Connect with Us

All posts tagged "Inter"

Seria A 12:08 - 4 Korrik, 2020

Juventusi i bëhet makth Interit, tenton objektivin e zikaltërve

Edin Dzeko, edhe pse i ka mbushur 34 vjeç, vijon të kërkohet në merkato. Sulmuesi boshnjak i Romës ka dalë në skenë për Juventusin tani dhe...

Aktualitet 14:38 - 11 Nentor, 2018

Interi turpërohet nga Atalanta/ Shënon edhe mbrojtësi i kombëtares tonë

Atalanta fitoi 4-1 Interit, në ndeshjen e javës së 12-të, duke dhuruar një paraqitje mjaft të mirë, edhe pse në një ditë me një shi të...

Aktualitet 14:33 - 6 Nentor, 2018

Foto/ Deputeti i Lulit dhe gazetari i Irfanit drejt Milanos për Inter-Barça

Deputeti i Lulit, i cili pak kohë më parë u kap në një bisedë perverse në sallën e parlamentit, Ervin Salianji, është fotografuar sot në Aeroportin...

Aktualitet 10:39 - 15 Gusht, 2018

Transferimi te Interi nuk varet më nga Reali/ Fatin e Modric e ka në dorë ekipi anglez

Telenovela Modric vazhdon akoma. Te Reali duket se po pajtohen me largimin e mundshëm të yllit kroat drejt Serie A. Që ”Los Blancos” të lënë të...

Aktualitet 16:48 - 14 Gusht, 2018

Do transferohet te Interi? Perisic tallet me Modric

Ivan Perisic dhe Luka Modric janë dy miq të ngushtë. Kroati i Interit është mjaft aktiv në rrjetet sociale dhe njihet për batutat e tij të...

Aktualitet 11:52 - 14 Gusht, 2018

Interistët nisin festën/ Ja kush do ta blejë tërësisht klubin zikaltër

Interi do t’ju përkasë tërësisht kinezëve. Pronarët e Interit, Suning Group thuhet se janë gati të blejnë aksionet e mbetura të presidentit Erick Thohir. Biznesmeni indonezian...

Aktualitet 09:55 - 14 Gusht, 2018

Modric “mërzitë” Interin/ Ja çfarë ka postuar së fundmi

Pas shumë spekulimeve në lidhje me të ardhmen e tij, kroati Modric ka reaguar vetë duke bërë këtë postim në Instagram. Më anë të këtij postimi,...

Aktualitet 23:55 - 12 Gusht, 2018

Nuk ndalet Inter/ Siguron shërbimet e sulmuesit senegalez

Inter nuk ka ndërmend të ndalet në merkato. Zikaltërit kanë siguruar shërbimet e Keita Balde nga Monaco. Lajmin e ka konfirmuar Sky Sport pak minuta më...

Aktualitet 19:35 - 10 Gusht, 2018

Mbyllet “telenovela” Modric/ Ja ku do të luajë ai sezonin e ri

Telenovela më e gjatë e kësaj vere më në fund po shkon drejt finisht. Luka Modric do të vazhdojë karrierën te Real Madrid, duke mbyllur në...

Aktualitet 18:43 - 10 Gusht, 2018

Në pritje të Modric/ Interi transferon një tjetër yll

Telenovela Modric vazhdon akoma të jetë protagoniste këtë merkato dhe duket se do të vazhdojë deri në fund të saj. Në pritje të transferimit ose jo...

Aktualitet 17:47 - 10 Gusht, 2018

Modric lojtar i Interit/ Mungon vetëm…

Mediat sportive më të njohura në Europë po lajmërojnë se janë bërë zhvillime befasuese për të ardhmen e Luka Modric. Ditë më parë u raportua se...

Aktualitet 15:37 - 8 Gusht, 2018

Dështon takimi me Perez/ Ja çfarë bën Luka Modric

Sot më 8 gusht pritej të ndodhte takimi i shumëpritur mes Florentino Perez dhe Luka Modric, për të rënë dakord ose jo për të ardhmen e...

Aktualitet 12:29 - 7 Gusht, 2018

Inter bën goditjen e radhës në merkato/ Ylli i madh rikthehet në Serie A

Ka zgjatur vetëm një sezon aventura e Keita Balde te Monaco, pasi pritet të rikthehet sërish në Serie A. Verën e kaluar u transferua për 40...

Aktualitet 11:32 - 7 Gusht, 2018

Modric te Interi/ Ky do të jetë formacioni i frikshëm

Kroati vazhdon të jetë kryetema e mediave sportive në botë dhe AS tashmë ka përpiluar një formacion të mundshëm të skuadrës zikaltër me yllin e Real...

Aktualitet 09:12 - 7 Gusht, 2018

Pothuajse zyrtare/ Modric largohet nga Real Madridi

“Modric dëshiron të largohet nga Real Madrid, por më parë duhet të dëgjojë atë që klubi ka për t’i thënë”. Ky është lajmi bombë i publikuar...

Aktualitet 18:11 - 2 Gusht, 2018

Nxehet merkato/ Barcelona kërkon ti “rrëmbejë” mesfushorin Interit

Inter ka frenuar tratativën për Vidal, pas idesë së re për transferimin e yllit kroat të Real Madrid, Luka Modriç. Barcelona ka shfrytëzuar këtë situatë dhe...

Aktualitet 17:29 - 2 Gusht, 2018

Merkato zikaltër/ Del në skenë një emër i ri

Tratativa që mund të sjellë Modriç në Milano është e komplikuar,  për këtë arsye Inter po monitoron një tjetër futbollist, ndërkohë që Vidal qëndron në pritje...

Aktualitet 19:05 - 1 Gusht, 2018

Kroati kalon vizitat mjekësore tek Inter/ Tifozët kanë një kërkesë të veçantë për të

Transferimi më i fundit i Inter, Sime Vrsaljko, ka kaluar me sukses vizitat mjekësore tek Inter. Ai tashmë ndodhet brenda zyrave të klubit zikaltër, ku pritet...

Aktualitet 18:09 - 1 Gusht, 2018

Modriç te Inter/ Ja kë do të sakrifikojë Spaleti

Ëndrra e madhe e Interit për merkaton është Luka Modriç. Kjo ide e re e ziklatërve, ka frenuar tratativën për transferimin e Arturo Vidal, që tashmë...

Aktualitet 23:54 - 30 Korrik, 2018

Merr fund telenovela italo-spanjolle/ Inter siguron mbrojtësin kroat

Merr fund telenovela Inter- Vrsaljko. Skuadra nga Milano, arritur akordin me klubin spanjoll të Atelticos së Madridit, për të marrë shërbimet e mbrojtësit kroat. Sipas “Corriere...

Aktualitet 16:14 - 20 Korrik, 2018

I skadoi klauzola/ Real Madrid në sulm për yllin e Interit

Bomberit të Interit, Mauro Icardi, i ka skaduar klauzola prej 110 milion eurosh që të premten e kaluar. Ato skuadra që duan të marrin shërbimet e...