Connect with Us

All posts tagged "ish-sigurims"

Aktualitet 23:19 - 19 Qershor, 2019

Shënim/ Një ish sigurims në aleancën për mbrojtjen e Demokracisë

Ish-sigurimisi, i cili e ka pranuar dhe vetë publikisht dhe që nga ky fakt iu pre dhe koka si president i mundshsëm i Shqipërisë, Artan Hoxha,...

memet me pikante
Aktualitet 21:39 - 7 Nentor, 2018

Këshilltar apo zagar/ Fahri Balliu me dy ‘profesione’

Fahri Balliu, dikur shërbyes dinjitoz i diktaturës dhe “zagar” i Hekuran Isait sot është krahu i djathë i Lulzim Bashës gjoja në opozitë. Ndonëse nuk është...

Aktualitet 10:31 - 31 Maj, 2017

Kush e sulmoi Ramiz Çobajn

Dje mediat afër Edi Ramës dhe të sponsorizuara prej tij filluan një sulm ndaj kreut demokrat të Shkodrës, Ramiz Çobaj. Ata e akuzonin se ai kishte...