Connect with Us

All posts tagged "insta"

Aktualitet 14:10 - 19 Korrik, 2019

Foto- Oriola Marashi “nxeh” Instagramin/ Ekspozon format bombastike me bikini

Modelja seksi Oriola Marashi duket se nuk do të ndalet këtë verë me fotot provokuese.  Së fundmi ajo ka postuar disa foto të reja ku tregon...

Aktualitet 15:40 - 17 Korrik, 2019

Si të bëni foton perfekte në Instagram? Ja disa këshilla për ju

Vera nuk mund të “shtyhet” pa disa foto ku tregojmë vendet ku po relaksohemi ose trupin e nxirë në temperaturat e nxehta. Por si mund të...

Aktualitet 12:40 - 9 Korrik, 2019

Kini kujdes kur të komentoni/ Instagram merr masa drastike, ja çfarë do të ndodhë me rrjetin social

I njohur si rrjeti social më i madh dhe më i përdorur në të gjithë botën , Instagram-i duket se po “pushtohet” nga komentet fyese. Për...

Aktualitet 21:40 - 3 Korrik, 2019

Foto- Trendi më i ri i fotove/ Instagrami “mbushet” me pozicionet e reja

Në këto temperatura të nxehta të gjithë i drejtohen plazheve ose pishinave. Por shumica prej tyre duan të dalin sa më bukur në fotot e Instagramit...

Aktualitet 14:10 - 1 Korrik, 2019

Foto- Bluza që po “pushton” Instagramin/ Njihuni me trendin më të ri të kësaj vere

Moda këtë verë i ka habitur të gjithë me risitë e saj dhe me ngjyrat e ndezura. Mes fustaneve dhe këpucëve të cilat janë më in...

Aktualitet 11:53 - 2 Qershor, 2019

Foto/31 vjeçarja “nxeh” Instagramin, shfaqet mahnitëse me bikini ngjyrë blu

Modelja Christine McGuinness nuk ka ndërmend të ndalet me fotot seksi në Instagram. 31 vjeçarja, duket mahnitëse në një palë bikini ngjyrë blu, me flokët bjonde...

Aktualitet 11:40 - 1 Qershor, 2019

Foto/57 vjeçarja “nxeh” Instagramin, shton ndjekësit duke “kopjuar” vajzën e saj

Kasha Grimes është bërë e famshme tashmë me pozat e saj në Instagram por ajo që i bën çudi të gjithëve është se ajo nuk ka...

Life Style 12:25 - 24 Maj, 2019

E papritur/Instagram bën ndryshimin që të gjithë e kemi pritur

Videot në IGTV prej një viti po postohen të filmuara vertikalisht, dhe jo në formatin e zakonshëm “landscape”. Këto video 60 sekondëshe do të pësojnë një ndryshim...

Aktualitet 13:25 - 13 Maj, 2019

Parajsa e Instagramit/Parisi bie nga “froni”, ja kush është qyteti ku bëhen më shumë foto

Qyteti i Parisit njihet për vëndet e tij romantike dhe kullën Eiffel ku shumë turistë mezi presin të shkrepin një foto. Por kjo “parajsë” e Instagramit...

Life Style 14:10 - 12 Maj, 2019

Pa i blerë/Si të keni më shumë ndjekës në Instagram me këto metoda sekrete

Si mund të kesh më shumë ndjekës ne Instagram? Zbulojini më poshtë 3 hapat e suksesshme që të gjithë njerëzit po i provojnë. Menaxho më mirë...

Aktualitet 12:53 - 11 Maj, 2019

“Puthjet tona më të shfrenuara”/Çifti i famshëm i Instagramit “nxeh” fansat

Zhani dhe Kamila, njihen tashmë si çifti më i famshëm i Instagramit nga Brukseli të cilët me pozat e tyre të frikshme  rrezikojnë jetën duke qëndruar...

Kryesore Show Biz 12:40 - 11 Maj, 2019

Bikinit që po ‘çmendin’ Instagramin/Seksi por edhe të “rrezikshme”

Të cilësuara si bikinit më seksi por edhe më të rrezikshme, sepse nuk lënë shumë vend për imagjinatë, janë duke “çmendur” yjet e Instagramit të cilat...

Aktualitet 13:10 - 5 Maj, 2019

Foto/Françeska Jaçe “nxeh” Instagramin në këto ditë me shi, shfaqet me bikini në shtrat

Ish banorja e Big Brother, Franceska Jace, ka publikuar një foto e cila ka rritur temperaturat në këtë ditë me shi dhe ka relaksuar ndjekësit e...

Aktualitet 14:40 - 4 Maj, 2019

Foto/Rashel Kolaneci “nxeh” Instagramin, tregon format bombastike nga Greqia

Rashel Kolaneci u bë e njohur për herë të parë në emisionin “Xing me Ermalin” në rolin e velinës dhe tërhoqi vëmendjen me format e saj...

Aktualitet 13:10 - 3 Maj, 2019

Foto+18/Modelja italiane “nxeh” së tepërmi Instagramin, pozon duke treguar format seksi

E lindur në Bergamo, modelja italiane Valentina Fradegrada së fundmi ka ‘nxehur’ Instagramin me disa foto tepër seksi që ka postuar. Pervec modelingut ajo ushtron edhe...

Kryesore Show Biz 13:53 - 30 Prill, 2019

Foto/Rike Roçi “nxeh” Instagramin, tregon format bombastike

Ish banorja e “Big Brother Albania”, Rike Roçi ka treguar asetet e saj tepër seksi në disa foto që ajo ka postuar nëpër rrjetet sociale. Sipas...

Kryesore Show Biz 14:10 - 28 Prill, 2019

Foto/Oriola Marashi “nxeh” Instagramin, ekspozon format bombastike në shtrat

Oriola Marashi, është një nga modelet më të bukura e cila në rrjetet sociale poston shpesh herë foto ku ekspozon format e saj bombastike, por edhe...

Life Style 15:40 - 21 Prill, 2019

Instagram bën ndryshimin drastik/Përdoruesit në ‘alarm’

Edhe pse është një opsion që po testohet nga themeluesit, të gjithë përdoruesit e “Instagram” janë alarmuar nga ndryshimi i fundit që po testohet nga kompania....

Life Style 13:25 - 19 Prill, 2019

Zbulohet skandali/Ekspozohen fjalëkalimet e mijëra përdoruesve në Instagram

Në një postim, Facebook njoftoi se fjalëkalimet ishin në një tekst të thjeshtë dhe ishte i lexueshëm nga më shumë se 20 mijë punonjës të kompanisë...

Kryesore Show Biz 14:10 - 17 Prill, 2019

Foto/E veshur si Kleopatra, modelja “ndez” Instagramin me format seksi

Modelja seksi Demi Rose ka publikuar fotot e ditëlindjes së saj të 24-t, ku shfaqet e veshur me kostume egjiptian si Kleopatra, ndërsa në kokë kishte vënë...

Fashion 13:40 - 17 Prill, 2019

Shapkat që po ‘pushtojnë’ Instagramin/Ja cilat janë modelet më të reja

Këto lloje shapkash të cilat keni mundësinë që t’i shikoni në fotot në vijim janë trendy i momentit dhe po pushtojnë Instagram-in. Të rehatshme, super “cool”...

Kryesore Show Biz 12:40 - 15 Prill, 2019

“Kam vapë”/Këngëtarja e njohur “ndez” Instagramin me foton topless

Fotoja më e fundit e këngëtares së njohur vjen pas një aventure të fundit meksikane me të dashurin e  ri Channing Tatum, lidhja me të cilin...

Life Style 13:35 - 10 Prill, 2019

Si ta përdorni më mirë Instagramin? Ja 5 mënyra ‘sekrete’

Fshihni fotot ku ju kanë bërë tag Fotot tag në Instagram nuk janë aq të dukshme në Instagram sa ç’janë në Facebook, por çdokush mund t’i...