Connect with Us

All posts tagged "insta"

Life Style 15:40 - 21 Prill, 2019

Instagram bën ndryshimin drastik/Përdoruesit në ‘alarm’

Edhe pse është një opsion që po testohet nga themeluesit, të gjithë përdoruesit e “Instagram” janë alarmuar nga ndryshimi i fundit që po testohet nga kompania....

Life Style 13:25 - 19 Prill, 2019

Zbulohet skandali/Ekspozohen fjalëkalimet e mijëra përdoruesve në Instagram

Në një postim, Facebook njoftoi se fjalëkalimet ishin në një tekst të thjeshtë dhe ishte i lexueshëm nga më shumë se 20 mijë punonjës të kompanisë...

Kryesore Show Biz 14:10 - 17 Prill, 2019

Foto/E veshur si Kleopatra, modelja “ndez” Instagramin me format seksi

Modelja seksi Demi Rose ka publikuar fotot e ditëlindjes së saj të 24-t, ku shfaqet e veshur me kostume egjiptian si Kleopatra, ndërsa në kokë kishte vënë...

Fashion 13:40 - 17 Prill, 2019

Shapkat që po ‘pushtojnë’ Instagramin/Ja cilat janë modelet më të reja

Këto lloje shapkash të cilat keni mundësinë që t’i shikoni në fotot në vijim janë trendy i momentit dhe po pushtojnë Instagram-in. Të rehatshme, super “cool”...

Kryesore Show Biz 12:40 - 15 Prill, 2019

“Kam vapë”/Këngëtarja e njohur “ndez” Instagramin me foton topless

Fotoja më e fundit e këngëtares së njohur vjen pas një aventure të fundit meksikane me të dashurin e  ri Channing Tatum, lidhja me të cilin...

Life Style 13:35 - 10 Prill, 2019

Si ta përdorni më mirë Instagramin? Ja 5 mënyra ‘sekrete’

Fshihni fotot ku ju kanë bërë tag Fotot tag në Instagram nuk janë aq të dukshme në Instagram sa ç’janë në Facebook, por çdokush mund t’i...

Kryesore Show Biz 11:10 - 6 Prill, 2019

Motrat Istrefi i vunë flakën Instagramit/Çfarë surprize na pret?

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi ka publikuar posterin e klipit të ri në bashkëpunim me motrën e saj Nora. Fotoja e zjarrtë ka marë me mijëra pëlqime...

Fashion 15:40 - 4 Prill, 2019

8 fashionistet që ia vlen t’i ndjekim në Instagram!

Nëse jeni të apasionuara pas modës dhe gjithnjë në kërkim të trendeve të fundit, atëherë ia vlen që të ndiqni në llogarinë tuaj në Instagram 8...

Aktualitet 21:15 - 30 Mars, 2019

Foto/Rihanna nuk ndalet me fotot e “nxehta” ne Instagram

Pak ditë më parë Rihanna u rikthye me produkte të reja për firmën e saj “Fenty Beauty”. Këngëtarja 31 vjeçare nuk ka ndërmend të ndalet, pasi...

Aktualitet 12:10 - 27 Mars, 2019

“Më vjen keq për jetën tënde patetike”/Emina Cunmulaj nxehet keq në Instagram

Emina Cunmulaj mund të mbyllë profilin e saj në Instagram dhe arsyeja e këtij vendimi ka lidhje me komentet që modelja merr për fëmijët e saj...