Connect with Us

All posts tagged "insta"

Kryesore Show Biz 15:25 - 25 Mars, 2019

A e dini cili është programi shqiptar më i ndjekur në Instagram?

Arbana Osmani postoi në Instastory profilin e “Dua të të bëj të lumtur” në Instagram, që momentalisht numëron pak më shumë se 60 mijë ndjekës. SAKTËSISHT...

gabimet qe bejme ne veshje
Aktualitet 20:00 - 23 Mars, 2019

5 ngjyrat që po pushtojnë Instagram-in dhe që duhet t’i kemi në gardërobë

Nëse hyni në grupin e personave që janë të fiksuar pas ngjyrave dhe modës, jeni aty ku duhet të jeni! Në vijim do iu njohim me...

pasword djegie
Life Style 11:22 - 22 Mars, 2019

Alarm sigurie/Kush mund ta lexojë fjalëkalimin tuaj në Facebook dhe Instagram?

Fjalëkalimet zakonisht maskohen në një format të palexueshëm, por rrjeti social ka pranuar se qindra miliona përdorues të Facebook Lite, dhjetëra miliona përdorues të tjerë të...

Life Style 13:10 - 20 Mars, 2019

Ky ndryshim i ri në Instagram do të na e bëjë jetën më të thjeshtë

Tashmë në Instagram mund të blesh produkte nga marka të selektuara pa u larguar nga platforma. Ky ndryshim që u prezantua mëngjesin e së martës, të...

Kryesore Show Biz 16:40 - 13 Mars, 2019

Foto +16/Demi Rose “nxeh” Instagramin me fotot provokuese

Danny Desantos, fotografi i Demi Rose, padyshim që është një nga meshkujt më me fat në industrinë e modës. Bukuroshja britanike ka publikuar në Instagram një...

Aktualitet 19:24 - 8 Mars, 2019

E pabesueshme/Mbretëresha Elizabeth bën postimin e parë në Instagram

Mbretëresha ka bërë postin e saj të parë të Instagram gjatë një vizite për t’u njohur me teknologjinë e komunikimit në Muzeun e Shkencës. Ajo e...

Life Style 16:10 - 6 Mars, 2019

Nëse fshini fotot në Instagram mund të fitoni 60 mijë $ plus 1 vit udhëtime falas

Linja ajrore “JetBlue” ka shpallur një sfidë të re për të gjithë të fiksuarit pas Instagramit. Sfida konsiston në fshirjen e të gjithë fotografive në rrjetin...

Fashion 13:53 - 5 Mars, 2019

Ngjyra e flokëve që po bën namin në Instagram është thjesht e adhurueshme

Hyni në kategorinë e njerëzve që ndryshojnë ngjyrën e flokëve në mënyrë të vazhdueshme? Nëse po, ky artikull është për ju! Nëse ndiqni modën edhe kur...

Kryesore Show Biz 11:06 - 2 Mars, 2019

10 shqiptarët më të ndjekur në Instagram

1. Enca ishte e para shqiptare që arriti të kapte shifrën e 1 milion ndjekësve në Instagram, ku së fundmi arriti edhe një rekord të ri duke numëruar...

Aktualitet 21:30 - 1 Mars, 2019

Me të brendshme, Rihanna sapo i ‘’vuri flakën’’ Instagram-it me format e kolme dhe pozat provokuese

Rihanna prej disa kohësh tashmë është bërë një sipërmarrëse dhe mund të themi se biznesi i saj po rezulton tepër i suksesshëm. Ajo ka kompaninë e...