASHI Do jeni te stresuar shumicën e kohës ju te dashuruarit dhe shume gjera kane për t’iu ecur keq. Do i bërtisni ne shume momente atij...

Aktualitet 22:47 - 12 Shkurt, 2017

Horoskopi javor 13-19 shkurt

DASHI21. mars – 20. prill Nëse nuk doni qe entuziazmi dhe pasioni te shuhet ne jetën tuaj ne çift duhet sa me tepër te përkujdeseni për...

Aktualitet 23:53 - 19 Dhjetor, 2016

Horoskopi javor 19-25 dhjetor

DASHI21. mars – 20. prill Influenca pozitive e yjeve do sjelle ekuilibrin ne jetën tuaj ne çift gjate kësaj jave. Do i keni mendimet me te...

Aktualitet 23:39 - 27 Nentor, 2016

Horoskopi javor 28 nëntor – 4 dhjetor

DASHI21. mars – 20. prill Saturni do ndikoje pozitivisht këtë jave ne jetën tuaj ne çift. Për çdo gjë do merreni vesh me partnerin tuaj dhe...