Connect with Us

All posts tagged "ish banore"

Aktualitet 14:25 - 6 Korrik, 2019

“Intervista ime më shumë klikime se ju”/ Ish banorja e BB “thumbon” këngëtarët shqiptarë

Ish banorja e Big Brother së fundmi ka hapur një kanal të saj në Youtube ku publikon shumë video nga përditshmëria e saj me të fejuarin....

Aktualitet 14:10 - 11 Qershor, 2019

“Fytyra jote do dukej më bukur mes…”/ Ish banorja e Big Brother “çmend” ndjekësit me foton seksi

Olta Sheta njihet si ish banorja seksi e “Big Brother Albania” ku në pah dilnin format e saj bombastike. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale...

Aktualitet 11:10 - 3 Qershor, 2019

“Dua të jem nënë single”/ Ish banorja e BB rrëfehet për jetën e saj si beqare

Xhensila Pere mbetet një nga vajzat më simpatike të ekranit, por edhe ndër të më të komentuarat që nga pjesëmarrja në “Big Brother”. Jeta e saj...

Aktualitet 14:40 - 28 Maj, 2019

“Po të shpërthen gjoksi”/Komentuesit “masakrojnë” ish banoren e BB për operacionet plastike

Ish banorja e BB, Françeska Jaçe, me postimet e saj më të fundit i ka bërë të gjithë të mendojnë se ka bërë ndërhyrje në gjoks...

Aktualitet 15:25 - 19 Prill, 2019

“Ta rris pak thua?”/ Ish banorja e Big Brother “nervozohet” me komentuesin pas akuzave

Fotot e ish-banores së Big Brother, Jona Kalemaj tërheqin vëmendjen e ndjekësve të saj, të cilët nuk ngurrojnë që të komentojnë, mirëpo komentet e ndjekësve ndonjëherë...

Kryesore Show Biz 13:10 - 12 Prill, 2019

Foto/Ish banorja e BB i “heq” mendjen edhe vajzave:”Do e lë burrin për ty”

Ish-konkurrentja e “Big Brother Albania”, Françeska Jace,  është tepër aktive në profilin e saj në Instagram dhe pozat seksi marrim gjithmonë vëmendjen e ndjekësve jo vetëm...

Kryesore Show Biz 10:40 - 2 Mars, 2019

Shtatzënë me fëmijën e tretë? Ish-banorja e Big Brother publikon videon befasuese një muaj më herët

Ish-banorja e Big Brother, Jona Kalemaj ka befasuar fansat  me disa pamje të reja ku shfaqet sërish në pritje të ëmbël. Jona ka publikuar një video...

Kryesore Show Biz 13:10 - 29 Janar, 2019

Ish- banorja e “Big Brother” merr propozimin për martesë live në emision, por pa unazë!

Nuk ishte një propozim për martesë nga ato tradicionalët, por emocioni ishte po aq i madh, pasi ndodhi “live”. Ish-banorja e “Big Brother”, Gerta Shino, mori...

Kryesore Show Biz 10:54 - 22 Dhjetor, 2018

“Kam nevojë për një bishë”, ish-banorja e Big Brother surprizon fansat

Armela Hyseni mbetet një nga banoret më seksi që ka qenë prezente në Big Brother. Ish-banorja e “Big Brother 9”, Armela Hyseni është rikthyer në vëmendjen e publikut. Edhe...

Kryesore Show Biz 10:40 - 14 Dhjetor, 2018

Ish-banorja e Big Brother në faqet e “The Sun”: Si më zgjodhën për të treguar historinë e dashnores…

E mbani mend Katerina Shkëmbin, vajzën që dikur ka qenë konkurrente në “Big Brother 7”. Ajo ka qenë protagoniste në shumë debate brenda dhe jashtë shtëpisë...