Connect with Us

All posts tagged "isis-i"

Blog 09:30 - 9 Tetor, 2019

Si po rikthehet ISIS-i

Nga Mike Giglio “The Atlantic” * Prej javësh, Iraku është tronditur nga protestat antiqeveritare dhe trazirat e dhunshme. Kryeministri i saj, një aleat i SHBA-së, mund...

Aktualitet 17:40 - 16 Janar, 2018

‘Komisioni i ligjeve, si ISIS-i”/ Vasili: Po tentojnë t’i vënë flakën Kushtetutës

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI –së, Petrit Vasili ka akuzuar komisionin e ligjeve, pasi sipas tij po shkatërron Kushtetutën. Sipas Vasilit Kryeministri me komisionin e...