Connect with Us

All posts tagged "iphone 12"

Si të gjeni butonin "sekret" tek iPhone 12?
Teknologji 15:32 - 28 Tetor, 2020

Si të gjeni butonin “sekret” tek iPhone 12?

Mendoni se marka e re iPhone 12 dhe iPhone 12 Pro kishte vetëm tre butona, apo jo? Mendohu përsëri. Krahas butonit të fikjes dhe ndezjes dhe...

iPhone 12 shkakton konfuzion në aplikacionin NHS Covid-19
Teknologji 13:24 - 25 Tetor, 2020

iPhone 12 shkakton konfuzion në aplikacionin NHS Covid-19

Disa përdorues të celularëve iPhone 12 dhe iPhone 12 Pro kanë raportuar se u është treguar një mesazh gabimi kur përpiqen të përdorin aplikacionin NHS Covid-19....

Teknologji 15:50 - 17 Tetor, 2020

5G një nga karakteristikat e iPhone 12/ Kjo nuk është arsyeja e vetme pse duhet ta keni një smartphone të tillë

iPhone 12 i Apple është një nga telefonat e parë të mençur të kompanisë që vijnë me 5G. Ndërsa është një hap i rëndësishëm për iPhone,...

Risia e Apple për këtë vit/ iPhone 12, smartphone i parë me rrjetin 5G
Teknologji 11:18 - 14 Tetor, 2020

Risia e Apple për këtë vit/ iPhone 12, smartphone i parë me rrjetin 5G

Apple ka konfirmuar se celularët e saj,  iPhone 12 do të jenë të parët që do të punojnë në rrjete më të shpejta, 5G. Kompania gjithashtu...

Apple është gati!/ Me 13 Tetor prezanton iPhone 12 me rrjetin 5G
Teknologji 13:39 - 7 Tetor, 2020

Apple është gati!/ Me 13 Tetor prezanton iPhone 12 me rrjetin 5G

Apple pritet të prezantojë iPhone-et e saj më të fundit javën e ardhshme. Të martën, Apple dërgoi ftesa për një ngjarje të 13 Tetorit. Gjiganti i...

Teknologji 14:14 - 4 Shtator, 2020

iPhone 12 së shpejti në duart tuaja/ Ja kur do të prezantohen modelet e reja

Ne jemi shumë afër për të parë më në fund modelet e reja iPhone 12 dhe iPhone 12 Pro nga Apple. Dhe këta telefona premtojnë se...

Karakteristika e iPhone 12 që mund të ndihmojë të bindë miliona njerëz të përditësojnë telefonat e tyre
Teknologji 12:16 - 12 Gusht, 2020

Karakteristika e iPhone 12 që mund të ndihmojë të bindë miliona njerëz të përditësojnë telefonat e tyre

Apple ka kohë që pritet të debutojë një seri të iPhone-ve me shpejtësi 5G këtë vjeshtë. Tani duket se të gjitha seritë  e telefonit të ri...