Connect with Us

All posts tagged "irina shayk"

Kryesore Show Biz 15:11 - 28 Korrik, 2019

“Ëndrra e çdo mashkulli”/ 30 fotot ku Irina Shayk “rrëqeth” me fizikun e saj

Irina Shayk është një nga modelet më seksi të pasarelave botërore. Edhe pse po kalon një periudhë të vështirë në jetën e saj, 33 vjeçarja nuk...

Aktualitet 14:14 - 18 Korrik, 2019

Ndarja e bujshme/ Irina Shayk dhe Bradley Cooper vendosin për kujdestarinë e vajzës

Modelja e famshme Irina Shayk dhe aktori Bradley Cooper kanë vendosur përsa i përket kujdestarisë  së vajzës së tyre Lea De Siene. Sipas TMZ, ata do...

Aktualitet 17:42 - 9 Korrik, 2019

Plas ”sherri” mes supermodeleve/ Irina Shayk dhe Gigi Hadid kapen për flokësh

Regjisori i famshëm Jeremy Scott dhe fotografi  Steven Meisel anë vendosur që për fushatën e re të Moschinos të sjellin një shfaqje si të viteve 80....

Kryesore Show Biz 17:05 - 27 Qershor, 2019

U ndanë pas 4 vitesh/ Modelja dhe aktori në “luftë” për kujdestarinë e vajzës

Ndarja e Irina Shayk dhe Bradley Cooper ka qenë tema kryesore e të gjitha mediave rozë. Çifti i ka dhënë fund marrëdhënies pas 4 vitesh, duke...

Aktualitet 23:30 - 22 Dhjetor, 2017

Një kaubojse sensuale dhe seksi si Irina Shayk

Ndërsa Krishtlindjet po afrohen, revista “Love” ka zbuluar setin e fundit fotografik dhe këtë here është modelja e famshme të Victoria’s Secret, Irina Shayk. Modelja ruse...

Showbizz 18:00 - 14 Dhjetor, 2016

Zbulohet muaji që Irina Shayk do të sjell në jetë fëmijën e parë

Irina Shayk është shtatëzanë me fëmijën e parë, por ashtu siç e ka zakon nuk flet ne publik për jetën e saj private. Edhe përse modelja...

Showbizz 19:31 - 20 Shtator, 2016

Fotot/Supermodelja Irina Shayk sjell imazhet e fundit provokuese

Ajo eshte thjesh Irina Shayk, dikur e perfolur per lidhjen e saj me Topin e Arte Kristiano Ronaldo, por tashme ajo rishfaqet magjike. Irina eshte fotografuar...

Showbizz 08:20 - 2 Gusht, 2016

Irina Shayk magjepsëse për “Vogue”

Me një dhi në krah, fustan mbrëmjesh dhe provokues, janë disa nga pozat e modeles Irina Shayk të realizuara në një fermë në Puglia për specialen...

Showbizz 18:50 - 12 Korrik, 2016

Ja pse qau Irina Shayk në Wimbledon

Ndeshje tenisi rraskapitëse dhe të çuditshme shihen në gjithë botën por nuk po flasim për për një ndeshje super të fortë mes titanësh tenisi,  por për...

Showbizz 21:18 - 11 Korrik, 2016

VIDEO/ Bradley Cooper bën për të qarë Irina Shayk

Aktori Bradley Cooper dhe Irina Shayk kanë patur një incident teksa po ndiqnin një ndeshje tenisi. Siç duket në videon e më poshtme, Irina është mërzitur nga...

Showbizz 11:30 - 7 Korrik, 2016

Irina Shayk “freskon” Wimbeldon-in në këto ditë të nxehta

Kur bëhet fjalë për Irina Shayk, vëmëndja është maksimale. Bukuroshja ruse është parë këtë të martë në mbrëmjen gala Paris Vogue Foundation, në shoqërinë e të...

Showbizz 16:44 - 24 Janar, 2016

Irina Shayk superseksi me të kuqe (Foto)

Modelja ruse Irina Shayk ka shkëlqyer në mbrëmjen e Audit në Kitzbuehel. Supermodelja ishte veshur me të kuqe dhe me hiret e saj “vodhi” skenën.

Showbizz 10:40 - 21 Janar, 2016

Irina Shayk pozon topless

Modelja ruse, Irina Shayk ka pozuar për Givenchy Jeans. Kompania Givenchy Jeans ka zgjedhur si imazh modelen Irina Shayk. Fotot u realizuan topless nga Irina Shayk.

Showbizz 21:58 - 14 Janar, 2016

Irina Shayk godet përsëri (Foto)

Ndoshta aktori Bradley Cooper nuk ka një llogari në Instagram. Por duhet ta hapë shumë shpejt të shohë çfarë fotosh poston e dashura e tij modele. Këtë...

Showbizz 15:40 - 16 Tetor, 2015

Irina Shayk iu prezanton dikë (Foto)

Ajo është duke shijuar jetën me aktorin e listës së parë Bradley Cooper muajve të fundit. Por Irina Shayk ka treguar diçka shumë të këndshme në...

Showbizz 20:40 - 13 Tetor, 2015

Super Irina Shayk! (Foto)

Me lëkurën e saj të nxirë nga dielli dhe me trupin e hollë, Irina Shayk i ka lënë të gjithë me gojë hapur në setin e...

Showbizz 14:18 - 20 Shtator, 2015

Irina Shayk përsëri nudo (Foto)

Irina Shayk sigurisht që nuk di të ndalet. Ajo përsëri edhe shfaqur nudo. Një foto e publikuar nga supermodelja ruse është duke bërë bujë nëpër rrjete...

Fashion 15:47 - 14 Shtator, 2015

Irina Shayk freskon javën e modës në New York (Foto)

Bukuroshja ruse Irina Shayk ka kaluar në pistë të modeluar për koleksionin  e Diane von Furstenberg . Ajo është shfaqur me një fustan të shkurtër të...

Showbizz 19:47 - 10 Shtator, 2015

Irina Shayk, seksi dhe elegante (Foto)

Irian Shayk është shfaqur në komplet me sako dhe pantollona të bardhë. Irina është dukur elegante e njëkohësisht shumë seksi në mbrëmjen hapëse të dyqanit Porcelanosa...

Showbizz 11:01 - 4 Shtator, 2015

Irina Shayk, hakerat i marrin llogarinë në rrjete sociale,(Foto)

Siç kanë raportuar mediat portugeze, gjatë ditës së mërkurë llogaritë e rrjeteve sociale Facebook dhe Twiter, i janë thyer Irina Shayk, ish të dashurës së Cristiano...

Showbizz 15:00 - 23 Maj, 2015

Irina Shayk në amfAR’s 22nd Cinema Against AIDS Gala

  Dekore lulesh dhe punimesh me dorë ishin zgjedhja esaj për fustanin jeshil. 29 vjecarja u shpreh mjaft e lumtur me veten e saj, teka i...

Fashion 13:00 - 10 Maj, 2015

Irina Shayk yll edhe në përditshmëri

Modelja seksi, Irina Shayk është fotografuar në aeroportin e Barcelonës dhe duket e mrekullueshme. E veshur me një palë strece të zeza dhe me kapele e syze,...

Fashion 14:00 - 15 Prill, 2015

Thjesht Irina Shayk

Është kthyer më e shplodhur dhe më e bukur se kurrë nga pushimet e saj në Cancun. Modelja Irina Shayk duket në formë të shkëlyqer fizike,...