Connect with Us

All posts tagged "iris luarasi"

Sociale 21:24 - 20 Tetor, 2019

Nxorri emrat e studentëve ngelsa/ Pedagogu i përvishet Iris Luarasit

Pedagogu dhe eksperti i ekonomisë, Elir Ciko, ka reaguar pas deklaratës së pedagoges, Iris Luarasi, e cila mbrëmjen e djeshme, në një emision televiziv, zbuloi disa...

Aktualitet 23:15 - 21 Shkurt, 2019

VIDEO-“Çmendet” Andi Bejtja/ Na çatë b…, hedh shishen në studio

Gazetari Andi Bejtja i ftuar në studion e emisionit “Opinion”, ku po diskutohej kriza politike në Shqipëri, është acaruar me petagogen e gazetarisë Iris Luarasin, pas...

Aktualitet 22:48 - 11 Janar, 2018

Berisha sulmon Luarasin: Je papagallja e tretë e qeverisë

Pas deklaratës së bërë nga pedagogja Iris Luarasi, në emisionin “Opinion” në TV Klan, ku pohon se “kemi patur kryeministra qe kanë deklaruar se ne, pra...

Aktualitet 14:04 - 8 Mars, 2017

Transformimi i FSK-së/NATO mesazh liderëve të Kosovës: Jo hapa të njëanshëm

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, zhvilloi një bisedë telefonike me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, dhe kryeministrin ISa Mustafa. Në fokus të bisedës ka...