Connect with Us

All posts tagged "Instagram"

Forma shpërthyese dhe provokuese/ Fotot më zjarr të “Miss Geni”
Showbizz 10:33 - 28 Shkurt, 2021

Forma shpërthyese dhe provokuese/ Fotot më zjarr të “Miss Geni”

Gayana Bagdasaryan, e njohur si “Miss Geni”, është një nga modelet me  trupin më seksi në botë. Ajo është shprehur se në trupin e sja nuk...

Mami më seksi e rrjeteve sociale/ Kjo është modelja që do t’iu marrë mendjen me fotot e saj
Showbizz 09:28 - 28 Shkurt, 2021

Mami më seksi e rrjeteve sociale/ Kjo është modelja që do t’iu marrë mendjen me fotot e saj

Yolanda Smallegange është një influencuese në rrjetet sociale dhe një youtuber shumë e njohur. Yolanda ka tërhequr vëmendjen me linjat e saj perfekte. Ajo publikon shpesh...

Rudina Magjistari bëhet nostalgjike/ Publikon fotot e hershme nga fëmijëria
Showbizz 15:48 - 27 Shkurt, 2021

Rudina Magjistari bëhet nostalgjike/ Publikon fotot e hershme nga fëmijëria

Moderatorja Rudina Magjistari është një personazhet më të pëlqyer të ekranit. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan momente nga jeta e saj e...

FOTO- Françeska Jaçe çmend ndjekësit/ Tregon të pasmet nga Maldives
Showbizz 14:26 - 27 Shkurt, 2021

FOTO- Françeska Jaçe çmend ndjekësit/ Tregon të pasmet nga Maldives

Françeska Jaçe është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo së fundi po shijon disa ditë të nxehta pushimi në Maldives. Bukuroshja e Instagramit ka...

“Kanë qenë 5 javë të gjata”/ Dafina Zeqiri tregon për operacionin e vështirë
Showbizz 13:15 - 27 Shkurt, 2021

“Kanë qenë 5 javë të gjata”/ Dafina Zeqiri tregon për operacionin e vështirë

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka kaluar një periudhë shumë të vështirë. Këngëtarja ka zbuluar se i është dashur t’i nënshtrohet një operacioni shumë të vështirë në gju...

Sërish beqare/ Kim Kardashian ndez Instagramin me foton nudo
Showbizz 11:35 - 27 Shkurt, 2021

Sërish beqare/ Kim Kardashian ndez Instagramin me foton nudo

Kim Kardashian dhe reperi Kaney West i kanë dhënë fund martesës së tyre. Dyshja po divorcohet dhe mediat e huaja gjithnjë e më shumë po nxjerrin...

Trupi i saj nuk ka koment/ Fotot më tërheqëse të modeles që jeton në Dubai
Showbizz 10:35 - 27 Shkurt, 2021

Trupi i saj nuk ka koment/ Fotot më tërheqëse të modeles që jeton në Dubai

Allena është një nga modelet më të bukura të Instagramit. Ajo aktualisht po jeton në Dubai ku dhuron poza shumë seksi me bikini. Ajo pëlqen udhëtimet...

Provokon me format e saj/ Njihuni me modelen që nxeh rrjetin me pozat joshëse
Showbizz 10:03 - 27 Shkurt, 2021

Provokon me format e saj/ Njihuni me modelen që nxeh rrjetin me pozat joshëse

Rosemaria Jane është një nga modelet e njohura, aktore dhe ambasadore e markave të ndryshme në Amerikë. Rosemaria është gjithashtu shumë e njohir në mediat sociale....

Showbizz 09:29 - 27 Shkurt, 2021

FOTOT “hot”/ Bjondina seksi çmend meshkujt me trupin e saj

Nicole Kotos është një nga modelet më seksi të Instagramit. Bjondina cmend ndjekësit me linjat e saj perfekte. Bukuroshja ka një numër të madh ndjekësish në...

Bjondina me format bombastike/ Fotot më të nxehta të Charlotte Dyson
Showbizz 09:48 - 26 Shkurt, 2021

Bjondina me format bombastike/ Fotot më të nxehta të Charlotte Dyson

Charlotte Dyson është një nga modelet më bombastike të rrjetit. Bjondina bukuroshe pëlqen më së shumti të pozojë para pasqyrës në dhomën e saj të gjumit....

Linjat e saj perfekte do t’iu çmendin/ Fotot më provokuese të Rachel Alice
Showbizz 09:23 - 26 Shkurt, 2021

Linjat e saj perfekte do t’iu çmendin/ Fotot më provokuese të Rachel Alice

Rachel Alice është një modele seksi e Instagramit. Bukuroshja është shumë e njohur dhe ka arritur të bëjë shumë ndjekës në rrjetet sociale. Ajo e fitoi...

FOTOT-Bukuroshja e Instagramit tërbon meshkujt me pozat “hot”
Showbizz 10:30 - 25 Shkurt, 2021

FOTOT-Bukuroshja e Instagramit tërbon meshkujt me pozat “hot”

Amy Ramirez është një nga influencueset më të reja të Instagramit. Meksikanja çmend ndjekësit me fotot e saj tejet provokuese me bikini minimaliste. Amy nuk nguron...

Bjondina më provokuese e rrjetit/ Fotot më seksi të modeles së njohur
Showbizz 10:09 - 24 Shkurt, 2021

Bjondina më provokuese e rrjetit/ Fotot më seksi të modeles së njohur

Colleen Marie është një nga bjondinat më seksi të Instagramit.Bukuroshja çmend meshkujt me linjat e saj, ku në çdo foto më së shumti ekspozon gjoksin bombastik....

FOTOT-Pa pikë grimi!/ Loredana e tregon veten pa filtra
Showbizz 16:07 - 23 Shkurt, 2021

FOTOT-Pa pikë grimi!/ Loredana e tregon veten pa filtra

Reperja e njohur, Loredana është një nga personazhet më të pëlqyer dhe të komentuar për stilin e jetesës dhe suksesit që ka patur në botë për...

Provokon meshkujt me fotot e saj/ Shania Perret, modelja më e nxehtë e Instagramit
Showbizz 10:38 - 23 Shkurt, 2021

Provokon meshkujt me fotot e saj/ Shania Perret, modelja më e nxehtë e Instagramit

Shania Perrett lindi në Gold Coast, Australi më 1 Mars 1997. Ylli i mediave sociale, e cila njihet për faqen e saj në Instagram. Ajo ka...

Tipare engjëllore dhe foto shumë të bukura/ Kjo është modelja që do t'iu rrëmbejë zemrën me ëmbëlsinë e saj
Showbizz 10:09 - 23 Shkurt, 2021

Tipare engjëllore dhe foto shumë të bukura/ Kjo është modelja që do t’iu rrëmbejë zemrën me ëmbëlsinë e saj

Kriss Bashkirova është një nga vajzat më të bukrua në rrjetet sociale. Tiparet e saj prej një kukulle kanë bërë që bukuroshja të grumbullojë në Instagramin...

Showbizz 09:32 - 23 Shkurt, 2021

Pozon vetëm me veshje seksi/ Fotot më joshëse të modeles australiane  

Carly është një nga vajzat më seksi të Instagramit. Bjondina ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, mbi 500 mijë. Ajo reklamon veshje intime...

Befason Ana e Përputhen: Nuk jam vetëm, jam duke dalë me…
Showbizz 13:23 - 22 Shkurt, 2021

Befason Ana e Përputhen: Nuk jam vetëm, jam duke dalë me…

Ana Lleshi është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë pas daljes së saj nga Përputhen. Bukuroshen tashmë e shohim më shpesh...

“Mos na hidhni në Instagram ore”/ Veliaj tallet me Bashën dhe tregon tramvajin tek sheshi “Nënë Tereza”
Politikë 10:54 - 22 Shkurt, 2021

“Mos na hidhni në Instagram ore”/ Veliaj tallet me Bashën dhe tregon tramvajin tek sheshi “Nënë Tereza”

Kryetari i Bashksië së Tiranës, Erion Veliaj ka publikuar një video në profilin e tij në Instagram ndërsa nuk ka kursyer ironinë ndaj kreut të PD,...

Nxeh rrjetin me format e saj/ Fotot më fantastike të Nyla Caselli
Showbizz 10:34 - 22 Shkurt, 2021

Nxeh rrjetin me format e saj/ Fotot më fantastike të Nyla Caselli

Ajo është padyshim një nga vajzat më hot. Bëhet fjalë për modelen Nyla Caselli. Nyla është bërë shumë e njohur falë formave të saj trupore. Në...

Çmend djemtë me pozat provokuese/ Fotot më tunduese të Emily Rinaudo
Showbizz 10:07 - 22 Shkurt, 2021

Çmend djemtë me pozat provokuese/ Fotot më tunduese të Emily Rinaudo

Emily Rinaudo është një nga modelet më tërheqëse në rrjet. Ajo pozon shpesh me të brendshme seksi ku tregon edhe linjat e saj perfekte. Emily ka...

“Bomba” e Instagramit/ Njihuni me bjondinën që nuk i lë vend imagjinatës
Showbizz 09:31 - 22 Shkurt, 2021

“Bomba” e Instagramit/ Njihuni me bjondinën që nuk i lë vend imagjinatës

Whitney Paige është një nga modelet më seksi të Instagramit. Bjondina çmend ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale me format e saj shpërthyese. Fotot...

FOTOT-Bjondina e Playboy ndez imagjinatën e ndjekësve me pozat seksi
Showbizz 10:29 - 21 Shkurt, 2021

FOTOT-Bjondina e Playboy ndez imagjinatën e ndjekësve me pozat seksi

Taylor Kamphorts është një nga modelet më seksi të Instagramit. Bjondina e Playboy çmend ndjekësit e saj me pozat shumë provokuese dhe seksi. Bukuroshja ekspozon të...