Connect with Us

All posts tagged "jane"

analisti fatos lubonja ne emision
Aktualitet 17:46 - 25 Shkurt, 2019

Lubonja apelon opozitën/ “Rrugëdaljet janë të shumta”

Analisti, Fatos Lubonja ka folur për ndërhyrjen e ndërkombëtarëve në punët e brendshme të Shqipërisë. Sipas Lubonjës, nuk duhet pritur nga ndërkombëtarët për zgjidhjen e situatës....

shenja horoskopi
Aktualitet 00:00 - 16 Janar, 2019

Këto janë shenjat më të sinqerta të horoskopit

Gaforrja Personat e lindur nën shenjën e Gaforres jetojnë sipas një kodi shumë të rreptë moral, ata nuk e durojnë dot mashtrimin dhe shpifjen. Janë të...

Life Style 15:53 - 6 Dhjetor, 2018

Këto shenja të zodiakut mendojnë se janë gjithmonë më të mirë se të tjerët

Demi Personat e kësaj shenje janë shumë kokfortë dhe nuk e pranojnë kurrë gabimin . Natyra e demit e do dijen dhe e sheh atë si...