Connect with Us

All posts tagged "iniciator"

Tepsia e Edi Ramës e gjitha për rilindasit
Aktualitet 22:02 - 12 Janar, 2019

Akuza e rëndë/ Rama iniciator i një projekti ogurzi për shqiptarët

Gjatë intervistës për televizionin ALBSE, ish-kryeministri Sali Berisha pyetjes se përse Edi Rama bëri një zgjedhje të tillë si Gent Cakaj, ngriti akuzën se Rama është...

Aktualitet 17:42 - 16 Dhjetor, 2018

Deklarata e fortë/ Thaçi po punon për Serbinë e Madhe, Rama iniciator

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një intervistë të dhënë për Der Standad ku ka folur për situatën e Kosovës dhe rolin e Presidentit të Kosovës Hashim...