Connect with Us

All posts tagged "jashte vendit"

Politikë 13:22 - 25 Gusht, 2019

Video-Denoncon Paloka/ Si mashtroi Rama për pushimet jashtë vendit?

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka akuzar kryeministritn Edi Rama për mashtrim. Me anë të një videoje të shpërndarë në rrjetet sociale, Paloka thotë se...

Aktualitet 18:47 - 28 Tetor, 2017

Atentati në Lushnjë/ Dyshohet se autorët janë larguar jashtë vendit

Kanë kaluar gati tre jave nga dita kur ndodhi atentati në Lushnjë ku mbetën të vrarë dy të rinj dhe policia dhe prokuroria e Lushnjës nuk...

Aktualitet 20:34 - 4 Prill, 2017

Shqiptarët ikin jashtë dhe “harrojnë” të kthehen

Që pas vitit 2011, kur u hoqën vizat për të udhëtuar në vendet e Schengen, shqiptarët ikin dhe “harrojnë” të kthehen, duke arritur rekordin e moskthimit...

Aktualitet 23:18 - 29 Mars, 2017

Deputeti shqiptar në gjendje të rëndë/Niset me urgjencë jashtë vendit (Emri)

Një deputeti i Parlamentit shqiptar ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Mësohet se deputeti Gjovalin Kadeli është nisur me urgjencë jashtë vendit për trajtim mjekësor. Kadeli...