Connect with Us

All posts tagged "intimitet"

vrasesit e pasionit
Aktualitet 22:00 - 31 Mars, 2019

Tre gjërat që vrasin pasionin/ Çfarë duhet të dini për “kamikazët” e ndjenjave

Puna  është dashnori yt Në momentin kur i përkushtohemi totalisht karrierës profesionale logjikisht përqendrohemi vetëm tek puna dhe nuk kemi as kohë dhe as fuqi për...

intimiteti ne mesjete
Life Style 23:40 - 29 Mars, 2019

Tre kuriozitete mesjetare/ Si ishte intimiteti në atë kohë

Kamasutra Katalane Kërkimi mbi pozicionet seksuale nuk është një dukuri e vonë e as dukuri e hershme. Edhe në mesjetë ekzistonte një qëllim i tillë. Speculum...

ta shpifin ne shtrat
Kuriozitete 23:20 - 28 Mars, 2019

Nuk futen në shtrat/ Këto shenja zodiaku do t’ju shpifin intimitetin

Peshorja Peshorja është shenjë egoiste dhe e programuar, si pasojë janë shumë të mërzitshëm në shtrat. Gratë e peshores nuk para marrin iniciativën, por kur ndjehen...

ta shpifin ne shtrat
Aktualitet 23:58 - 26 Shkurt, 2019

Do t’ju nxijnë jetën/ Këto shenja horoskopi nuk ja kanë haberin intimitetit

Peshorja Peshorja është shenjë egoiste dhe e programuar, si pasojë janë shumë të mërzitshëm në shtrat. Gratë e peshores nuk para marrin iniciativën, por kur ndjehen...

cift marrdhenie intime
Aktualitet 22:20 - 22 Janar, 2019

Ja se ç’ndodh nën çarçafë, kur lidhjes i vjen fundi

Nëse fillon të programosh momentet në të cilat do të kryesh marrëdhënie intime kjo do të thotë që në marrëdhënien tuaj ka diçka që nuk shkon....

Showbizz 10:42 - 18 Nentor, 2015

Tuna dhe Cozman në intimitet pas thashethemeve se ata u ndanë (Foto)

Dielli i Bahamasit veç trupave të tyre, ka ngrohur dhe zemrat e çiftit të cilët pak kohë më parë përjetuan një moment jo të mirë në...

Udhëtoni 16:32 - 1 Mars, 2015

Vizitoni Salzburg për një udhëtim të qetë dhe intim

Që të keni  pushime të mrekullueshme nuk do të thotë që ju patjetër duhet të udhëtoni në një destinacion ekzotik jashtë shtetit. Evropa ka vënde të...