Connect with Us

All posts tagged "ish deputeti demokrat"

Kronika 14:42 - 15 Shtator, 2019

Banorët rrezikojnë të digjen/ Ish deputeti demokrat apelon për ndihmë

Ish deputeti demokrat Xhemal Gjunkshi ka dhënë alarmin se po rrezikohet jeta e banorëve në fshatin Vlashej të Lurës. Gjunkshi ka bërë apel për ndërhyrje urgjente,...

Sociale 10:28 - 13 Gusht, 2019

42% e forcës së punës me arsim 8-9 vjeçar/ Ish deputeti demokrat jep alarmin

Ish deputeti demokrat Luçiano Boci, ka komentuar radhitjen e Shqipërisë si e treta në Evropë, për nga arsimimi. 42% e forcës aktive për punë në Shqipëri...

Aktualitet 13:01 - 11 Korrik, 2019

Rritja e taksës së naftës/ Ish deputeti demokrat zbardh prapaskenat

Ish deputeti demokrat Agron Shehaj ka komentuar vendimin për rritjen e taksës së naftës. Sipas të njëjtit, koston do ta përballojnë qytetarët, ndërsa  fitimet do i...

Aktualitet 12:16 - 23 Maj, 2019

Nga dyqani, trualli dhe apartamenti dhuratë/ Ish deputetin demokrat e mban gruaja me pasuri

Dhurata nuk marrin vetëm gjyqtarët dhe prokurorët por edhe politikanët. Një ndër politikanët që ka deklaruar dhurata në pasurinë e tij edhe ish-deputeti demokrat  Luçiani Boçi....

Aktualitet 14:58 - 12 Maj, 2019

“I pafytyrë, kriminel”/ Ish deputeti demokrat i përvishet Ramës

Ish deputeti demokrat Edmond Spaho, ka reaguar pas deklaratës së Ramës në lidhje me dhunën ne protestën e djeshme. Spaho ka kontestuar deklaratat e Ramës me...

zbulohen tre femrat me te cilat kaopet mat muli
Aktualitet 18:29 - 29 Mars, 2019

Rama nuk kursen ish-deputetin demokrat/ “BE nuk është pyll për Flamur Nokën”

Ish deputeti demokrat Flamur Noka nuk i ka shpëtuar ironisë së kryeministrit Edi Rama gjatë takimit që ky i fundit kishte nën siglën “Bashkia që Duam”...