Connect with Us

All posts tagged "insta"

Life Style 12:25 - 24 Maj, 2019

E papritur/Instagram bën ndryshimin që të gjithë e kemi pritur

Videot në IGTV prej një viti po postohen të filmuara vertikalisht, dhe jo në formatin e zakonshëm “landscape”. Këto video 60 sekondëshe do të pësojnë një ndryshim...

Aktualitet 13:25 - 13 Maj, 2019

Parajsa e Instagramit/Parisi bie nga “froni”, ja kush është qyteti ku bëhen më shumë foto

Qyteti i Parisit njihet për vëndet e tij romantike dhe kullën Eiffel ku shumë turistë mezi presin të shkrepin një foto. Por kjo “parajsë” e Instagramit...

Life Style 14:10 - 12 Maj, 2019

Pa i blerë/Si të keni më shumë ndjekës në Instagram me këto metoda sekrete

Si mund të kesh më shumë ndjekës ne Instagram? Zbulojini më poshtë 3 hapat e suksesshme që të gjithë njerëzit po i provojnë. Menaxho më mirë...

Aktualitet 12:53 - 11 Maj, 2019

“Puthjet tona më të shfrenuara”/Çifti i famshëm i Instagramit “nxeh” fansat

Zhani dhe Kamila, njihen tashmë si çifti më i famshëm i Instagramit nga Brukseli të cilët me pozat e tyre të frikshme  rrezikojnë jetën duke qëndruar...

Kryesore Show Biz 12:40 - 11 Maj, 2019

Bikinit që po ‘çmendin’ Instagramin/Seksi por edhe të “rrezikshme”

Të cilësuara si bikinit më seksi por edhe më të rrezikshme, sepse nuk lënë shumë vend për imagjinatë, janë duke “çmendur” yjet e Instagramit të cilat...

Aktualitet 13:10 - 5 Maj, 2019

Foto/Françeska Jaçe “nxeh” Instagramin në këto ditë me shi, shfaqet me bikini në shtrat

Ish banorja e Big Brother, Franceska Jace, ka publikuar një foto e cila ka rritur temperaturat në këtë ditë me shi dhe ka relaksuar ndjekësit e...

Aktualitet 14:40 - 4 Maj, 2019

Foto/Rashel Kolaneci “nxeh” Instagramin, tregon format bombastike nga Greqia

Rashel Kolaneci u bë e njohur për herë të parë në emisionin “Xing me Ermalin” në rolin e velinës dhe tërhoqi vëmendjen me format e saj...

Aktualitet 13:10 - 3 Maj, 2019

Foto+18/Modelja italiane “nxeh” së tepërmi Instagramin, pozon duke treguar format seksi

E lindur në Bergamo, modelja italiane Valentina Fradegrada së fundmi ka ‘nxehur’ Instagramin me disa foto tepër seksi që ka postuar. Pervec modelingut ajo ushtron edhe...

Kryesore Show Biz 13:53 - 30 Prill, 2019

Foto/Rike Roçi “nxeh” Instagramin, tregon format bombastike

Ish banorja e “Big Brother Albania”, Rike Roçi ka treguar asetet e saj tepër seksi në disa foto që ajo ka postuar nëpër rrjetet sociale. Sipas...

Kryesore Show Biz 14:10 - 28 Prill, 2019

Foto/Oriola Marashi “nxeh” Instagramin, ekspozon format bombastike në shtrat

Oriola Marashi, është një nga modelet më të bukura e cila në rrjetet sociale poston shpesh herë foto ku ekspozon format e saj bombastike, por edhe...