Connect with Us

All posts tagged "Ish-bashkëshorti"

Kronika 19:34 - 10 Tetor, 2019

Vrasja në Kavajë/ Ish-bashkëshorti i Marsidës zbardh masakrën

Të tjera të dhëna kanë dalë në dritë lidhur me ngjarjen e e rëndë që tronditi Kavajën dhe mbarë opinionin publik. Ish-bashkëshorti i Marsida Qatjas, ka...

Aktualitet 00:15 - 29 Nentor, 2017

Ish- bashkëshorti i Meghan Markle ka përgjigjen perfekte mbi lajmin e fejesës së saj me Princin Harry

Para se Meghan Markle të bëhej e fejuara e një prej beqarëve më të njohur në botë, ajo ishte martuar më parë. Aktorja 36-vjeçare dhe humanitare...

Aktualitet 22:25 - 3 Shtator, 2017

Dokumentet- Një tjetër grua rrezikon jetën nga ish-burri/Shteti nuk e mbron

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ka publikuar një denoncim të fortë në rrjetet sociale, shoqëruar dhe me dokumentet. Bëhet fjalë për klithmat e një nëne që kërcënohet...

Aktualitet 16:48 - 31 Gusht, 2017

Krimi që tronditi Tiranën/ Viktima dhe ish-bashkëshorti jetonin në të njëjtën zonë

Të tjera detaje vijnë nga krimi makabër që tronditi kryeqytetin dhe jo vetëm, ku një 53-vjeçar shkoi deri në marrëzi sa vrau me pistoletë ish-gruan. “BalkanWeb”...

Showbizz 16:57 - 19 Korrik, 2017

Emri/ Kush është ish-burri i Rita Latit, babai i Rozës që s’doli kurrë në publik

Të gjithë kanë pyetur një herë veten se kush është bashkëshorti i Rita Latit, pasi nuk është parë kurrë në publik. Ai quhet Kristo Lati dhe...

Showbizz 18:05 - 25 Shtator, 2015

Ish-bashkëshorti do publikojë videon e seksit me Jennifer Lopez

​Jennifer Lopez shumë shpejt do përfshihet në një tjetër skandal në lidhje me një video seksi. Sipas Mirror, ajo po lufton në gjykatë që kjo video...