Connect with Us

All posts tagged "incident"

Aktualitet 10:25 - 30 Qershor, 2019

Incident në Durrës/ Dhunohet një i mitur

Një incident është shënuar në Durrës pak minuta më parë, ku një i mitur është dhunuar. Ngjarja ka ndodhur në Katundin e Ri, ku burime bëjnë...

Aktualitet 16:16 - 10 Qershor, 2019

Video-Poni në hall të madh/ Tregon prapaskenën e incidentit në det

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar sapo ka publikuar klipin e saj më të ri në bashkëpunim me reperin nga Kosova, Skivin. Klipi ka qenë...

Kryesore Show Biz 15:12 - 24 Maj, 2019

Foto+18/Modelja braziliane i lë të gjithë gojëhapur, pëson incidentin “hot” në Kanë

Fernanda Liz, modelja braziliane e njohur për linjat e saj “shpërthyese” , i ka lënë të gjithë gojëhapur me incidentin e saj “hot” në tapetin e...

Aktualitet 18:29 - 21 Maj, 2019

“Ishte e shkruar të shpëtoja”/ Riselda Sejdija rrëfen incidentin e frikshëm gjatë setit fotografik

Ditën e sotme Riselda Sejdija ishte e ftuar në emisionin e Rudinës për të promovuar librin e saj më të ri mbi praktikën e Yogës. Pedagogia...

Aktualitet 11:22 - 13 Maj, 2019

Ronaldo kapet keq me kundërshtarin/ Je shumë i shkurtër (video)

Roma fitoi mbrëmë 2-0 në “Olimpico” kundër Juventusit, duke mbajtur gjallë shpresat për një vend për në zonën Champions. Gjatë ndeshjes pati dhe një incident mes...

Kryesore Show Biz 12:57 - 2 Maj, 2019

Foto/ Upsss! Këngëtares së famshme i dalin të gjitha sheshit

Vanessa White ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me daljen e saj publike. 29-vjeçarja ka guxuar me veshjen e cila duket se i ka shkaktuar një...

Kryesore Show Biz 14:40 - 28 Prill, 2019

Foto+16/Incidenti ‘hot’ i modeles amerikane, i zgjidhet rripi i bikinit dhe mbetet ‘zbuluar’

“Mbretëresha e fitnessit”,ose modelja amerikane Jennifer Nicole Lee kishte zgjedhur të pushonte në një nga pishinat luksoze të Miamit, por nuk ishte kujdesur sa duhet për...

Aktualitet 21:00 - 26 Prill, 2019

Foto+16/Incidenti ‘hot’ i modeles së njohur, tregon më shumë seç duhet me bikini

Aktorja dhe modelja amerikane nga Florida u bë e famshme për rolin e Julias në filmin “Baywatch” të vitit 2017, ndërsa ndiqet nga më tepër se...

Aktualitet 21:37 - 20 Prill, 2019

Gjoka sqaron incidentin mes dy futbollistëve të Kukësit/ A beson akoma te titulli? Nëse Partizani…

Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka ka folur për mediat pasi ndeshjes ndaj Tiranës, duke u shprehur se skuadra e tij e kishte përgatitur mirë ndeshjen e...

Kryesore Show Biz 10:10 - 12 Mars, 2019

Incidenti i Alketa Vejsiut/I hapet këmisha në emision dhe del “zbuluar”

Mbremjen e djeshme moderatores shqiptare Alketa Vejsiut, i ka ndodhur një incident aspak i këndshëm teksa gjendej në drejtimin e emisionit. Gjatë transmetimit të emisionit ‘Në...