Connect with Us

All posts tagged "Italinë"

kryeministri rama
Aktualitet 17:03 - 3 Qershor, 2019

“Italinë e keni si shtëpinë tuaj”/ Rama mesazh për çunat e Laçit

Kryeministri Edi Rama në mbyllje të fjalës së tij përpara qytetarëve të Laçit, ku prezantoi kandidaten për kryebashkiake në këtë qytete përcolli një mesazh për “çunat...

Aktualitet 22:25 - 31 Janar, 2018

Ushtarët e Xhihadit mësyjnë Italinë/ Mbi 50 luftëtarë kanë hyrë nga Siçilia

Rreth pesëdhjetë luftëtarë të Shtetit Islamik dyshohet se kanë mbërritur në Itali. Sipas një raporti të Interpolit, ata kanë hyrë nga Sicilia, ku kanë mbërritur me...

Showbizz 14:43 - 1 Tetor, 2015

Bleona i ka falënderimet e veçanta, foto seksi për Italinë (Foto)

Bleona Qereti edhe falënderimet i bën në mënyrë të veçantë. E ku ka më speciale sesa një pozë seksi dhe provokative si kjo e Bleonës… E...