Connect with Us

All posts tagged "insta"

Kryesore Show Biz 17:00 - 4 Shkurt, 2019

(Video)Angela Martini “shkund” Instagramin

Anxhela Martini ka provokuar fansat me një video shumë “të nxehtë” nga plazhet ekzotike ku po kalon pushimet. Bikini i bardhë i zgjedhur prej saj ekspozon...

instagram personazhe
Aktualitet 10:56 - 2 Shkurt, 2019

Postimi në Instagram që bëri bashkë gjithë të famshmit shqiptarë

Rikthimi i Elvana Gjatës bëri bujë, pikërisht ashtu siç pritej. Në 13 orë, postimi ku ajo flet për herë të parë pas incidentit në zonën e ish Bllokut...

Aktualitet 10:10 - 2 Shkurt, 2019

Dashuri Instagram-i! Sot janë të martuar dhe me fëmijë por dashuria e tyre reale lindi në rrjete sociale!

I kemi parë prej vitesh bashkë por shumë pak njerëz e dinë se si janë dashuruar në të vërtetë  Getoar Selimi me Marina Vjollcën apo Mozzik...

Kryesore Show Biz 12:10 - 1 Shkurt, 2019

Elvana Gjata hyri në Instagram, fshiu këto foto dhe të gjithë po pyesin: PSE?

Herën e fundit që dëgjuam për Elvana Gjatën ishte para një jave, kur këngëtarja hyri në Instagram për të ndjekur këngëtaren Rina. Që prej masakrës në...

Aktualitet 21:00 - 26 Janar, 2019

Këshillon në Instagram si të rrisin fëmijët, kapet teksa rreh keq djalin

31-vjeçarja Olga Shvetsova e cila në profilin e “Instagram”-it u jep këshilla prindërve sesi të rrisin fëmijët, është filmuar duke dhunuar fëmijët e saj nga kamerat...

Life Style 10:25 - 26 Janar, 2019

WhatsApp, Instagram dhe Messenger: Risia në teknologji do të jetë 3 në 1!

Risia e re teknologji do të jetë 3 në 1! Facebook planifikon të ‘integrojë’ WhatsApp, Instagram dhe Messenger në një opsion bisede të vetme. Të tre...

dan bilzerian
Aktualitet 20:30 - 20 Janar, 2019

Video/A e dini çfarë bën Mbreti i Instagramit kur nuk fle gjumë ?

Dan Bilzerian ka treguar edhe një herë momente nga jeta e tij e çmendur. Në një video të postuar së fundmi ‘mbreti i Instagramit’, shihet i...

selena gomez ne party
Kryesore Show Biz 12:53 - 15 Janar, 2019

Selena Gomez thyhen heshtjen në Instagram pas problemeve me shëndetin

Selena Gomez është rikthyer në mediat sociale pas një mungese katër mujore, për t’ju uruar fansave të saj një vit të ri të lumtur. 26-vjeçarja nuk...

Aktualitet 11:10 - 28 Dhjetor, 2018

Qetësohuni! Përditësimi që shokoi përdoruesit e Instagram-it paska qënë një gabim i kompanisë

Një përditësim i madh që ndryshoi krejtësisht mënyrën se si funksionon Instagram bëri namin ndër përdoruesit e këtij rrjeti social ditën e sotme. Kompania ndryshoi mënyrën...

Aktualitet 11:11 - 16 Dhjetor, 2018

Fotot e Lori Hoxhës zhveshur po bëjnë namin në Instagram!

Është padyshim një prej vajzave më influencuese në showbizz-in shqiptar dhe një prej më të komentuarave. Së fundmi Lori Hoxhën e kemi parë mjaft aktive si...