Connect with Us

All posts tagged "itunes"

Aktualitet 16:41 - 3 Qershor, 2019

Apple mposht iTunes/ Kompania e njohur fshin llogaritë e Facebook dhe Instagram

Kompania e madhe e Apple ka nisur planet për krijimin e versionit më të ri të iPhone. Zhvillimi i tij analog mund të zhdukë iTunes pas...

Life Style 23:00 - 14 Prill, 2018

Apple do largojë nga qarkullimi iTunes!

Sipas burimeve të brendshme, Apple do heqë qafe iTunes me 31 mars të vitit 2019. Apple thotë se kjo gjë nuk do bëhet menjëherë, dhe se...