Connect with Us

All posts tagged "insta"

Kryesore Show Biz 13:10 - 1 Mars, 2019

U zhduk pa lënë gjurmë nga Instagrami, ja çfarë po ndodh me Lori Hoxhën

Dje ndodhi ajo që nuk e prisnim kurrë! Lori Hoxha nuk është më në Instagram, dhe nuk po dimë se kë të fajësojmë! Fashionista e njohur...

Kryesore Show Biz 14:25 - 26 Shkurt, 2019

Arrin 1 milion ndjekës në Instagram, bukuroshja përshëndet nudo në vaskën me qumësht

Bukuroshja italiane Elena Morali është bërë e famshme nga spektaklet e humorit të Mediaset-it. Ajo është e fejuara e komikut Gianluca Fubelli, i njohur si “Scintilla”. Në profilin e...

Kryesore Show Biz 11:25 - 26 Shkurt, 2019

Rikthimi e bëri efektin! Një javë pas koncertit, Elvanës i ndodh çudia me Instagramin!

Rikthimi i bujshëm i Elvana Gjatës në koncertin e 11-vjetorit të pavarësisë së Kosovës, e dha efektin që duhej! Pas vrasjes që ndodhi në ish-Bllok ku...

Kuriozitete 15:40 - 25 Shkurt, 2019

Facebook, Instagram apo YouTube: Çfarë duan më shumë shqiptarët në 2019-ën?

Ndonëse jetojmë në epokën e lavdishme të Instagram-it, Facebook duket se ende nuk e ka humbur shkëlqimin e tij.  Për shqiptarët, vazhdon të jetë rrjeti social...

Kryesore Show Biz 10:51 - 25 Shkurt, 2019

Luana “nxeh” Instagramin, publikon fotot nga pushimet në Maldive me të dashurin

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të komentuara kjo për shkak të pamjes së saj dhe jetës private. Ditët e fundit ajo ndodhet Maldive, ku...

Aktualitet 20:45 - 23 Shkurt, 2019

Këngëtarja e famshme shqiptare nuk e ka takuar kurrë, por ndiqet në Instagram nga Karl Lagerfeld!

Largimi nga jeta e Karl Lagerfeld më 19 shkurt ishte një humbje e madhe për botën e modës, por ikona la pas trende e veshje, të...

erjona modele
Kryesore Show Biz 14:53 - 18 Shkurt, 2019

Foto/Erjona Sulejmani, “topless” në Instagram

Erjona Sulejmani ka shpërndarë një foto shumë provokuese në Instagram. Ish-bashkëshortja e Blerim Dzemailit ka postuar një foto “topless”, që është shoqëruar edhe me një video...

Kryesore Show Biz 11:25 - 15 Shkurt, 2019

Foto+16/E dashura e stilistit të famshëm “çmend” Instagram-in

Ndoshta nuk e njihnit më parë, por pas lidhjes me stilistin e famshëm gjerman Philipp Plein, Justyna Gradek, është kthyer në një nga modelet më të...

Life Style 16:25 - 13 Shkurt, 2019

Çfarë po ndodh me Instagramin, vipave iu “zhduken” miliona ndjekës

Një nga rrjetet më të fuqishme si “Instagrami” është përfshirë në një sërë akuzash e polemikash sepse mendohet se ka fshirë një numër të madh profilesh të...

Fashion 15:25 - 6 Shkurt, 2019

Super sexy! Njihuni me fustanin që momentalisht po bën namin në Instagram

Duket se fustanit në formë këmishe nate prej sateni, së shpejti një tjetër model do t’i rrëmbejë fronin e “fustanit më sexy të momentit”. Në Instagram,...